Šta je novo?

Славија - Краља Милана - Теразије

Majko mila na sta ono lici :X

Nisam siguran da postoji dovoljno pogrdna rec da opise tu sramotu.
 
Čekaj, pa šta su renovirali ( nešto nisam pratio) ... fasadu?

Ovo izgleda samo da je oprano, al je bar čisto.

Da nisu nešto radili na enterijeru?
 
pa ova obnova je gora od one na zgradi na uglu sremske i knez mihajlove gde uospte nisu promenili prozore i ostavili su one prastare, a ta zgrada bi bukvalno progledala sa novim prozorima. tako i ovi likovi su mogli mnogo bolje stvari da urade sa spoljnim izgledom zgrade, samo da su smislili neke bolje prozore ili sta vec, ali ovo ovako je stvarno ruglo

p.s. sve mi nesto deluje da ce na ovim metalnim ogradama na visim spratovima da budu reklame
 
samo nisam skontao na kraju sta ce ustvari da bude na mestu bivse invest banke???
 
Kralj":2wb2uzv3 je napisao(la):
Ovo vi zovete rekonstrukcijom ! Uzas !!! :(
Ne bih rekao da je ovo iko zvao rekonstrukcijom. Skele su jedan dan podignute, nesto se radilo oko nedelju dana i skele su uklonjene. Ja tuda prolazim relativno cesto i sem sto zgrada izgleda malo cistije nista se posebno ne razlikuje (mozda je nesto malo oko prozora petljano (farbanje)).
 
^^Na ovoj fasadi nije definitivno nista radjeno sem sto je prana eventualno. Steta sto ove limene table nisu malo nize pa da mogu klinci da ih izlepe glupim nalepnicama. To bi trebalo da bude modni detalj ili sta li vec. Ljudima svasta pada na pamet...
 
jel postoji neko ko moze to da preispita, tipa neka komisija za estetiku grada ili iko nadlezan?
 
Komisija za estetiku bilo čega u Srbiji? Whoa. Easy there. :|
 
ja se necu jos dugo truditi da shvatim sta se desava sa terazijama....
 
"Ubrzo „Delta banku“ kupuje „Banka Inteza“ koja zgardu na Terazijama u sep. 2006.g. prodaje „MK Komercu“.
Međutim, ni MK Komerc nije ušao u njenu adaptaciju, za koju se procenjuje da je potrebno oko 7mil.€
Ko je novi, šesti vlasnik, „Blic“, na žalost nije uspeo da sazna."
- Blic

Prvo proglasite da je u pitanju 'rekonstrukcija' ( Vlada i Kralj) pa onda kuknjava svi u glas.
A niko ne čita šta je napisano u tom textu - adaptacija,tj. renoviranje enterijera.
Pošto niko nije ni najavio neku rekonstrukciju, fasada je samo očišćena i osvežena.
 
Manje je vazno sta je ko najavio od toga da imamo jos jednu ruznu damu na sred terazija.
 
kingdom #452 ":3ub7xy9y je napisao(la):
Ta 'dama' stoji na Terazijama već decenijama i sad se malo doterala.

A, predhodni komentari su napisani zato što se nije shvatio text.

Ali su svi iskoristili priliku da se zapanje zbog nepostojeće 'rekonstrukcije'.
 
u redu je dragane,ne ulazi mi se u rasprave sa tobom pa te molim da i ti mene zaobidjes.fino mirnodopski,u korist svih.
 
peacesymbolbt1.jpg
 
pa ne verujem, kontam da ce je samo oprati kao sto su uradili i sa zgradom Tanjuga na Obilcevom ili koji je to vec venac;)
 
Hm, "opran" je bas ruzan eufemizam za rekonstrukciju zgrade Tanjuga. Objektivno, rekonstrukcija je korektno uradjena.

Igumanova palata meni nikada nije izgledala toliko oronulo i iskreno, po mom miseljnju, ne vidim zasto je prioritetnija u odnosu mnoge druge objekte. Ono sto najvise iscekujem u njenom slucaju je ispravljanje nepravde na njenom krovu.
 
pa nisam mislio oprao u bilo kakvom negativno-umanjujuce-vrednosnom komplexu:).... nego samo sam hteo da kazem da je nece farbati, a ne shvati me pogresno, meni je Tanjugova zgrada super odradjena, ali generalno ima ona zgrada preko puta garaze na obilicu koja se raspada, a obilic je kao the trendy place....
 
Vrh