Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 260 95,2%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,8%

  • Ukupno glasača
    273
Ја кажем Зашто би ГСП узимао нешто квалитетније када ће ст*** то ижврљати,испрљати,поцепати,поломити... и кад има мајсторе који умеју одржавати само Икаре са дрвеним седиштима :bash:
 
Боље да запосле нове мајсторе :laugh:
Иначе у неким ИК206-ицама има дрвених :D
 
Ja ne znam da u 206 ima drvenih sedišta? :o

Photoshop:
ikarbus-gsp-beograd.jpg
 
Е сад :D Био је мрак и хтео сам само да седнем.И тад баш нисам био луд за ИК206, али после вожње тим бусом све се променило :laugh:
 
:o gb 760 na liniji 26 ima drvena sedišta,a par komada i nema.... :rant:
 
NOVI 011":whjvbug8 je napisao(la):
:o gb 760 na liniji 26 ima drvena sedišta,a par komada i nema.... :rant:

Аутобус 760 фабрички има дрвена седишта. ;) Цела та серија ик103 из 2001. године (758-766) има дрвена седишта. Од старијих, једино аутобус 740 има фабрички пластична седишта, јер је у питању сајамски примерак из 2000. године.



Somi303":whjvbug8 je napisao(la):
Иначе у неким ИК206-ицама има дрвених :D

У питању је модел ик201, гаражни број 938, са рекламом за Агробанку и редован је на линији 31. ;) Пошто нема резервних пластичних седишта, он је добио дрвена из неког расходованог, мислим 988.
 
А погрешио сам :D Ја кад видим бус са оним "равним" стаклима ја одмах помислим да је ИК206 :laugh:
И како то да нема резервних седишта? Шта је са његовим фабричким седиштима? :rolleyes:
 
Danas sam išao neobus Volvom,Veolija,pa ne znam kako misli da se luftira sa onako malim prozorima.. :notok: I zanima me,ako neko zna,zašto ne voze po gradu Lastini Volvo autobusi činimi se Volvo 7700 sa zglobom... :vops:
 
Danas sam na bulevaru video violijin neobus kome su celu desnu stranu stakala izlepili selotep trakama jer je pocela kopletno da pada na jednu stranu.

Mozda su se za to zalili,kada su rekli da su autobusi losi.
 
Зашто је на већини Икара из Н серије маска неравна, односно није уклопљена како треба? Јел због (не)одржавања ГСП-а или је то до Икарбуса?
autobus.jpg

Видите колико има размака између делова маске :rolleyes:
 
ГСП, не верујем да су у Икару баш толико ретардирани да не могу једну маску да наместе како треба
 
Da li je neko saznao da li će ikarbus isporučiti 25 zglobova AVANCITY :shok:
 
ikarbus isporucuje 218n za gsp i nemojte pricati netacne informacije.
 
Vrh