Šta je novo?

Шта купити ?

Da, to sam već više puta isprobao.. i sa pamučnim stvarima.. revitalizovao sam jedan maslinasti pamučni šorc baà prekjuče.. Skoro kao nov... Predložio je Ika 🙂
 
Noki je bio Noki.. sa velikim N.. to što neki biraju nickove sa malim početnim slovom, poput marixa, njihov problem 😄

Odličan je.. sve brzo ide s njim.. i dugo ne moraš ni da menjaš tu glavu... Sečiva se verovatno istupe malo, al meni je nebitno.. Ne čupa i ne kida dlaku, samo brijanje nije savršeno close, što i ne može sa električnim generalno da bude...

Ima jedan deo tela 🩲 gde malo moras da paziš al nije lice i vrat 😄 tu bolje koristiti običan brijač i dalje 🪒🚿 😎 ostatak tela i lice je 100% safe ✅
Ma ja sam ga uzo za vugla inicijalno jer me smorio onaj philips klasicni jer moram bas da drljam da bi olindro do kraja...
I reko sad daj da probam i bradu kad ono wow
Do sad je bio zilet i obavezno izbrijavanje i to sve traje više od pol sata a sad sam se na suvo za manje od 10min a efekat skroo kao sa izbrijavanjem - žao mi što nije bio pnaj one blade pro al i ovo mi do jaja nema veze
 
Jeste.. prilično close i brzo.. možda vremenom bude za nijansu manje close shave al sve je to meni ok... uvek na suvo i ja
 
Maločas kupio lep paradajz u maxiju pa da ga preporučim.. ukusan baš i na oko lep.. 😁

Izleteo iz kuće nisam poneo naočare... mrzim kad se to dogodi... Ne vidim dobro onda, dobro me nešto nije zgazilo...

20240414_180714.jpg
 
U IDEI preko glovo app -1000 rsd za prvu kupovinu u IDEA marketu 🙂

To sam već bio iskoristio za Maksi -1000, pa -700 na woltu, pa glovo ekspres najniže cene u zemlji 🙂

Kupio sam i preporučenu tunu za 299, koju je Beki istakao kao da imaju čitav kontigent proizvoda sa nižim cenama... a ne tu jednu jedinu tunu... Evo dodao sam je... 🙂 Ni traga ni glasa od 800 g frikom smrznutog peciva za 300-400 dinara... Tako da... sve ostalo što sam dodao je skuplje nego u glovo eskpresu...

Ali minus 1000 dinara je minus 1000 dinara... 😌 i naravno besplatna dostava uz glovo prime 😉

Uživajte u planiranju vaših kupovina...

Screenshot_20240430-090331_Glovo.jpg

Screenshot_20240430-090359_Glovo.jpg
 
Pa dobro, i?

To i jeste poenta, i ono sto sam/smo ti pricao/pricali, ako neko hoce da obavi najbolju kupovinu, mora da kombinuje.

Ti si izasao sa stavom - Glovo express najjaci, vi kupujte ko budale po drugim marketima.

A ispalo da nemaju nista.

A za razliku od Idea-e, Maxi-ja, gde moze da ti se svidi jedna stvar i odes da kupis, ovde moras da nabijas do 1000 dinara da ne bi imao fees i dodatno placas dostavu.

Ti si ih predstavio kao najjace zbog cena, ispostavilo se da nije tako jer 99,9 posto ljudi tamo nece naci sta im treba. A ako kupujes sta ti ne treba, onda to nije najbolja kupovina.

I jos su sad nestali i nema ih 🤣

O, koliko bih voleo da si ti u pravu i da postoji jedno mesto, kliknes tri klika, donesu ti do stana i zavrsio si.

Medjutim, ostalo je ono sto je i bilo pre, ako hoces najbolju kupovinu, cimaj se od prodavnice do prodavnice i u svakoj kupi ono sta ti treba, a sta je u toj prodavnici snizeno.

I to peske najbolje, ako idemo na ustedu.
Ili dostava, ali samo to kad daju neki promo kod pa ti skinu vise para nego sto kosta dostava.

Eto, sad si ti to super nasao gde ti skidaju 1000 dinara i kupio stvari u vrednosti od 2000 dinara za 1000 dinara. I svaka cast, hvala na informaciji da Idea daje toliki popust na Glovu, to je ono cemu ova tema i sluzi, da se pomogne.

Jedina zamerka je sto si ti rekao da kupujemo u Idea-i ako smo budale, a evo sad si i ti bu**** koja je kupila u Idea-i 🤣

Kao i u svemu u zivotu, najgora je iskljucivost, a najbolje je biti otvoren za sve opcije i uzimati sa razlicitih strana ono najbolje 😎
 
Ti si izasao sa stavom - Glovo express najjaci, vi kupujte ko budale po drugim marketima.

Ma nisam to tako rekao, da ste vi budale, to si ti tako doživeo.

I nije istina da nemaju ništa, namerno teraš inat...

Imaju preko 1000 proizvoda, lako se nađe 10 da ti treba a budi ubeđen da će 9 od tih 10 biti najniže cene.


Pa ništa, nemaju ni taj jedan jeftiniji proizvod za koji se uhvatio i krenuo u elaborat...

A za razliku od Idea-e, Maxi-ja, gde moze da ti se svidi jedna stvar i odes da kupis, ovde moras da nabijas do 1000 dinara da ne bi imao fees i dodatno placas dostavu.

Netačno, plaća se fees. Apsolutno i na IDEA do ~1500 sam imao fee za malu porudžbinu, to je svuda prisutno...

Ti si ih predstavio kao najjace zbog cena, ispostavilo se da nije tako jer 99,9 posto ljudi tamo nece naci sta im treba.

U redu. 😌

I jos su sad nestali i nema ih 🤣

Pa šta će ti kad si razvio čitavu teoriju koliko je to sve neverovatno loše...

O, koliko bih voleo da si ti u pravu i da postoji jedno mesto, kliknes tri klika, donesu ti do stana i zavrsio si.

Ja sam i rekao diverzifikacija. Al da ovde ima od deterdženta do smrznutog testa, ima šta da se pazari 😉

Ili dostava, ali samo to kad daju neki promo kod pa ti skinu vise para nego sto kosta dostava.

Zato takve stvari i pišem da obavestim ljude... a ispalo da je to loše kako ste par vas nenormalno naoštreni 😄

Jedina zamerka je sto si ti rekao da kupujemo u Idea-i ako smo budale, a evo sad si i ti bu**** koja je kupila u Idea-i 🤣

Da nisu imali -1000 ne bih nikad. 😄

Kao i u svemu u zivotu, najgora je iskljucivost, a najbolje je biti otvoren za sve opcije i uzimati sa razlicitih strana ono najbolje 😎

To ponavljaj sebi. 😎 za razne teme ovde 🙂

Eto, sad si ti to super nasao gde ti skidaju 1000 dinara i kupio stvari u vrednosti od 2000 dinara za 1000 dinara. I svaka cast, hvala na informaciji da Idea daje toliki popust na Glovu, to je ono cemu ova tema i sluzi, da se pomogne.

Upravo tako. Molim i drugi put. 🙂
 
Sve sto znam je da si ga ti promovisao ovde i da ga sada nema tj. da je dva dana posle tvoje reklame nestao 🤣🤣🤣

Tako da, nastavi.

Npr. idi na temu o medijima i reci da je Pink najjaca televizija 🤣🤣🤣
 
Noki, nemoj sad da ovaj naplati 2050 🤣

Kad mi ovako napisu, nista meni to nije sigurno dok ne dodje i ne platim.

1000006368.jpg
 
I kako si prošao? 🙂

Naravno plaćaš to što si prihvatio. U suprotnom dostavljač može da se okrene i vrati nazad.

Zato ja gledam uvek u kešu.

Eto drago mi je da sam svojim skretanjem pažnje na IDEAGLOVO pomogao da ostvariš uštedu 😉

Baš me zanima sta si od proizvoda pazario 😄

Ono gore oko pinka i uz najbolji trud, nisam razumeo. 🙂
 
Pa promovisao si Glovo Express i on se dva dana posle tvog promovisanja ugasio i nema ga vise.

Sad idi promovisi Pink pa da se ugase za dva dana 🤣



Platio sam 1050 dinara sve. Namirnice vredne 2000 dinara. Dve pune kese, obicne stvari, limun, brasno, jogurt, vegeta... i vino normalno.

Nego, razmisljam, daju popust od 1000 dinara samo za prvu porudzbinu. A ko me sprecava da samo napravim nov nalog? 🤣
 
Pa promovisao si Glovo Express i on se dva dana posle tvog promovisanja ugasio i nema ga vise.

Sad idi promovisi Pink pa da se ugase za dva dana 🤣

Možda su ljudi otišli da praznuju... nisu upregnuti kao konji u Maksiju 🙂 jednom sam poručio u pola 12 iako prodavnica radi do 12 i odbili mi porudžbinu uz obrazloženje da su zatvorili. 😊

I vino stalo uz sve to... Šta piješ Smederevku 😁

Nego, razmisljam, daju popust od 1000 dinara samo za prvu porudzbinu. A ko me sprecava da samo napravim nov nalog? 🤣

Niko. Ja imam dva broja i upravo to planiram nego mi glovo prime na ovom nalogu još uvek traje. Napraviću nov nalog do 15.5.

Krivo mi samo što nisam iskoristio za Dis prošli mesec isto - 1000 🙂

U principu sam prethodna 2, 3 meseca uštedeo na namirnicama 6,7 k dinara samo jer sam kombinovao svuda online...

Uz sve pretplate, na pretplate sam od januara dao oko 1500 dinara. To je sve od dostava što sam platio + bakšiš naravno...
 
Vrh