Šta je novo?

Ко им ово дозволи? (nelegalna, divlja gradnja)

Ima i na senjaku dvorac, doduše malo suptilniji ali sa neizostavnom ogradom od 4 metra. Što nemirnija savest to veća ograda.
 
Два хита Кнеза Вишеслава и Кнезевац
dsc03794.jpg

dsc03793.jpg
 
JohnyBgood":19qhzwwo je napisao(la):
MilisaV":19qhzwwo je napisao(la):
centar za promociju nauke u kneza višeslava.....

Napredne eko-komunikacije: nakaci opremu na drvo umesto da gradis toranj.


Gospodo, moram vas ispraviti, ovo nije drvo, ovo jeste toranj za komunikacionu opremu.
:D :laugh:
 
Јесте торањ, види се да је стабло превише савршеног пречника и "коре".
Значи и код нас се неки репетитори покушавају сакрити. Само сам читао о тој пракси у свету, али нисам знао да и код нас има примера.
 
Cekamo biologa da razjacni odredjene vrste imaju prilicno prava stabla sto se postize potkresivanjem donjih graana redovno kad iskopam sliku postavljam.Ako su pak vjestacke djeluje mi prilicno kvalitetno ako neko ne mrzi drvo repetitor se nalzai nedaleko od okretnice knezevac kad se porduzi pravo uilicom
 
HAARP daskiran u mrvo i pegla transformers?! boozee kuda ovaj svet ide.
hik...!
 
па добро, то је Правда. најтрачарскија од свих трач новина (само је Информер шиша за пола корака :))
 
A sta fali informeru? Koliko postoje, nijedna vest iz politike im nije bila pogresna, vec uglavnom ispred svih ostalih...
 
direktor":2dc93x1a je napisao(la):
Cekamo biologa da razjacni odredjene vrste imaju prilicno prava stabla sto se postize potkresivanjem donjih graana redovno kad iskopam sliku postavljam.Ako su pak vjestacke djeluje mi prilicno kvalitetno ako neko ne mrzi drvo repetitor se nalzai nedaleko od okretnice knezevac kad se porduzi pravo uilicom

Ne treba ti biolog, to je obicna bandera. Setao sam se tuda vise puta, iz daleka stvarno izgleda kao pravo, ali nije.
To je obican repetitor mobilne telefonije sakriven da ne odudara i izgleda ruzno. Ovako stvarno nije lose, mnogi ne bi ni primetili da nije malo previse visoko za jednu jelku.
 
Tako je Nikola
Cela `jelka` je vestacka i prilicno lepo se uklapa u okolinu.
Prilicno davno je uradjena i primer je kako se i kod nas moze kad se hoce.
 
гаража :shok:
стварно да не поверује човек...к'о фотошоп. директ на србовање.
 
Bivši gradski arhitekta Đorđe Bobić o onoj odvratnoj nadgradnji iza bioskopa "Balkan":

Jeste, bio sam i ovo oko divljine o kojoj pišem mi je bolan neuspeh. Nisu imali dozvolu, odnosno dobili su na volšeban način neki papir za saniranje nečega, izidali su čudovište, zatekao ja to i pokušao da dovedem stvari u red (isto je probao i moj predhodnik) ali nije išlo. Imali su sjajnog advokata tako da su i grad opština izgubili spor na sudu gde je divljim graditeljima dato za pravo i oni opstadoše i sada nam pokazuju srednji prst. Ipak mislim da nikada nije bilo volje od strane gradskih glavara - političara da se to zaista reši, samo su fingirali akciju a ja u početku nisam uočio tu populističku podvalu. Ali, ne treba klonuti duhom, grad dugo traje pa će se jednom u nekoj od budućnosti i ovde pojaviti neki Neron ili Atila ...

Izvor: Blog.B92
 
Vracar
dsc04361.jpg

dsc04363.jpg

dsc04355.jpg

Bjele ciglice i na zgradu iz 30 tih ma sjajno
dsc04354.jpg
 
Vrh