Šta je novo?

Фасаде / Fasade

Ваљда зграда општине Чукарица. Нек лети дрвље и камење сад, али ми се чини да би на тој зради лепо легла Скопљизација.
 
Kasno večeras sam naišao na nadrealnu scenu. Čovek iz kafića na trgu Nikola Pašića (možda čak i vlasnik jer je na poslednjoj fotografiji u šanku sa zaposlenima), izašao je napolje i zelenim sprejem ižvrljao sve stubove na ulazu u Bezistan, kao i celu fasadu doma sindikata koja se nalazi oko tog lokala ,,Šoljica" na uglu.

Ispisao je latinično Z i Rusija po svim delovima.
ZVRLJANJE 1.jpg
ZVRLJANJE 2.jpg
ZVRLJANJE 3.jpg
 
Kasno večeras sam naišao na nadrealnu scenu. Čovek iz kafića na trgu Nikola Pašića (možda čak i vlasnik jer je na poslednjoj fotografiji u šanku sa zaposlenima), izašao je napolje i zelenim sprejem ižvrljao sve stubove na ulazu u Bezistan, kao i celu fasadu doma sindikata koja se nalazi oko tog lokala ,,Šoljica" na uglu.

Ispisao je latinično Z i Rusija po svim delovima.
Pogledajte prilog 168496Pogledajte prilog 168497Pogledajte prilog 168498
Kazna za ovo zvrljanje treba da mu bude mobilizacija u rusku vojsku i slanje u Ukrajinu.
 
Slike na tviter i ostale mreže insta fb da vide mušterije
Plus je ukrao dio prolaza
 
Па и оне гето фазон графите по возовима и фасадама (STU, CSP, FYGS, IMSO и сл. небулозе) цртају ликови од 30-40 година. Ено ти га и батица Ђус, има 40 и више а и даље шара.
 
Kasno večeras sam naišao na nadrealnu scenu. Čovek iz kafića na trgu Nikola Pašića (možda čak i vlasnik jer je na poslednjoj fotografiji u šanku sa zaposlenima), izašao je napolje i zelenim sprejem ižvrljao sve stubove na ulazu u Bezistan, kao i celu fasadu doma sindikata koja se nalazi oko tog lokala ,,Šoljica" na uglu.

Ispisao je latinično Z i Rusija po svim delovima.
Pogledajte prilog 168496Pogledajte prilog 168497Pogledajte prilog 168498
Можеш ли да кажеш кад се ово тачно десило?
 
Заиста, ово су толико мучне сцене које изазивају много лоших осећања. Бахатост, примитивизам, недостатак елементарног страха од казне или осуде. Ово је још старији човек, који не припада некој тзв. маргиналних групи. За овакав неког казна и осуда би морала да буде још тежа. Ово би требали да пријавимо, чини ми се да имамо довољно материјалних доказа.
 
To je neki pijani Rus izasao da pise, ja bih ga startovao sam i adekvatno njegovim odgovorima plivao u eskalaciju, a to da je primitivizam bla bla, prazna prica. Neko kolektivno skanjeranje kako nije sramota sta se radi jao jao. Sve u svemu , celokupno drustvo sa sve onim grafitom na zeleznickoj kad vojska na kosovo dodje je jedna teska retrogradna debilana. Kao i svi ovi debilni grafiti murali po gradu koji nikad nisu postojali do sad. A svi sto se loze na Srbiju zajedno sa partijom nek se napuse, jer nas ometaju u ovoj zemlji da radimo barem normalno. Ojadise nas i osurise. Pazi on ce meni da objasni ko je i sta Srbin. Prodane duse navlace omladinu na sabaniju. Cibe kurvo.

A da se zamislite mozda malo da je taj razvaljeni Rus mozda po gradu video murale i grafite idiotizama pa je i sam hteo isto da uradi, samo sto nije talentovan? Kolektivna debilana. Nije ni cudo sto su svi nasi postali neke druge nacije kad nam je ovakva uprava. Sve rade obrnuto.
 
Poslednja izmena:
Чини ми се да се стално вртимо око сличних прича и тако у круг. Није битно шта је неко написао, већ чињеница да не треба да се жврља по зградама. То није нормално и прихватљиво понашање и треба га санкционисати. Наравно, и ја бих могао да кренем у те идеолошки или политички обојене дискусије, али мислим да треба да се држимо теме. Да ли је тај човек за Русију или Америку, за Звезду или Партизан, СНС или ДС - потпуно је свеједно. Чак ме и више нервира када неко понижава симболе који мени нешто значе наруживањем фасада и града уопште. А што се тиче празних прича, мислим да је све сем конкретних дела и акција (или бар неког конструктивног рзговора) празна прича. Што се давања доприноса у уређењу града тиче, ја сам га лично свакако дао и дајем - у складу са својим могућностима. Наравно, под доприносом не сматрам писање понеког коментара на форуму.
 
имали смо додуше жврљање од стране вегана и сада скоро опрљавање (опрљење?) постамента споменику Кнезу Михајлу упаљеном свећом активиста услед смрти оне транс девојке

види се на снимку када је неки тип узео да цепа транс заставу

 
Zombiji.jpg


Inače, hvala za ovu reportažu, sledeći put kada me neko od rufosila ovde ponovo bude smarao, samo ću da ih uputim na ovaj post i da im pokažem na šta se svodi vrhunac njihovog roboljubskog dejstvovanja a i pomoći ''bratskoj Rusiji''. :)

Ovo je stvarno vrhunac idiotizma koji sam video u ovom opičenom plemenu od naroda. Da neko šara i ruži svoju imovinu da bi kao poslao neku poruku podrške režimu i zemlji koja ni ne znaju za njega, niti ih briga, i to ljudima oko sebe koje mahom baš briga za tu poruku...

Sjajno, majke mi. Ovo zaista jeste Nacionalni park Srbija.

oh-god-praying.gif
 
имали смо додуше жврљање од стране вегана и сада скоро опрљавање (опрљење?) постамента споменику Кнезу Михајлу упаљеном свећом активиста услед смрти оне транс девојке

види се на снимку када је неки тип узео да цепа транс заставу

Ne sporim, skoro je valjda i ona blesava opozicionarka isto nešto žvrljala ali to su izuzeci skoro pa da možemo reći "znamo ko ovde voli da žvrlja".
 
Citam tri puta pokusavajuci da shvatim. Na slici gde imbecil cepa trans zastavu izdvaja se crna mrlja od sveca u podnozju spomenika namenjenih ubijenoj devojci i to se poredi sa navijacko- desnicarskim grafitima mrznje?

👏
 
Има доста клиничких графита, посебно маркера. Гледао сам једном девојчицу у сред Кнеза како пише свој инстаграм налог, гледао сам и групу од десетак клинаца на Зелењаку код окретнице 15 како се потписују на канту маркерима.
 
Vrh