Šta je novo?

Стајалишта

1605_zps5tjmeqsi.jpg
 
Postavljena stara oznaka,a nova je na zemlji :D

8758dd4c1098ac4fdacc1900ba730b51.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ovo u blizini JAT tehnike ili na početku puta ka Aerodromu?
 
Preko puta JAT tehnike smer ka Ledinama


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
najlepse,narocito uvece, ne vidis ni ima li ikoga na stanici, mrkli mrak.
a i prethodno stajaliste, u istom smeru, 'robni terminal', pomerili su jedno 50m napred i sad je u blatu sirine jedno 1.5m izmedju puta i ograde parkinga,narocito zanimljivo zimi i kad je kisa...sta im je smetalo da staje ispred pumpe, ne znam, ali ovo je tiha jeza.
 
Нисам могао да верујем да на аеродрому још нису заменили стари стајалишни стуб за линије 72 и 607 са новим !!!! Да ли неко уопште из Дирекције за јавни превоз мисли о имиџу града, а на неки начин и о свом.



Мада су и носачи табле, а и цела табла за А1 линију зрели за замену. Барем да изшмирглају и пребоје носаче да се не види она рђа !!!
 
Prolazio sam tuda pre neki dan i mogu reći da je dosta dobro odrađeno , obzirom na to kako inače imaju običaj da rade. Čak su i onu rupu izravnali , tako da je sada trotoar svuda u istom nivou. Jedina mana je proširenje ulaza u Živka Davidovića , koje je postalo neka vrsta neformalnog parkinga.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=446220#p446220:7elqlhfl je napisao(la):
Somi303 » April 13th, 2017, 10:52 pm[/url]":7elqlhfl]На стајалишту у центру Заклопаче :lool:
Ako ta inicijativa prođe , na gubitku će biti svi , zato što će samo da podele ukupan broj autobusa sa sadašnje trase 303 na te dve linije , a tek red vožnje i čekanje ... Kao što je slučaj sa 306 i 311.
 
Nije tema, ali uvodjenje posebne linije do Vrcina, pretpostavljam da nikako nece dozvoliti preko autoputa nego bila ista trasa kao sada, moze samo da znaci 2 autobusa za Zaklopacu, tj. 303, i 2 za tu posebnu liniju. A to niko ne bi voleo. Ucite se na primeru 306/311. Samo sto ovde moja st*** cuti vec godinu dana na katastrofalan red voznje, a svaki dan ih cujem kako se zale u autobusu i na stanici.

Edit

Dok ja iskucam, sole napisa isto sto i ja.
Elem, da bude malo vezano za temu, vidim da su krenuli sa postavljanjem novih tabli na trasi 311, konkretno u naselju. Doduse, nisu nova stajalista, sa novim stubovima, niti su ove najnovije table, nego one od pre.
 
Ма каква црна иницијатива да прође, то неки дебил лепи. Од како је линија продужена сви смо на добитку и нема потребе да се ишта мења јер би само назадовали. Ако је буду продужили до Икее онда може бити проблема, али надам се да неће, може једино да се повећа број путника што је опет плус јер ће се више пажње обраћати на њу.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Ili će 303 ili 306 , mada ja lično mislim da će to pre biti 306 , zato što je brža veza , dok bi sa 303 bilo previše kruženja. Mogli bi nešto i sa 403 da urade , zato što je i ona blizu , plus nova linija iz centra ili NBG koju su spominjali ...
 
Шта може да се уради са 403?
Не може од Трошарине,па преко Зуца до Врчина.
Линија би онда ређе ишла...
Једино би у оптицају била нека нова линија,нпр.403Л-Зуце-Врчин,или нешто слично томе.
 
не мора 403, али може да се уведе 409, трасом 402 до центра Белог Потока, па онда одатле скрене за Зуце, па поред ЖС од Икее

 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=446338#p446338:294gy6qt je napisao(la):
solecar » 14 Апр 2017 04:22 pm[/url]":294gy6qt]Ili će 303 ili 306 , mada ja lično mislim da će to pre biti 306 , zato što je brža veza , dok bi sa 303 bilo previše kruženja. Mogli bi nešto i sa 403 da urade , zato što je i ona blizu , plus nova linija iz centra ili NBG koju su spominjali ...
И 303 и 306 ће се продужити до Икее, плус ће се увести нова линија Блок 45-Икеа
 
Otkud znaš da će se i 303 produžiti? Jel imaš neku pouzdanu informaciju?
Šta bi sa onom pričom da će ići možda od Sava centra? Ako bi išla od bloka 45 , kojom trasom bi išla?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=447296#p447296:3r0x314k je napisao(la):
Сале# » April 20th, 2017, 6:17 am[/url]":3r0x314k]Шта може да се уради са 403?
Не може од Трошарине,па преко Зуца до Врчина.
Линија би онда ређе ишла...
Једино би у оптицају била нека нова линија,нпр.403Л-Зуце-Врчин,или нешто слично томе.
Na osnovu čega si zaključio da predlažem produženje 403 do Vrčina? Ako malo pažljivije pogledaš druge komentare , videćeš da je u planu pravljenje okretnice kod Ikee , te ako mogu da se 303 i 306 produže dotle , ne vidim zašto ne bi mogla i linija 403 da se stavi da produži pravo putem do pomenute okretnice , pa da se vrati do Zuca i nastavi do okretnice u Zucama. Tako nešto postoji sa linijama 44 i 521 , s tim što bi ovde gotovo svaki polazak svraćao do Ikee.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=447298#p447298:3r0x314k je napisao(la):
JohnnyLee » April 20th, 2017, 7:05 am[/url]":3r0x314k]не мора 403, али може да се уведе 409, трасом 402 до центра Белог Потока, па онда одатле скрене за Зуце, па поред ЖС од Икее


file.php
Ovo je neizvodljivo , problem je širina puta između Zuca i Belog potoka. Tamo bi jedino minibus mogao da se provuče. Prolazio sam tim ulicama pre par godina kada sam se vraćao sa pešačke ture po Avali.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=447361#p447361:25sljvtr je napisao(la):
solecar » 20 Апр 2017 12:36 pm[/url]":25sljvtr]Otkud znaš da će se i 303 produžiti? Jel imaš neku pouzdanu informaciju?
Од председника општине Гроцка. То је предлог који је општина послала Дирекцији а они начелно нису против будући да је тренутни терминус у Врчину ионако критичан у безбедоносном смислу.
 
Da li to znači i povećanje broja vozila na 303? I zašto je nisu recimo predložili da se produži negde dalje u Vrčinu , nego baš do Ikee?
 
Vrh