Šta je novo?

Airport Garden

@nikolanikola
Nisam ni ja bio u petak (a ni letos). Nisam imao vremena zbog drugih obaveza, a nekako se ne uklapam u takav tip događaja.
 
Haha ja sam letos morao da vidim na šta će to ličiti, a i da vidim kakve su komšije. :)
I? 😄
Btw postavljaju se i cevi za panele kroz koje ce ici hladna ili topla voda za grejanje i hladjenje... Mene živo zanima da vidim nista ce to izaci...
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-11-19-16-40-20-545_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-11-19-16-40-20-545_com.miui.gallery.jpg
    75,6 KB · Pregleda: 527
@ilija pre Novu godinu. Komunikacija do sada je bila korektna. I u toku ugovaranja, a i kasnije. Ja nisam previše zahtevan, tj. dok sve ide po planu, nemam nikakve potrebe da zovem... ali sam se čuo npr. nakon letošnjeg incidenta.

@nikolanikola , u pravu si za komšije... to mi nije palo na pamet. I, kakav je tvoj utisak?
 
@nikolanikola , u pravu si za komšije... to mi nije palo na pamet. I, kakav je tvoj utisak?
Ma.. samo neki programeri... 😅

Šalim se malo. Komšije otprilike kao što bi očekivao za novogradnju na NBG, kao da su svi došli iz Airport City-ja preko puta (što nije ni isključeno s obzirom da je bilo 2 popodne). Nemam nekih posebnih utisaka van toga, normalni ljudi. :)
 
Mislio sam da će samo razmontirati (i prodati) čeličnu konstrukciju.
Bilo bi dobro da ovo sve rasčiste. Ceo prostor će dobiti drugačiji izgled.
 
Da li je moguce zajedno sa predstavnicima prodaje obici gradiliste u ovom trenutku? Konkretno razmatram troiposoban stan u lameli B koji je orijentisan ka unutrasnjem dvoristu zgrade, ka zapadu. Cisto gledajuci tlocrt stana deluje mi kao potencijalno stan sa vrlo malo dnevne svetlosti sto me brine, pa bi mozda obilazak te vertikale znacio.
 
Mislim da je bolje da pitaš te predstavnike prodaje, nego forum.

Pretpostavljam da će ti obezbediti pristup (mislim, zašto ne bi?).
Ja sam stan kupio dok je objekat još bio ispod kote 0. Baš me zanima kakvi će ti biti utisci.
 
Bilo je ranije reči o ovome. Dipem, nadograđuje Mazda servis sa poslovnom lamelom, i dodaje bočno stambeni objekat:
 
Da li je možda neko pitao AIK kakve uslove daju za kredit? Uzevši u obzir da finansiraju objekat...
 
Ne znam kakvu ponudu daje AIK banka, ali evo uslova koje daju:
Erste Banka: varijabilna 5.15 godinu dana pa varijabilna 6.85 sa trenutnim EURIBOR-om
Intesa: varijabilna 5.05 godinu dana pa varijabilna 6.94 sa trenutnim EURIBOR-om

Ima li neko info za AIK?
 
Ne znam da li mi je neko obrisao poruku ili sam ja zaboravio da kliknem send :) ali zanima me da li neko može da mi napiše da li su gradnja, materijali, i oprema u Airport gardenu na nivou Sakura Parka, ili je ipak niža klasa, tipa The One ili Wellport?

Na sajtu ne mogu da nađem podatke o opremi, materijalizaciji i dodatnim sadržajem pa me baš zanima u koju klasu se pozicionira Airport Garden
 
Ne znam da li mi je neko obrisao poruku ili sam ja zaboravio da kliknem send :) ali zanima me da li neko može da mi napiše da li su gradnja, materijali, i oprema u Airport gardenu na nivou Sakura Parka, ili je ipak niža klasa, tipa The One ili Wellport?

Na sajtu ne mogu da nađem podatke o opremi, materijalizaciji i dodatnim sadržajem pa me baš zanima u koju klasu se pozicionira Airport Garden
Evo, uporedi nam sa sakurom i wellportom...
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-12-13-21-32-18-030_com.google.android.apps.docs-edit.jpg
    Screenshot_2023-12-13-21-32-18-030_com.google.android.apps.docs-edit.jpg
    169,5 KB · Pregleda: 274
Vrh