Šta je novo?

ABlok - Blok 67a [ Stambeno poslovni kompleks | 137 000 m²]

Šta je ovo? Botovi koji rade za privatne kompanije

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
MilisaV":182fay4w je napisao(la):
Šta je ovo? Botovi koji rade za privatne kompanije

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
:D To su admini, koji imaju saradnju sa A blokom. Nista cudno u 21. veku.
Mada su mogli malo lepse to da napisu da budem iskren....
 
MilisaV, potpuno se slazem :))

Mada danas na netu ne mozes nikome verovati, cak i ovi sto "kude" a-blok mogu da rade za konkurenciju... Ali ovi sto se sele iz Belvilla su vrh :D
 
trackzero":d5d7vm8h je napisao(la):
MilisaV":d5d7vm8h je napisao(la):
Šta je ovo? Botovi koji rade za privatne kompanije

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
:D To su admini, koji imaju saradnju sa A blokom. Nista cudno u 21. veku.
Mada su mogli malo lepse to da napisu da budem iskren....
Sram te bilo nikada nijedan post nisam napisao sa bilo kog naloga a da nije ovaj moj, niti je nekome od strane investitora uopste padalo na pamet da se bavi ovako banalnim stvarima na jos banalniji nacin. Ti si taj koji agituje na svojoj temi o komsijskom naselju.

Uostalom o kojoj konkurenciji pricamo kada su u abloku prodali drugu fazu i zidaju trecu koja ce verovatno otici slicnom brzinom.
 
Konkurencija iz savade se razigrala.Slabo krenula prodaja druge faze!
 
Igor":33jzyqjy je napisao(la):
trackzero":33jzyqjy je napisao(la):
MilisaV":33jzyqjy je napisao(la):
Šta je ovo? Botovi koji rade za privatne kompanije

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
:D To su admini, koji imaju saradnju sa A blokom. Nista cudno u 21. veku.
Mada su mogli malo lepse to da napisu da budem iskren....
Sram te bilo nikada nijedan post nisam napisao sa bilo kog naloga a da nije ovaj moj, niti je nekome od strane investitora uopste padalo na pamet da se bavi ovako banalnim stvarima na jos banalniji nacin. Ti si taj koji agituje na svojoj temi o komsijskom naselju.

Uostalom o kojoj konkurenciji pricamo kada su u abloku prodali drugu fazu i zidaju trecu koja ce verovatno otici slicnom brzinom.
Pa o tome i govorim :)
 
Ja sam govorio o Aboku za ostale ne mogu da tvrdim.
 
Igor":3ix9f6ix je napisao(la):
Ja sam govorio o Aboku za ostale ne mogu da tvrdim.
Pa ako cemo da budemo potpuno korektni, Vi kao administratori ovog sajta bi trebali da budete neutralni i objektivni, bez ikakvog favorizovanja. Sto ovde nije slucaj. Elem zivimo u takvom dobu gde pravicnost ne placa racune, tako da i ne pokusavam da ispravljam krive drine.
 
А зашто, људи који су купили стан и виде да им је фино, уљудно, не смију написати да су задовољни.
Ја сам на Бежанијској коси и презадовољн сам станом. Околина се сваке године дотерује, завршава, јесте споро али иде. Камо среће да нам је био овај инвеститор.
 
rasho62":1alhrhbf je napisao(la):
А зашто, људи који су купили стан и виде да им је фино, уљудно, не смију написати да су задовољни.
Ја сам на Бежанијској коси и презадовољн сам станом. Околина се сваке године дотерује, завршава, јесте споро али иде. Камо среће да нам је био овај инвеститор.

A zašto ne bi smeli? Ja sam u nekim svojim postovima pisao o dobrim stranama i dalje stojim iza toga. Ali postoje i stvari koje nisu dobre i to isto tako treba javno reći.
Što se tiče administratora foruma, verovatno oni "plaćaju račune" od novca koji dobijaju za reklamu, objave i sl. (ali jednostavno to je biznis). Bez obira na to smatram da su neutralni tj. ja nikad nisam imao situaciju da mi je neko od njih uklonio post (bilo je tu i pohvala ali i kritika). Svaka čast!
Mislim da su veći problem "slučajni članovi" koji naprave samo nalog da bi opovrgli nešto što je kritika. Ja opet kažem, A blok je dobar blok (pisano ovde ranije o tome: ugrađeni materijali, završna obrada ...) ali ima i svojih nedostataka (takođe je pisano ovde o tome: širina ulaza u garažu, prokišnjavanje garaža...). Svako treba da zna i da izmeri jednu i drugu stranu i odluči šta je za njega bolje ali ne treba stvarati iluziju savršenosti.
 
današnje fotke:
fotografija5942.jpg

fotografija5943.jpg

fotografija5944.jpg

fotografija5946.jpg

fotografija5947.jpg
 
Inace ove garaze na dva nivoa su u sklopu 4 faze projekta
 
ftj":2nnvnk7z je napisao(la):
Ali nije li to zabranjeno po defaultu i bez stavke u ugovoru? Investitor svakako ne moze njemu nista da nalozi, moze samo da podnese prijavu nekoj inspekciji pa da to ide nekim svojim tokom koji se nikad nece zavrsiti. I u belvilu je bila ta stavka al je naravno ostala mrtvo slovo na papiru.

Ovi su ažurni i očigledno imaju načina da to i sprovedu jer je nadogradnja na terasi upravo uklonjena.
 
collector":39jqrlzh je napisao(la):
ftj":39jqrlzh je napisao(la):
Ali nije li to zabranjeno po defaultu i bez stavke u ugovoru? Investitor svakako ne moze njemu nista da nalozi, moze samo da podnese prijavu nekoj inspekciji pa da to ide nekim svojim tokom koji se nikad nece zavrsiti. I u belvilu je bila ta stavka al je naravno ostala mrtvo slovo na papiru.

Ovi su ažurni i očigledno imaju načina da to i sprovedu jer je nadogradnja na terasi upravo uklonjena.

Svaka čast!
 
Nisam ocekivao da ce se to realizovati da budem iskren tako brzo, uprkos obavestenju koje je istaknuto, obzirom na okolnosti kako se kod nas resavaju stvari, svaka cast!
 
Bravo.Sve se moze kad postoji volja i kad se ispostuje zakon.
 
Na FCB-u je pre nekoliko dana otvorena strana- "ABlok Заједница"
"Poštovane komšije,
Osnovali smo ovu stranicu kako bi kroz zajedničke ideje, sugestije i predloge uticali na očuvanje i podizanje kvaliteta života u našem naselju. Takođe, ideja je da se stranica koristi i za međusobno informisanje o sadržajima u naselju kao i u blizini a koji mogu biti od značaja za stanare naselja.
Napominjemo da je stranica osnovana od strane stanovnika naselja a ne od strane investitora."
 
Vrh