Šta je novo?

Стајалишта

Prvo sam terao taksiste odavde, a onda se i ovi pojaviše, e državo indijo...
10658819_749811018387343_1895192244751290565_o.jpg
 
VEOMA OPASNA I NEBEZBEDNA STANICA!
Stajalište "Mislođin R" (redni broj stajališta: 9062) nalazi se na sred raskrsnice autoputa sa lokalnim putem, na malom i neograđenom ostrvo, koje nema čak ni ivičnjak. Pravo je čudo kako do sada niko nije poginuo, s obzirom da su se više puta dešavale saobraćajne nesreće.
Jeziv prizor, putnici koji čekaju prevoz ka gradu čekaju autobus na ovoj površini pokrivenoj rizlom koja nije cak ni pešačko ostrvo. Zanima me ko je bio toliko inteligentan da postavi autobusko stajalište na sred rizične raskrsnice...
EDIT: Da naglasim, nemojte gledati "pečurku", to je stajalište u smeru ka Obrenovcu, verovali ili ne, ovaj nasip šljunka u prvom planu, to je stajalište 9062, u smeru ka Beogradu.

 
Kaтастрофа. Требало би извршити ревизију свих стајалишта. Проблем је што то што је некад неко поставио стајалиште на бесмислено место тренутну екипу не занима.
 
Тако,тако а пустите приграђане на стајалишта без крова!!! :evil:
 
Stajliste odrzavaju fradnici firme alma kvatro , kako bi isto bilo uredno i cisto , nazalost samo ova stajlista su u njihovoj nadleznosti
 
Стајалиште 74-ке (кад се иде од петље аутопута) у Шпанских бораца код Арене, разбијено стакло на рекламном делу истог. Снимио јуче (петак-10.10.). Зашто и докле овако ?
 
Stajalište: Lazarevac - Prodavnica (7463)
Linije: 180, 180A



Evo još jedne ITS2 stanice... Iste linije su u pitanju. Ova ima i stajališnu tablu. :D

 
Плусићћћ укњижен.
Ово стајалиште са таблом је најбоље стајалиште до сада, прописно обележено :p

Еукалиптус, требао би ове слике и оне од раније да пошаљеш Дирекцији за јавни превоз. Они вероватно и не знају за ова стајалишта па да их мало подсетиш :D
 
Slao sam ja njima slike, a oni obećavali kako će sva stajališta biti obeležena do kraja godine (2012.), pa onda na leto (2013.), pa onda do kraja godine (2013.) i na kraju su prestali da mi odgovaraju na mejlove.
 
Definitivno najgora. To je inače jedina lazarevačka linija koja po izlasku sa glavne stanice skreće levo, nizbrdo, sve ostale skreću desno, uzbrdo, i "Lazarevac-centar", "Lazarevac Rampa", "Šopić Dom", i još neka stajališta su uređena, ali linija 180 je slepo crevo, ni na jednom mestu se ne ukršta ni sa jednom drugom linijom, i nema ni jedno zajedničko stajalište sa bilo kojom drugom linijom.
 
Stajalište: "GO Obrenovac"
Naziv stajališta: Ima
Brojevi linija: ima
USSD kod: nema
 
EUKALIPTUS":jz0sv0tl je napisao(la):
Stajalište: "GO Obrenovac"
Naziv stajališta: Ima
Brojevi linija: ima
USSD kod: nema

Odradi ti to sam , jer ako budeš prijavio DJP , oni će celu tablu da skinu.
 
Pa jednu su tako skinuli. (Prijavio sam pogrešne linije)
Odradio bih ja to, i ne bi mi bilo žao para, ali neću iz jednog jednostavnog razloga. Postoji ogroman broj ljudi čije živote strašno ugrožavaju ove plastificirane table, toliko im smetaju da oni ne mogu nikako da se uzdrže kada ih vide, gruvaju pesnicama u njih kao u vreće za udaranje. Ove po centru Obrenovca su većinom na broju, jer ima dosta pandura, a i prolaznika, ali s vremena na vreme po neka nestane i ne bude zamenjena, ali kako se malo zađe na periferiju, jedne jedine nema čitave.
Kada su ih tek postavili, to je bila epidemija udaranja po njima.

Da nisu toliko udaljena mesta, bio bih ubeđen da to radi jedna osoba, eventualno dve, ali pošto je isti scenario i na ibarskoj magistrali, i u Zemunu, i duž Obrenovačkog puta, i po Sopotu, Mladenovcu, očigledno je da smo mnogo umobolna nacija.
 
Mislim da bi ovako nešto moglo da se uradi i kod nas, inače stajališta lokalnih linija na Zlatiboru :) Na svakom stajalištu se nalaze različite zanimljivosti iz dela gde se nalazi stanica, dakle neke znamenitosti i prirodne lepote...




 
Vrh