Šta je novo?

Air Serbia

Evo priemjer rece cak da ce zaraditi pare i uplatiti u budzet umjesto da im se placa iz budzeta
 
premijer rece i za ugovor, gradonacelnik rece i za ugovor, Sabic prica o ugovoru i sta?
 
Преко баре ћемо много раније
Thinking about visiting the "Big Apple"? BOOK NOW
BmZyoh6CUAARob6.jpg:large
https://twitter.com/airserbia/status/461182052667109376/photo/1
 
У питању је само "Код Шер". У осталом и ЈАТ је у доба највећег распада имао сличне варијанте за Аустралију и још неке удаљене дестинације.
 
Зашто је битно да није тај "код шер", шта год то било? Зар није битно само да лети до тамо?
 
Pa zato sto ne leti, kod ser znaci da deli let, nasi lete do Londona a onda se ukrcavaju na avion Virgin Atlantika koji ide do JFKa
 
Direktan let bi bio najkomforniji i na njega cemo verovatno cekati jos dosta dugo. Do tada za AS je jedino moguce resenje kod ser
 
Ako tako gledamo imamo milion letova do US iz Bga sa jednim presedanjem kao sto je ovaj iz Londona. A mislim da cemo bas bas dugo da se nacekamo za direktne letove, mada gospodar rece 2015...
 
није то код шер. код шер значи да Ер Србија има своју шифру на лету Лондон-Њујорк, а она нема јер је србија Кат 2. са Вирџин Атлантиком је у питању СПА уговор
 
U martu oko 450 e bilo beg london jfk povratna er srbija i virgin.
 
Ja sam prošle godine platio 680 € Beograd-Beč-JFK preko austriana
 
није отказана, иде преко Сарајева. а за то су два разлога: испао АТР (што није, јер су сви остали летови реализовани) и сувише мало путника да би се реализовао, што је највероватније, чим су га везали са Сарајевом
 
Pa da, tako je i prosli put bilo preko SA. Sreca pa su letovi jedan za drugim da se ne cimaju ljudi.
 
“Er Srbija“ prevozi ceo region
T. SPALEVIĆ | 04. maj 2014. 21:20 | Komentara: 0

Džejms Hogan, predsednik i generalni direktor „Etihada“, o planovima za našu nacionalnu aviokompaniju. Od Beograda do Čikaga najkasnije početkom 2016. godine. Moguće je i poslovanje sa profitom

eko-etihad620x0.jpg

Sa konferencije za štampu „Etihada“ u Abu Dabiju

ER Srbija“ će direktno leteti ka Sjedinjenim Američkim Državama krajem sledeće ili, najkasnije, početkom 2016. godine.

Džejms Hogan, predsednik „Etihada“ izjavio je u nedelju za „Novosti“ da je sa partnerima u Vladi Srbije već dogovoreno da se uradi studija izvodljivosti za američko tržište.

Prva linija biće Čikago, jer je tu najveća dijaspora, ne samo srpska, već iz svih republika bivše SFRJ. Jer, za letove ka SAD, „Er Srbija“ i „Etihad“ računaju na putnike sa celog Balkana.

- „Er Srbija“ će povezati ceo region - navodi Hogan. - Mrežu planiramo da širimo u odnosu na srpsku, ali i hrvatsku, bosansku, crnogorsku dijasporu. Otvaraćemo nove rute, a svakako je Čikago prva destinacija o kojoj razmišljamo.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ek ... ceo-region (ceo tekst)
 
Da nema 737 ovi bi mogli kljuc u bravu poslednjih nekoliko dana. Raspao im se lizing potpuno
 
Pa vrhunska kompanija. Sve najbolje leti jatom mislim air srbijom, a ono sto ne leti sedi na aerodromu i ceka da poleti
 
Jel ovo sirokotrupno cedo airbusa :)
 
аха, 330. шушка се да су два поручена за крај 2015 (непроверена гласина)
 
Zna li neko sta se desava sa ovim A 319? Nemacka i Holandija su redovno pokrivene sa B 737
 
JohnnyLee":1vfqbjmw je napisao(la):
аха, 330. шушка се да су два поручена за крај 2015 (непроверена гласина)
Video sam nesto na exyu, nego da li bi nasi uzimali verziju 200 ili 300 i koja bi konfiguracija bila odgovarajuca sa tri klase ili dve.
 
Vrh