Šta je novo?

Стајалишта

IMG_8939.jpeg
 
To su počeli da skidaju drugi stub svuda?
 
Значи, има наде и за стајалишта у Петра Мартиновића на Бановом брду. :LOL:


 
Meni licno mocnije izgledaju table sa dva stuba.

Nova tabla postavljena i na stajalistu Put za Kaludjericu , i za divno iznenadjenje Alma Quattro nadstresnica , sta ce to da bude:love:
 
Svugde gde sam bio postoji i elektronska i neelektronska informacija. Da li negde pored ovih elektronskih imaju i neelektronsku informaciju? Da ne govorim o kompletnom redu vožnje, koga u Beogradu često nema ni na početnim stanicama.
Ne, red vožnje više uglavnom ne stoji ni na početnim stajalištima, a posebno ako ima displej. Red vožnje koji downloaduješ u PDF formatu sa sajta direkcije pa odštampaš je way to go ako ti treba neelektronska informacija.
 
Nikad neće biti vreme da ode neelektronski red vožnje, jer je samo na njemu informacija kompletna, na jednom mestu i možeš da isplaniraš svoj dan, bez skrolovanja, traženja, da li si u romingu, da li ti se ispraznila baterija, da li je net zabagovao, po Marfijevom zakonu, baš onda kada ti je hitno itd.
 
Ne, red vožnje više uglavnom ne stoji ni na početnim stajalištima, a posebno ako ima displej. Red vožnje koji downloaduješ u PDF formatu sa sajta direkcije pa odštampaš je way to go ako ti treba neelektronska informacija.
Sad ne znam da li svuda, ali je postojanje reda vožnje u "papirnom" formati na stanicama, posebno početnim, normalna stvar. U Beču svaka stanica ima red vožnje kada dolazi vozilo na tu stanicu, bilo za radni dan, vikend ili praznike. Sasvim normalna stvar koja bi trebalo i u Beogradu da postoji. Ne radi se o tome da može da se nađe negde i da se odštampa - niti svako ima mogućnost za to, niti može čovek da odštampa red vožnje za sve linije koje su mu potrebne.
 
Пре су стављали на терминусима у мањем формату, али сам за то да тамо где постоје надстрешнице поставе ред вожње линија које ту стају,нешто слично ономе као што су пре стављали мапе линија са свим информацијама и контактом свих погона који врше услуге превоза у граду
 
Mapa sa linijama je OK, ali red vožnje je totalno neupotrebiv na stajalištima koja ne služe kao početna, jer nemali broj puta se dešavalo da se iz raznoraznih razloga dešavaju odstupanja.​
 
Sad ne znam da li svuda, ali je postojanje reda vožnje u "papirnom" formati na stanicama, posebno početnim, normalna stvar. U Beču svaka stanica ima red vožnje kada dolazi vozilo na tu stanicu, bilo za radni dan, vikend ili praznike. Sasvim normalna stvar koja bi trebalo i u Beogradu da postoji. Ne radi se o tome da može da se nađe negde i da se odštampa - niti svako ima mogućnost za to, niti može čovek da odštampa red vožnje za sve linije koje su mu potrebne.
Naravno, svakako ne mislim da je normalna stvar to što nema tablice reda vožnje.
 
Vrh