Šta je novo?

Aerodrom Nikola Tesla - (Avijacija)

Tačno tako, nas ne treba da je briga za to, to nije naše da se pitamo. već samo gde idu pare od toga. Inače naš udeo izvoza oružja u BDP je daleko veći od ruskog i američkog. Onome ima moralne skrupule povodom toga treba reći da sve oružje koje mi pravimo radi još bar 20 zemalja od kojih bi neke dale sve da imaju kome da prodaju, ne birajući stranu u sukobu.
 
Mi smo poznati kako u isto vrijeme prodajemo oruzije svim zaracenim stranama ujutru jedna delegacija popodne druga delegacija sdpr trlja ruke
A sad dosta off
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=374403#p374403:13at80vx je napisao(la):
beowl » 04 Mar 2016 10:12 am[/url]":13at80vx]Samo da napomenem jednu stvar pa da po mogućnosti zatvorimo tu priču o oružju: sve što se pravi u Srbiji i isporučuje sa Tesle, kupuje Saudijska Arabija (ponekad UAE) u regularnoj međunarodnoj proceduri. Ne krši se bilo kakav embargo, ne zaobilaze se odluke međunarodnih institucija, nema nikakvog šverca i nikakvih tajnih isporuka, osim što domaći mediji očigledno imaju "prijateljsku" instrukciju da se ne bave ovom temom. Šta Saudijska Arabija posle radi sa tim oružjem nije teško pogoditi ali kupuje ga regularno i plaća ga regularno u skladu sa međunarodnim propisima. Svi međunarodni faktori koji se tu nešto pitaju (formalno ili neformalno) su upoznati sa isporukama. I ovo nije prvi put - Srbija je praznila skladišta od "bajatih" ubojnih sredstava i isporučivala novu robu raznoraznim kupcima koji su je dalje koristili za raznorazne stvari. Istu stvar je radilo i danas naveliko radi barem još 30 zemalja uključujući i neke od najrazvijenijih zemalja sveta. Trgovina oružjem u praksi ne poznaje bilo kakve granice ili ograničenja.
Још горе. Саудијска Арабија је највећа терористичка држава на свету и цивилизацијска рупа човечанства приде.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=374494#p374494:uo6xadn0 je napisao(la):
JohnnyLee » 04 Mar 2016 08:46 pm[/url]":uo6xadn0]то да јесу, јесу. али су паре паре
Тачно, зато Срби данас више нису Срби, а многи ни људи.

Иначе, тешко да је буџет Србије видео динар од тог извоза оружја терористима.
 
Usluga koju Aerodrom Nikola Tesla nudi svojim putnicima (fotkao lično pre 5 minuta):

Izađite svi na kišu i spustite se zarđalim klizavim stepenicama (bez gume protiv klizanja) na gejtu C3

f226469a0f9e99c3459eb5965d4bdc57.jpg


38b528f92bfe70653d09266da9ec4524.jpg


Kada stignete na dnu stepenica iznenađenje. Ogromna voda do članka u koju svako od putnika mora da zgazi

957c8380af242dac9cafc9996bfdc736.jpg


Evo kako je devojka u patikama prošla
6cfce2ee8a5160788c7efdd82a19d40a.jpg


I oni za ovo naplaćuju uslugu! Nebezbedno i loše.


Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Najbolje bi bilo dostaviti ovo novinskim redakcijama, ako budu hteli neki da objave lako će se dalje proširiti.
Fotografije su dovoljno dobre, to može biti veliki adut da će objaviti.
ako stigne do udarnih vesti odmah će biti popravljeno, jer je predizborna kampanja upravo i zvanično počela.
 
I onda će premijer da kaže vidite da aerodrom ne može da funkcioniše moramo ga prodati.
 
Ma bitno je da su “pozapošljavali“ rodbinu, ljubavnice, partijske drugove od kojih su neki i megatrend i singidunum drop-outi (da, da, postoje i takvi), te sinove i ćerke svojih poslovnih partnera muljatora... i onda me posle neko napada što kao frilenser ne plaćam porez. Da je samo aerodrom problem po tom pitanju ne bi se ni videlo, ali očekivao sam da IPO akcija aerodroma staviti tačku na te stvari. Skupštine akcionara, ako ih uopšte i ima, izgleda da služe samo za aminovanje odluka rukovodilaca i Centralnog komiteta SNS.
 
pravi se novi kafić preko puta gejta A-6 za pušače, imat će mali izlaz na terasu gde će "smokeri" do mile volje moći da duvaju...
 
Људи се убише са прављењем разних тераса и видиковаца на аеродромима, а ми и прозоре затварамо. Сјајно. :)
 
Glupost ovi kao da prave mc donalds a ne aerodromsku prostoriju
 
Pa dobro, moralo je u jednom trenutku doci do kraja pada broja putnika. Dobra vest svakako.
 
Pitam ih zašto stavljate taj "laminat" na prozore, a kažu zato što je ružan pogled... Ja ostao zabezeknut reko pa valjda je bitnija prirodna svetlost nego neonke, kažu u pravu si ali tako šefovi naredili da se radi... Šta će radnici oni rade kako im se kaže...
 
то је зато да путници не би сликали кроз прозор. шта да се ради када у овој земљи важе идиотски прописи
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=375195#p375195:1oq2aypw je napisao(la):
spatiotecte » 09 Mar 2016 03:17 pm[/url]":1oq2aypw]Pa dobro, moralo je u jednom trenutku doci do kraja pada broja putnika. Dobra vest svakako.
Pad putnika je nastavljen, nije stao. Februar je imao dan više. Inače bi pad bio oko 3%. I to ponovo zahvaljajujući padu broja putnika Air Serbije (više od 5%, nemam precizan podatak, ali je iznad 5)
 
Ништа, прогласићемо да 2016. има 395 дана и све ће бити ок. :)
 
Jedno pitanjce, nadam se da ce neko imati zivaca da mi odgovori. Jako me zanima sudbina plana prosirenja aerodroma posto vidim da postoji dosta oprecnih misljenja i mislio sam da se o tome govori na ovom topiku, ali evo vracam se nekoliko strana unazad i teme su uglavnom usluga aerodroma, zardjale stepenice, poredjenje sa drugim aerodromima i sl...

Posto jedno vreme nisam boravio na forumu, mala molba za sve vas da me uputite da li se vec pricalo na nekom topiku o ovoj temi, da je bilo potkrepljivano planovima i sl., da li je to ovde ili na nekom topiku u "Projektima" ili nekom drugom?

Ja sam pokusao da otvorim temu u Projektima ali ju je mod zakljucao kao nepotrebnu, sa cim se slazem ukoliko je zaista o tome vec raspravljano, samo ne znam gde?

Hvala.
 
Vrh