Šta je novo?

Aerodrom Nikola Tesla - (Avijacija)

Po tekstu otvara se početkom marta. Ne krivim urednika, čovek radi super i samo je preneo tu informaciju, ali da li bilo ko normalan može da pomisli da će putevi biti gotovi do početka marta? Kako otići sa tog novog dela ako bukvalno i dalje stoji zemlja umesto puta???
 
Da ljudi ne pomsile "šta lupa ovaj "*****" evo mislim na stanje saobraćajnica i na zemlju sa ove dve slike:

put1.JPG


put2.JPG


Skinuto sa ovog videa od pre 3 dana:

 
Ne očekujem da će do početka marta išta biti gotovo po pitanju saobraćajnica.
Što se tiče nove zgrade, nagađam da kao ni u terminalima i oko gejtova, neće biti brzog useljenja prodavnica, kafića i sl.
 
Писао је Делија да су омашили биг тајм са грађевинским дозволама - закупац који га је ангажовао је одустао - па би се рекло да радње заиста неће скоро.
 
Da, da, prisećam se.
Mislim, opet, ok, ipak je ovo Balkan, a kad se prisetimo katastrofe zvane berlinski aerodrom "Vili Brant"...
 
Како напредују радови на А6 -А10? Докле се стигло? Одавно нисам видео ништа везано за тај део аеродорома?
 
Sinoć sam doputovao i bio na aerodromu posle otprilike 4 meseca.

Moj utisak je da gomila izvedenih radova neće ostati u normalnom stanju ni 15 meseci a kamoli 15 godina. Mislim na unutrašnje radove, pre svega gipsane radove. Dosta zidova je već umrljano, vlažno, ispucalo, spojevi sa podom su se odvojili...

Haos u saobraćaju je bio prilično velik čak i oko 22:30h. Mogu misliti kako je u špicu.
 
Auuuuu prijatelju, nadrljao si :ROFLMAO:
Ni slučajno o kvalitetu radova na forumu, sem ako nisi hteo da kažeš da je ovo najlepši i najbolji aerodrom u svojoj kategoriji, jer takva kategorija u svetu ne postoji, koji god primer da uzmeš nije dovoljno dobar da se uporedi sa našim.
 
Auuuuu prijatelju, nadrljao si :ROFLMAO:
Ni slučajno o kvalitetu radova na forumu, sem ako nisi hteo da kažeš da je ovo najlepši i najbolji aerodrom u svojoj kategoriji, jer takva kategorija u svetu ne postoji, koji god primer da uzmeš nije dovoljno dobar da se uporedi sa našim.

Ma pisao sam ja i pozitivne stvari. Na primer oprema koku su ugradili omogućava puno brži pregled putnika nego na drugim aerodromima. Konkretno ne moraju elektronski uredjaji da se vade iz torbi, za razliku od većine drugih aerodroma.

No, neke stvari su zaista uradjene ofrlje i to se već sada vidi, pogotovo gipsani radovi.
 
Uvek se pitam kako je moguce da neko plati radove, a onda izvrsilac dodje, odradi aljkavo, traljavo, polovicno i to tako ostane.
Kao kad bi vam neko dosao u stan, okrecio jadno i bedno, a vi njemu platite i on ode sa osmehom.

Ti radovi su placeni debelo, i ne mogu da shvatim da nema neki nadzor, neka kontrola koja bi primorala izvodjace da odrade posao kako valja.
 
Kako je Iberia prošle nedelje i zvanično kupila Air Europu odlučili smo da napišemo i jednu analizu povodom toga. Uživajte 😃
 
Po tekstu otvara se početkom marta. Ne krivim urednika, čovek radi super i samo je preneo tu informaciju, ali da li bilo ko normalan može da pomisli da će putevi biti gotovi do početka marta? Kako otići sa tog novog dela ako bukvalno i dalje stoji zemlja umesto puta???
Tekst je tacan. Nova zgrada ce se otvoriti za nekoliko dana. Saobracajnice nece biti gotove, to je u planu da bude gotovo do kraja marta tj. pocetka letnje sezone. U novu zgradu ce se ulaziti kroz T2, a saltere ce koristiti uglavnom Air Serbia.
 
Vrh