Šta je novo?

Airport City Belgrade [ Poslovni kompleks | 186 000 m²]

stambene zgrade su ekstra napokon malo arhitekture, i poslovne nisu lose
 
Ma ljudi, ovo su samo umetnički crteži, kao i toliko drugih od ranije.
 
Ambassador":1jm5l4z1 je napisao(la):
Pazi, tu je sad pitanje - ja znam bar nekoliko ljudi koji i dalje jure dalje kvalitetan stambeni prostor za koji su spremni da iskeširaju pristojno para, ali ako zaista bude realan odnos cene i kvaliteta. Ipak mislim da je suštinski problem prenapumpana cena stambenog prostora. Verovatno će čekati, ali mislim da bi i sada uspeli, možda ne sa svim zgradama ali sa jednom-dve bez problema.
Verujem da imaju odličnu analizu isplativosti, i da neće srljati.
Po meni, hotel za poslovne ljudi koji dolaze na dan-dva bi bio pun pogodak.
 
relja":3ppo6wz8 je napisao(la):
Verujem da imaju odličnu analizu isplativosti, i da neće srljati.
Po meni, hotel za poslovne ljudi koji dolaze na dan-dva bi bio pun pogodak.
Ako me secanje ne vara mislim da im analizu strukture stambenog prostora radi CBRE tako da ne bi trebalo da bude promasaja. Kada je hotelski prostor u pitanju tu po meni nema greske jel oni imaju vec veliki poslovni centar a u buducnosti jos veci koji sam po sebi ima potrebu za hotelom a da ne govorimo o potrebi grada. Nazalost sve se vrti oko tih prokletih para i banaka i kredita i poverenja i krize i bla bla tako da videcemo sta ce biti
 
Mene ove stambene zgrade lice na "Projects" u americi, znaci commie-blokove... neznam dali je bas najbolje napraviti takvo nesta u novom beogradu, kad su mogli i malo lepsu fasadu da naprave... :(
 
Ovo smo malo zaboravili. Gde li je njima zapelo?

01.jpg
 
Ima vremena.Posto se u tom bloku upravo poceo raditi west65 a ump ce biti gradjen tokom 2012 pored njega dok ce ove biti gotov do depoa gsp-a verujem da ce postati zanimljiva lokacija za kule.Tipujem na pocetak izgradnje 2013.
 
Guess what?

Nekoliko građevinskih mašina je parkirano u ograđenom prostoru kod "Orla", tj u zatvorenom gradilištu....
 
Da li je to mesto gde su planirane kule u sklopu ACB-a?
 
@Vučko: Aham... ;)
@relja: Danas ih doterali? Juče ih nije bilo, a ja sam ceo dan van kancelarije. :)
 
Ma to su masine od susednog gradilista tj od West65.
 
Mašine su počele da rade u jami kod "Orla".
 
relja":1tbu1a39 je napisao(la):
Mašine su počele da rade u jami kod "Orla".
E, neverovatno koliko je dobro kad se stvari dese tako na prepad, nego kad najavljuju po 20 godina svaki dan: "Evo sutra će, samo što nije, radovi na proleće, sledeće godine u ovo doba bićemo milijunaši ;)"

A, ovo se zove PREKO NOĆI
 
GOJE":ezehiy6t je napisao(la):
relja":ezehiy6t je napisao(la):
Mašine su počele da rade u jami kod "Orla".
E, neverovatno koliko je dobro kad se stvari dese tako na prepad, nego kad najavljuju po 20 godina svaki dan: "Evo sutra će, samo što nije, radovi na proleće, sledeće godine u ovo doba bićemo milijunaši ;)"

A, ovo se zove PREKO NOĆI
Verovatno je preko noci, jer su ovo Izraelci.Njih kriza koliko sam skontao nije ni takla maltene. Isto bi vzilo za Japan da ih nije zadesila ova katastrova, kada bi nesto ulozili u Srbiju malo gabaritnijeg kapitala brzo bi niklo iz zemlje.

PS: Inace meni je ovo najomiljeniji projekat.
 
Daj Boze da krene.
Voleo bih da pocne kula bliznakinja usca i ovaj prazni plac izmedju Hajata i Delte. Tu je bese Miskovic hteo da gradi novi interkonti i onu kulu od 30-tak spratova, jel tako?
 
Ja video tri traktora dizalice/utovarivače u rupi, a vi odmah vidite "kule" :D
 
Koliko me informacije sluze nije u pitanju dalja izgradnja projekta nego radovi na putu u okviru kompleksa koji bi tu trebao da prodje. Videcemo kako ce biti jos
 
Igor":2sdx9dl1 je napisao(la):
Koliko me informacije sluze nije u pitanju dalja izgradnja projekta nego radovi na putu u okviru kompleksa koji bi tu trebao da prodje. Videcemo kako ce biti jos
pa dobro put(infrastruktura) pa kule. :) tako uvek i biva.

Ako je to ovaj put sto ja mislim kule se 101% grade.

gggg.jpg
 
@relja,

pa pomenuo si građevinske mašine koje rade u jami. Ne znam šta je trebalo da pomislimo. bre bre....

U svakom slučaju, ako je to taj put radi se o pešačkom koridoru.
 
Nikada necu prezaliti sto ove dosadne kockice nisu naslagali jednu na drugu i to bukvalno jednu na drugu kako bismo dobili ovo

images


Tower Bloxx rulz! :D
 
Vrh