Šta je novo?

Шта купити ?

Ovo je stariji tip table, posle je lampica za vodu bila dole gde i ostale. Znam iz iskustva, koliko puta mi se palila zbog termodavača koji zabode 😄
 
@ika

Samo da ti se zahvalim ako se dobro sećam.. ti si predložio da kad krenu da se prave gromuljice na trenerci ili duksu da uzmeš tupi brijač i pređeš... probao sam i radi posao fino da malo produži rok trajanja... nije magija ali je solidno 😊
 
Кад осам сати дневно помажем богатима да постану још богатији лепо је кад видим да сам и овако некоме помогао.
Мада не сећам се да сам рекао да мора бити туп, некада тримером пређем једном, када се поново ућебе врв су пред цепањем.
 
Možda i nisi rekao tup, al ovaj je bio 😄 gde još novu oštricu na to da koristim... u besparici sam, pomogao si 🙂
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: ika
Има и да се купи посебан чешаљ за то или машиница која ради на батерије и скупља те громуљице.
Но, што давати паре ако и стари бријач одлично ради посао.
 
Bolje tup, da ne bi isekao džemper kao neki..
posle toga sam kupio mašinicu na baterije koja sasvim lepo radi :ROFLMAO:
 
Kupio sam potkapu.. teško se diše mada je pamuk i lepo štiti od jakog vetra 😁

Mada bih više nešto ovako al da ima za par stotina dinara a ne par hiljada... ako neko naiđe negde nek preporuči...
1711528158265.png


20240327_092017.jpg
 
Imaju bandane gde hoces


Ili udju u neku obicnu bici radnju.

Nemoj sa fantokom ici po gradu, leba ti.
 
Hehe ne idem 😄 zafrkavam se... kupio sam je pre neki dan... onako bezveze, uz dva kačketa, da se nađe ☻️

A ovo je već dobra cena bandane.. kupiću nešto tog tipa, jer zaboli grlo brzo na bajsu kad duva vetar.
 
Super je bandana, kupio sam tokom korone da ne vucaram maske.

A ima generalno siroku primenu i valja se imati, nadje se kao korisna u raznim situacijama

Different-Ways-of-Wearing-a-Custom-Bandana.jpg
 
Pretpostavljam da ti je Balaclava omiljena.
 
Има Хорус лепих оковратника у понуди. Ево један мање милитантан модел, пошто су углавном маскирни дезени.


Овај тренутно нема у понуди а занимљив је.

 
@Дошљак dobar je prvi.. i drugi nije loš kao dodatni 🙂

Jel se to spremas za razbojnistvo ili pljacku? Fali ti jos alata... i opreme. 🤣🤣

Opremam se za banjičku šumu 😄 palicu sam već spremio 😛 ajde da ne pravimo oftopik i ovde... žao mi Igora 😄 želim ti dobro jutro i uspešan radni dan 🙂

*juče jednim klikom opelješio mek za 300 novih poena pa ti vidi 😁 nekad se posreći... kao automati, imam osećaj kao u kazino da idem 😄 klikneš a bez uloga..
 
Budite iskreni, vama je malo do mafijanja, kakva prašina, vetar i vožnja bicikla.. I onda se žalite kako vas pretresaju i legitimišu svako malo... ccc, treba vas dovesti u red..
 
Па и није то неко мафијање. Брза кола. Лаке женске, напуцани изласци, ортачење са корумпираним пандурима, то је мафијање.
 
Ма јесте, ко луди смо да нас стартују патроле :ROFLMAO:
 
Има на купујем продајем војних вунених смб поткпапи за 200-300рсд и доставу.
Нисам никада ту узимао, али имам исте од оца што је донео са ратишта и ево 30 година касније су и даље "као нове".
Мада ја увек ставим и капу преко, не јер ми је хладно, него мање изгледам као да ћу обити нечији стан.
 
Moram da se zahvalim onom (mislim da je noki bio) ko je ovde pisao o philips one blade 360 trimeru
prvi put sam skinuo braduljinu (jaku tvrdu ufrckanu) a da se nisam seko, bukvalno kao kroz paučinu a efekat skoro pa kao kad se izbrijem,
extra stvar!
 
Noki je bio Noki.. sa velikim N.. to što neki biraju nickove sa malim početnim slovom, poput marixa, njihov problem 😄

Odličan je.. sve brzo ide s njim.. i dugo ne moraš ni da menjaš tu glavu... Sečiva se verovatno istupe malo, al meni je nebitno.. Ne čupa i ne kida dlaku, samo brijanje nije savršeno close, što i ne može sa električnim generalno da bude...

Ima jedan deo tela 🩲 gde malo moras da paziš al nije lice i vrat 😄 tu bolje koristiti običan brijač i dalje 🪒🚿 😎 ostatak tela i lice je 100% safe ✅
 
I ono sa brijacem i vunenim stvarima, ko god da je predlozio 👌
 
Vrh