Šta je novo?

Стајалишта

@astrodule @direktor

20231231_150629.jpg
 
Da li neko ko je iz Lazarevca zna da li je aktivna nova stanica kod OS Dule Karaklajic za liniju 580?
 
А на сајту секретаријата нису убацили стајалиште,као и у апликацији за праћење возила.
 
А на сајту секретаријата нису убацили стајалиште,као и у апликацији за праћење возила.
Не знам зашто те то чуди, опште познато је да су очајни са ажурирањем. Док је бус плус био они су макар у систему одмах то мењали, овде је мрка капа
 
Okej, hvala ti. Ja sam ubacio to na Moovit odavno, cim je neko objavio ovde pa reko da proverim samo da li je stanica aktivna.
 
Okej, hvala ti. Ja sam ubacio to na Moovit odavno, cim je neko objavio ovde pa reko da proverim samo da li je stanica aktivna.
Ниси крив што су ови из секретаријата неспособни да на свој сајт додају стајалиште,а ови што раде на апликацији и они исти ђаво,неспособни да убаце стајалиште у апликацију.
 
Ниси крив што су ови из секретаријата неспособни да на свој сајт додају стајалиште,а ови што раде на апликацији и они исти ђаво,неспособни да убаце стајалиште у апликацију.
Најгоре је од свега ја сам им се обраћао у вези таквих ствари и они опет не ураде ништа, неспособни су
 
Ниси крив што су ови из секретаријата неспособни да на свој сајт додају стајалиште,а ови што раде на апликацији и они исти ђаво,неспособни да убаце стајалиште у апликацију.
Ma katastrofa bre, a tek da ti ne pricam kakvo je stanje za redove voznje kad promene samo tek tako pa onda moras da skidas sve redove voznje i da uporedjujes stare pdf-ove sa novima da vidis sta je promenjeno... Nisu sposobni obavestenje da stave neko kad menjaju redove voznje nego moras sam da se iscimas kako znas i umes.
 
Ma katastrofa bre, a tek da ti ne pricam kakvo je stanje za redove voznje kad promene samo tek tako pa onda moras da skidas sve redove voznje i da uporedjujes stare pdf-ove sa novima da vidis sta je promenjeno... Nisu sposobni obavestenje da stave neko kad menjaju redove voznje nego moras sam da se iscimas kako znas i umes.
Знам о чему причаш јер сам и ја уређивао једно време ластине линије на потезу 300 у moovit - у и неколицине пута се десило да избаце чак и погрешан ред вожње, погреше људи шта ћеш
 
Ma katastrofa bre, a tek da ti ne pricam kakvo je stanje za redove voznje kad promene samo tek tako pa onda moras da skidas sve redove voznje i da uporedjujes stare pdf-ove sa novima da vidis sta je promenjeno... Nisu sposobni obavestenje da stave neko kad menjaju redove voznje nego moras sam da se iscimas kako znas i umes.
Баш сам приметио да су ставили да ред вожње за линије 16,18,30,59 од 1.1.2024.,е сад ти нагађај дал има укинутих или додатих полазака.
 
Баш сам приметио да су ставили да ред вожње за линије 16,18,30,59 од 1.1.2024.,е сад ти нагађај дал има укинутих или додатих полазака.
Da, sreca nasao sam program koji moze da mi uporedi pdf fajlove i po tome vidim sta se promenilo sve tacno. Inace ovo su tacnije informacije: 16 - radni dan, 18 - subota, 30 - radni dan, 34 - radni dan, 48 - radni dan, 59 - radni dan, 202 - svi dani, 511 - nedelja.
 
Autobusko stajalište za medu mesnii saobracaj kod Pančrevackog mosta, evo skoro dva veka čeka nečiju milost da dobije jednu nastrešnicu
a kolliko vidiim čeka ce još dugo.....
U odnosu na broj putnika i njenu upotrebnu dnevnu frenkvenciji ostaje kao vellika sramota Bgda.
 
Ови екрани на станицама са обавештењем колико је удаљен и када долази следећи аутобус су одлична ствар,
али пре неки дан је после дужег времена било сунчано и кад сунце бије у том правцу не види се ништа.
 
Vec ima pokvarenih tabli
jedino što pokazuju vreme i naziv grada, što i ne bi bio problem kada bi ih povremeno servisna služba i opravljala.... ili ne postoje ili kvarova ima toliko mnogo da ne postžu da ih otklone....
 
Autobusko stajalište za medu mesnii saobracaj kod Pančrevackog mosta, evo skoro dva veka čeka nečiju milost da dobije jednu nastrešnicu
a kolliko vidiim čeka ce još dugo.....
U odnosu na broj putnika i njenu upotrebnu dnevnu frenkvenciji ostaje kao vellika sramota Bgda.

Tu bi trebalo da imaš jednu veću širu nadstrešnicu umesto ovih standardnih.
 
.....već u rebusu sam sa sobom. :D

A uuu , u tom slučaju potajace to bar dok ne dostignu do 50% da bi se uopšte pokrenuli 😂
 
.....Tu bi trebalo da imaš jednu veću širu nadstrešnicu umesto ovih standardnih....

Prvo treba da priznaju da su (Beo) gradjani koj idu u Banat: Zrenjanin, Vršac, Bela crkva, Pančevo i dr. mesta jednaki kao i Južnaci pa da i Banatski pravac dobije tu običnu stajališnu nastrešnicu kao zaštita od sve ekstremnijih meteo uslova 😄
 
Vrh