Šta je novo?

Aerodrom Nikola Tesla - (Avijacija)

Kako ružno izgledaju te instalacije iznad gejtova, morali su to da pokriju..
 
Са твитера, ово би требао да је лет Аерофлота, не знам да ли је фалсификат
IMG_20220301_173704.jpg
 
Poslednja izmena:
Što bi bio falsifikat? Leteli su oko država u kojima im je u tom momentu bio zabranjen let, i morali su da zaobiđu zonu ruskog vazdušnog prostora koja je zatvorena za civilni saobraćaj zbog ovoga sa Ukrajinom
 
Poslednja izmena:
C krak stvarno podseca pomalo na neku manju verziju Arlanda Terminala 5 sa ovim laminatom i tamnim povrsinama
 
haha, to sam i ja hteo da kažem.. ako, dobra je Arlanda

svakako prijatnije izgleda sad, nisam baš fan ovog retro plafona iako obično volim takav pristup, ali se radujem odvajanju putnika jer će ponovo da prodiše prostor na gejtovima.. sećam se kako sam bio zbunjen kada su uveli kontrolu jer nisam bio upućen pre toga da je došlo do promene
 
Toranj generički ko da su ga odradili u Minecraftu. A inače produžetak glavne zgrade rade baš udarnički.
 
Toranj generički ko da su ga odradili u Minecraftu. A inače produžetak glavne zgrade rade baš udarnički.
Toranj me podseca na nesto sto bi video na aerodromu u Vice City-u ili San Andreasu :) da su samo ta stakla na samom vrhu uradili malo okruglije, bio bi ekstra
 
Da li neko može da podeli poziciju novog tržnog centra i čemu služi onaj prilazni put što ga prave desno od autoputa (u pravcu ka Šidu)? Hvala.
 
Тај нови пут паралелан са аутопутем је саобраћајница која води до кинеске фабрике вакцина.
 
Taxiway A u pravcu blokova je zatvoren zbog asfaltiranja umetnute piste. Avioni koji polecu sa piste 30 sada moraju da idu niz pistu do kraja, pa da se okrenu za 180 stepeni.
 
Slike su se nekako istumbale ali pravimo se da je sve bila namera i da su slikane baš ovim redom.
Nova saobraćajnica na stubovima a iza izviruje novi toranj.
Novi aneks ispred C strane.

Sprat novog aneksa

Pogled iz zgrade na nove saobraćajnice...

...i novi aneks.

Isto to samo iz bliza

Rade udarnički

Za ovo mi je (stručni konsultant) rečeno da je novi lift

Prišao sam da slikam iz blizine

Toranj je posle dobrog napredovanja završen.Što bi se reklo uznapredovao je onoliko.

Sledeće tri slike su slikane na dolascima gde je nekada bio VIP i Taxi





Ovo je ono što je ostalo od izlaska iz tunela na nekadašnji parking



Jedna panoramska

Nisam neki stručnjak za građevinu i unapred se izvinjavam ako sam vam izneo neki netacan podatak.Sve informacije mi je preneo insajder koji (ovaj put nije mogao jer su "bili prisutni neki šefovi grci i francuzi")mi je obećao da će me idući put pustiti na samo gradilište.
 
Čim su oni već skinuli fasadu terminala 2, verovatno će ovaj aneks biti brzo završen.
 
Vrh