Šta je novo?

Ко им ово дозволи? (nelegalna, divlja gradnja)

A jeli kad kakva inspekcija dosla da nekazem napisala koju kaznu ,
 
Pojma nemam, i iskreno ja nemam nista protiv tih ljudi koji prosto zele ili moraju da dodju do svog krova nad glavom, ali ne na ovakav nacin. Prosto postoje najprostiji estetski standardi kada se radi nadogrdnja. Kaznu treba pisati onome ko je dozvolio ovo cudo od "projekta", ne samo ovde vec u citavom naselju!
 
Pa i ja sam protiv nakaradnog projekta pitanje ima li ga i da li je statika uradnjena i ostalo sve sto treba , najvise me nervira sto nespostoju da otvri za prozore budu iznad postojecih itd .
 
zexland":k7d5ib0g je napisao(la):
Ovo je najnovija pa nisam slikao ostale...inace ovde vlada potpuni haos u ruzenju naselja...prisutna je ogromna kolicina neukusa i stihijske nadogradnje...prosto da covek ne poveruje sta se radi na 13km od Terazija...uzas zivi!
Pa normalno, kada se to isto radi vec 7-8 godina svuda po Zvezdari i delovima Vracara, na 200 m od SC Vracar je totalni haos, sve nelegalna gradnja, neka resenja koja ne postuju zakon... Mogu misliti kako je na 10km+ od centra. Slao sam ovde fotografije iz majcinog stan, i tamo se zida nelegalno, a ona zgrada do Srpske akademije nauka i umetnosti.
 
Sta to kod sanu se gradi nadogradjuje imas sliku ili na bingu lokaciej
 
10414379_10203721751066878_7489249432271866557_n.jpg


:roll:
 
То је чувена надоградња "на све стране света" ... :)
 
direktor":i4otd17m je napisao(la):
Sta to kod sanu se gradi nadogradjuje imas sliku ili na bingu lokaciej
Kacio sam ovde fotografije nadogradnje u Vuka Karadzica, zgrada do SANU, ako pronadjem gde je postavicu opet. Nisam to prijavio nikome, ne znam da li je neko prijavio, mislim da jeste, ali nisam siguran. Sve u svemu, zavrsena je nadogradnja, zatvorio je neke prozore koje je otvorio ka dvoristu druge zgrade, i na tome je ostalo.
 
Ovo radio ko kako je stigo kako je majstor zikica mislio da je najbolje
 
Данас сам прошао поред ове "баште" која је на сред тротоара, то је онај пролаз из Сремске ка Зеленом Венцу. Коме ово да пријавим пошто сам 100% да немамо такве дебиле који би издали дозволу за ово.
img20140528122155-1.jpg
 
Komunalnoj inspekciji ,nepodcjenjuj mito i kovertu za nelegalne objekte

Gradska komunalna inspekcija, 2750-135, 3309-321
Gradska saobraćajna inspekcija, 2754-297, 3309-490
Gradska inspekcija za zaštitu životne sredine, 3342-680, 3309-125
Grad Beograd - Sekretarijat za imovinsko-pravne poslove i građevinsku inspekciju
27. marta 43-45, centrala 3227-241
 
Нико се не јавља 20 мин већ а комунална полиција као а откуд ви знате да они немају дозволу...
 
Mozes podnjeti prijavu pismeno i predati na salterima za komunalnu inspekciju besplatno , pa vjerovatno su se rastrcali po prijavama pa neme ko da se javi
 
На углу 27 Марта и Иванковачке улице тротоар је у потпуности заузет улазом у подрум или доњи део кладионице Меридиан. Слично овој баштици горе, само што је заузето степеницама и ограђено оградом. Људи морају да пређу на улицу не би ли заобишли то, Дишо, сликај ако си у могућности пошто си стално на терену :)
u17E0as_zps7043b8b9.png

Ево локације
http://binged.it/1gAq1Bf
 
napisao bih sad sam video sve,


ali znam da će beogradski neimari uspeti da nađu način da me iznenade.
 
Nazalost vrlo cesto je u pitanju sam Sekretarijat za urbanizam koji aminuje ovakve i jos vece bahanalije u ovom gradu, naravno uz adekvatnu materijalnu nadoknadu!
 
Moram da proverim kako se zove kafic, ako pripada Marsala Birjuzova i zove se Strelicia ili Toto kako rece inspektor ima dozvolu za bastu???
 
loyola":2mohx9cv je napisao(la):
Данас сам прошао поред ове "баште" која је на сред тротоара, то је онај пролаз из Сремске ка Зеленом Венцу. Коме ово да пријавим пошто сам 100% да немамо такве дебиле који би издали дозволу за ово.
img20140528122155-1.jpg

Bez zele da ikoga branim, cini mi se da je taj deo Sremske kompletno pesacka zona (mislim da cak znak za to stoji na ovom stubu koji se vidi u prvom planu).
 
Кад год сам прошао туда увек су нека кола ишла у сусрет, а има и гомиле паркиране са стране аутомобила.
 
Kad bi je lepo popločali i povezali sa knezom a pregradil prilaz kolima nekom rampom ili zardinjerom mozda bi i bila pešačka ulica
 
Vrh