Šta je novo?

Aerodrom Nikola Tesla - (Avijacija)

Vrlo ambiciozni planovi Džoni ali slabe ambicije za Severnu Ameriku. Valjda će na toj konferenciji u St Regisu Air Serbia najaviti nove destinacije za taj kontinent.

Inače ako se ostvari sve sa liste koju sam stavio, Beograd će imati veći broj destinacija u Kini od turističkih džinova Barselone, Atine ili Venecije. Ludilo :love:

Čudno za Servernu Ameriku, pošto im je let za NYC maltene rasprodat do kraja godine... Preneki dan sam gledao da kupim kartu, nema skoro nijedan termin do kraja godine... Morao sam na neki connected flight sa SAS-om...
 
Nema direktno veze sa aerodromom ali sam uslikao juče na sletanju na BEG, da li je moguće da se ovo paljenje još uvek dozvoljava?

Pogledajte prilog 213049

Zaoštavština iz vremena SFRJ gde se učilo da je ovo najbolja mera za ostatke, loše sprovođena edukacija poljoprivrednika, nepostojanje centara za prijem ovakvog materijala u lokalnim zajednicama, u nekim slučajevima paljenje pojedinim tipovima zemljišta "godi".

U principu, poljoprivreda je poslednja rupa na svirali u Srbiji.
 
Sa 34 godine postojanja i sa 18 godina iskustva u održavanju aviona vodećih svetskih proizvođača, Textron i Dassault, kompanija Prince Aviation otvara danas u 20 časova svoj najnoviji i tehnološki najnapredniji hangar na beogradskom aerodromu "Nikola Tesla".

1727463790951-prince-aviation-otvaranje-novog-hangara-830x0.jpg


 
Vrh