Šta je novo?

Alternative za Beograd (u Srbiji)

Jaki ste na humoru 😛 da smo odrastali u istom bloku dovideo bih te brzo u red mališa 😆

Ne znam gde si našao tu kesu.. ali vidiš natips na zidu za penjanje 😎 Vole me u Pančevu... ☺️ Ne moram sam da se dokazujem, sve piše 😄

Da, prošao sam i Teslom, to je ka putu za TC Big... jeste jako čisto i celog dana su neke ekipe sekle travu svuda...



Dve stvari su se izmenile.. Prvo cene su malo jače... a drugo poliglotske sposobnosti koriste 😊

"Duošao cjen" i ona mi kaže "lìu bai", ja kažem "u baj" ona se nasmeje i kaže.. ajde u baj 😄

Tako se pazare čarape za 500 dindži umesto 600 😄

Pogledajte prilog 193402

Al ima i Kineza tvrda srca na moj kineski. 😔

A ovo ispod je dosta verno urađena kopija sem đona.. al je zločin kupiti fejk nike 😄 tako da to nisam uradio... ali čarape, gaće, trešice, šorcevi ✅️ sve drugo je fejk na meni 😁

Pogledajte prilog 193404Pogledajte prilog 193406
Svaka cast Noki sto razbijas gej stereotipe, umesto feminiziranog lika gledamo baticu iz kraja, samo nastavi tako;):D
 
Radije bih izabrao neku novogradnju bliže centru. Jedino što je malo kvalitetnih novogradnji ... Na prste jedne ruke da se izbroje.
 
Bas se susrecemo sa tom problematikom. Obisli smo maltene sve aktuelne novogradnje u centru. Uglavnom su svi veci dobri stanovi prodati (trazimo tri ili cetiri sobe), ili terasa gleda na neke supe i stracare, ili ne mogu da se kupe 2 garaze, ili su sobe minijaturne itd.
 
Poznat problem. Zato sam ja uzeo salonac i krenuo u totalno renoviranje.

A od ovih poznatijih koji rade, da mogu, birao bih Neptun, Kutko, Pro-Banat, ...
U širokom luku zaobišao Amber Pro, Majdan, Urban Profit, BB Pro, ...

Da li ste gledali Weifert City Center? Ne znam kako je tamo ...
 
Gledali smo, ali nismo odusevljeni ni kvalitetom, ni lokacijski obzirom da ce tu duze vreme biti gradjevinskih radova, izmestanja autobuske itd.
Za sada nam je po kvalitetu, kako mi se cini, K3 najbolja opcija.
Neptun ima jednu dvorisnu zgradu blizu Biga, sto nam nije odgovaralo zbog grejanja i garaza(norveski radijatori i nema tople veze izmedju stanova i garaza). Kutko mislim da dobro precenjuje ono sto im je ostalo na centalnim lokacijama (Svetozara Miletica konkretno, 1750 EUR m2 i garaza 15k). Gradice navodno u samom centru blizu pesacke zone neku malu zgradu gde ce kvadrat biti oko 2500, tako su mi rekli iz prodaje. Pro-Banat ima onu jednu lepu zgradu, ali je sve rasprodato, doduse vidim na oglasima neki stan od 140m2 sto nam je mnogo.
 
Vrh