Šta je novo?

Филмови

Odgledao sam Dinu 1 u bioskopu sa mojom momčinom.. Uzeli smo ona najveća sedišta u poslednjem redu, zovu ih love box, al mislim i 2 ortaka sasvim lepo sednu tamo 😄 makar i ne bili u emotivnoj vezi...

Treći put sam ga odgledao... Odličan mi je film... Prija mi ta estetika, mrak, jeza, horor elementi + epska fantastika... Jedva čekam part 2 za 2 nedelje!
 

Anatomy of a Fall​


1/10

Idem da udaram glavom u zid na kakvu besmislenu glupost sam protracio dva i po sata.
 
Juce sam gledao film "Otac" i jos uvijek mi nije dobro.
Bolan prikaz nemara drzave prema svojim gradjanima da ti se stomak prevrne.
Golubovic ostavlja gledaoca sa tom slikom devastirane zemlje kao u post apokalipticnom filmu samog i bez trunka nade.
 
Ух, једном ме је тако држао на почетку један јако глуп филм. Као младић, агорофобичан па гледа комшилук кроз прозор телескопом, записијуе шта се дешава. Кева му се шваца са пандуром неким. Неки клинац нестаје у комшилуку. На крају филма неке џиновске бубашвабе чудовишта, глупост жешћа.
 
Da li neko zna naziv filma, radnja je sledeca:Mislim da je spanski film student azijat debeli odlazi napolje da kupi drogu za njega i drugare ali tu ga spazi neki inspektor koji je "uvrnut" i privodi ga, on mu kaze da ga mozda nece prijaviti iprovode tu vece zajedno po gradu nekim lokalima gde inspektor nagovara azijata da pridje nekoj devojci, na kraju filma taj policajac odlazi sa njim u svoju kucu tj. kucu gde mu zive zena i dete posto on ima zabranu prilaska i tu se saznaje da on ima neki psiho poremecaj... scena na kraju on skace u neku reku mislim?
 
Ух, једном ме је тако држао на почетку један јако глуп филм. Као младић, агорофобичан па гледа комшилук кроз прозор телескопом, записијуе шта се дешава. Кева му се шваца са пандуром неким. Неки клинац нестаје у комшилуку. На крају филма неке џиновске бубашвабе чудовишта, глупост жешћа.

Hmm. Mislim da sam gledao taj film al ne mogu da se setim naziva. Čak ni glavnog glumca... Jel Džejk Džilenhol ili tako neko sličan 😊 Istripovan je sve što dalje odmiče i ima višeznačan kraj... Jeste nedorečeno, otvoreno i čudno... al ipak ima prelaznu ocenu, ako mislimo na isti film 😉

Jel gledao neko film Mama! ?

Meni je super 🙂 istripovan je isto, donekle višeznačan ali je ipak zaokružen...
 
Искрено сам заборавио, али сам жалио што сам потрошио време на тај филм. Почетак ме је баш купио али је од средине до краја био баш баш глупост, нула. Боље да сам гледао временску прогнозу.
 
Искрено сам заборавио, али сам жалио што сам потрошио време на тај филм. Почетак ме је баш купио али је од средине до краја био баш баш глупост, нула. Боље да сам гледао временску прогнозу.

A nije li on bio neki profesor?

Da, baš je tako kupuje film na početku, obećava... a na kraju ostaneš utiska, šta sam ja ovo gledao 😄

Šta vi, ljudi, gledate...

Ja sam gledao jedan film po tvojoj preporuci. Tj. dva 🙂 Jedan je bio sf horor, a drugi neka tinejdžerska avantura koja je krenula po zlu, omladina na pučini pa svi završe u vodi i ne znaju kako da se popnu nazad na jahtu 🤣🤣🤣 pa umiru jedan po jedan...

To su Voksove preporuke 😎😁
 
Није, као млађи лик, агорофибочан. Седи у стану поред прозора, гледа из телескопа комшије у згради преко пута, у једном стану породица где се свађају, у другом неки чудак као научник ал живи у штроки, а у једном лепа млада комшиница. Она после долази код њега. Има сестру, млађу, мислим да се мува са неким дрипцем. На зиду качи слике суседа и прави као дијаграм какве имају инспектори са описима. Кева се мува са неким дебелим проћелавим инспектором. Главни лик га једном питао као зар они ликови нису твоји (пандури) и покаже му слику. Испоставило се да су ти ликови у оделима нешто мутили са тим мутантима бубашвабама и ликом научником. Глупост.
 
Ta priča, na početku, malo podseća na Hičkokov ”Prozor u dvorište”.
 
Ja sam gledao jedan film po tvojoj preporuci. Tj. dva 🙂 Jedan je bio sf horor, a drugi neka tinejdžerska avantura koja je krenula po zlu, omladina na pučini pa svi završe u vodi i ne znaju kako da se popnu nazad na jahtu 🤣🤣🤣 pa umiru jedan po jedan...

To su Voksove preporuke 😎😁
😏
 
Није, као млађи лик, агорофибочан. Седи у стану поред прозора, гледа из телескопа комшије у згради преко пута, у једном стану породица где се свађају, у другом неки чудак као научник ал живи у штроки, а у једном лепа млада комшиница. Она после долази код њега. Има сестру, млађу, мислим да се мува са неким дрипцем. На зиду качи слике суседа и прави као дијаграм какве имају инспектори са описима. Кева се мува са неким дебелим проћелавим инспектором. Главни лик га једном питао као зар они ликови нису твоји (пандури) и покаже му слику. Испоставило се да су ти ликови у оделима нешто мутили са тим мутантима бубашвабама и ликом научником. Глупост.

Onda možda nije isti film... al nema veze 😁
 
Ja sam, ne znam kako, odgledao seriju Koža.. mučno je za gledati, ali i prilično realno..
 
Odgledaj već jednom Zlu decu 😉

@Дошљак nije isti film, sad sam našao koji je i nema tih elemenata koji podsećaju na Prozor u dvorište... Ovde se pojavljuje džinovski pauk na kraju, ali kao simbolika...

Zaboravio sam bio radnju. Džejk glumi profesora istorije koji ugleda čoveka identičnog njemu na tv i pokušava da stupi u kontakt s njim...

No utisak je sličan da film jako privuče pažnju na početku, a kraj ostaje nedovršen... Mada sam film nije baš glupost...

 
Добре су оне епизоде Коже са свадбом.
Овај непријатељ ми делује као боља прича. Оно ђубре које сам ја гледао је негде са краја 90их, почетка 2000их. Увек се упецао на америчке филмове тог доба. Атмосфера као у серији Никита. :D
 
La Femme Nikita... onaj operativac s naocarima sto radi provere je legenda, a tek onaj cupavac sto se oblaci ko Cipi iz Osvajaca.. :)
 
Jedan (саjберпанк) SF 🙂 film vredan preporuke... a moja reč ovde ima težinu 😎 pa ko još nije odgledao trk 🏃 na omiljenu platformu za gledanje filmova 🤓

Kako sam ovaj propustio iz 2018 ne znam...

9/10 ★★★★★★★★★✩

Logan Maršal Grin je čista 10tka 😎 pravi izbor glumca👌😼


*Mislim mogao bih mu dati i 10/10 al ako mi je jedan Peti Element 10tka onda da ne kvarimo... nema taj raskoš petog elementa al bolje drži pažnju od 12 majmuna koji je solidan sam po sebi, žanrovski identični pa ih upoređujem. 🙂
 
препоручене анимиране серије:




искрено, Аркејн је апсолутни број један. толико добру серију одавно нисам гледао. једва чекам новембар, када би требало да изађе друга сезона
 
Gledao sam Plavog samuraja, sjajan je. Amerikanci poceli da rade dobar anime :LOL:
 
Vrh