Šta je novo?

Стајалишта

dsc01942.jpg

pogresan naiziv stajalista treba da pise sajam
 
Direktore, šta bi sa onom pričom oko uređenja stajališta? Slegla se prašina? Prvo vam pretili kaznama, onda rekli kako podržavaju akcije, i na kraju ništa?
 
Sredicemo to na smederevcu stampa je gotovoa , nego niako da se uklopimo sa vemrenom , evo sad jos i kisa ,bice uradjeno to sigurno , a sa direkcjom cemo razgovarati ,kakzna kakva kazna zasta kazna taj film necemo da geldamo
 
A, već ste odštampali. Znači, zakasnio sam, a imao sam predlog da kad štampate nalepnice, o istom trošku odštampate i dve za 581, za stanicu Mz Čukarička Padina. Razlog zašto baš tu stanicu je što je ova stanica jedina u gradu gde istu šifru i isti naziv stanice koristi jedina ITS2 linija 581, kao i ITS1 linije 55, 56, 87 i 89. U pitanju je šifra 970 u smeru A i 971 u smeru B. Znači nikakvi dodatni troškovi u smislu duplog stuba, duple table i sl. nisu potrebni, samo da se zalepi nalepnica na postojeću tablu.
Po meni je ovo morao da uradi GSP, jer GSP ne uređuje ITS2 stajališta (čak ni ona koja se nalaze na istom mestu sa istoimenim ili sličnoimenim ITS2 stajalištima), ali GSP uređuje konkretno ovu stanicu 970 (odnosno 971) i bili su u obavezi da obeleže sve linije koje ovu stanicu koriste.
 
Pa, budući da nas je Direkcija izašla u susret i rekla da će izdati dozvolu za te planirane intervencije, faktički to čekamo.

Ipak, nije sve odštampano, čekaju se donje table i da navatamo bravara kad bude imao slobodan dan da nam izvari stajališne glave.

iwmyo1.jpg
 
Umesto "nas" treba da stoji "nam". Ovo baš lepo izgleda. Da li su u planu i da se odrade drugi potezi? Da li će te raditi i ona stajališta koja imaju metalne stubove sa starim mapama koje je GSP izradio i na koji način? Na tavim stajalištima sam primetio jedva uočljive nalepnice sa linijama ITS2 sistema.
 
Nemojte pogrešno da me shvatite, ali jel ste pitali Lastu za korišćenje logoa? Da vam ne prave na kraju i oni problem...
Inače, svaka čast za akciju! +!
 
Haha kod notara . Racunam da se salis
 
Да, да, Игоре. Од сада без нотара нећеш моћи ни да п..днеш!
 
:shok: Данас сам први пут у животу видео хоризонтално сигнализацију на Устаничкој
Bozidar97":3i3f8ean je napisao(la):
Pešački prelaz ispred početnog stajališta 302-305
fotografija0491.jpg

Pešački prelaz iza početnog stajališta 302-305 (Inače bude blokiran, jer autobusi stoje na njemu)
fotografija0492.jpg

fotografija0493.jpg
 
Mozda su to odradili da mogu da kaznjavaju ove sa kolima sto vise po okretnici
 
Iju batice, šta ovo treba da znači ... cenim da je Direktor u pravu, moguće je da žele da zavedu malo reda tamo, pogotovo od kad su zglobovi redovni.
 
Odlicna okretnica za fotkanje buseva a vozaci su uglavnom ljubazni te tako ako nisi Vuksa ili Vuskinh dobro dosao si da slikas bus :mrgreen:
 
Jeste, jeste, skroz je kul ekipa iz Bačke, i otpravnici i vozači...
 
IZ OVE DRŽAVE TREBA BEŽATI!!! JA BI IM SASTAVIO ŽALBU, U KOJOJ BIH NA KRAJU NAPISAO - P*** MI 60.000 K***!!!
 
Mislim da znam sta je ali cekam da filip ili stef okace
 
Vrh