Šta je novo?

Železnice - putnički saobraćaj

Кинези праве одличне возове. Чак сам видео како изгледају Фуџингови возови у Кини унутра. Луксузно, сређено и лепо. Него нашао сам податак да смо купили 20 композицијa а овде се помиње 5 гарнитура ?
 
Voz je isti, odbojnici se pričvrste za par minuta, nije to deo čelične konstrukcije. Bulajićeva slika je možda slika suprotne strane a instagram mu napravio sliku -u ogledalu-. Kinezi sve te kozmetičke izmene urade jako brzo, po tome su i njihove fabrike poznate, baš po toj brzini izmena i dorada po prispeću zahteva.

Student je lepo napisao i da je u pitanju "mock up".
Traženi su odbojnici sa namerom i zbog naših železnickih propisa.
 
Nemoj da se ljutiš, nema potrebe.
f10fheyqfdh71.jpg
 
Imam jedno pitanje ukoliko neko zna.
Da li će neke od novih garnitura biti puštene na elektrifikovanoj pruzi između Subotice i Segedina?
 
To je valjda onaj deo što udara u one krugove kod štulca tj koristi se za amortizaciju udara ili ako udari u drugo vozno sredstvo.
 
Ali je odbojnik.
Pa ne možeš ovako specifične termine bukvalno prevoditi sa engleskog na srpski.
I na kraju krajeva znamo šta si mislio u inicijalnom postu kao što i ogromna većina laika misli kada vidi ove crash kutije na savremenim motornim garniturama.
Ti si napisao da su to odbojnici koji su naručeni zbog propisa na železnici kod nas. Što nije tačno.
Ja ti odgovorio da to NISU klasični odbojnici i objasnio šta su ustvari.
Ali sve ti je oprošteno. Mlad si, zelen a mi smo tu da te naučimo određenim stvarima. ✌️😉
 
Кинези праве одличне возове. Чак сам видео како изгледају Фуџингови возови у Кини унутра. Луксузно, сређено и лепо. Него нашао сам податак да смо купили 20 композицијa а овде се помиње 5 гарнитура ?
20 segmenata raspoređenih u 5 kompozicija od 4.
 
Vrh