Šta je novo?

Železnice - putnički saobraćaj

Demonstracije idu na Prokop, a druga grupa na ŽS NBG.
Verovatno su moguće blokade.

Svaka im čast, jer posle 21h, saobraćaja jedva da ima, jedino neki Novosadski vozovi.

Od toliko puteva oni našli železnicu da blokiraju, i to 100% procentualno putničku, samo će narodu naškoditi.
Hajde da blokiraju neki teretni voz, ali ovo logike nema.
 
Svaka im čast, jer posle 21h, saobraćaja jedva da ima, jedino neki Novosadski vozovi.

Od toliko puteva oni našli železnicu da blokiraju, i to 100% procentualno putničku, samo će narodu naškoditi.
Hajde da blokiraju neki teretni voz, ali ovo logike nema.
Pre 3 godine ne bi ni znali gde je železnička stanica, ajde ovo je neki pomak da znaju da je to bitno.
 
Da sam ja neki opozicionar koji hoće da blokira prugu izabrao bi Karađorđev park.
...samo kažem...


edit:
Da sam iz Srbijavoz-a delio bi reklamne letke :)

Ako ništa drugo, mnogi će videti Prokop po prvi put i uživati u lepoti.
Šifra: brisolej
 
Poslednja izmena:
Da sam ja neki opozicionar koji hoće da blokira prugu izabrao bi Karađorđev park.
...samo kažem...

A ja kažem sa se ništa ne blokira.

Zašto ne sačekaju Vučića ispred predsedništva i blokiraju ga da ne može da izađe?
Nearzumem zašto uvek narod protiv naroda, političari su uvek za sve kriv, oni treba da ispaštaju.
 
Zbog radova na pruzi između Budimpešte i Segedina zadnjih dana (zaključno sa sutrašnjim) su pomereni polasci za Suboticu za po 15ak minuta da bi se osiguralo presedanje, ovim se vreme predviđeno za prelazak granice po redu vožnje smanjio sa 33 minuta na 17.

Međutim deluje da pojedini polasci redovno kasne i da čak i kasne posle u polascima iz Subotice, tako da izgleda da je tih predviđenih 33 minuta stvarno legitimno minimum kada ima putnika.
 
Ja sam na ovom forumu jel ima dosta ljudi koji poprilicno dobro analiziraju razne teme. Ima i dosta onih koji se čude ali njih preskačem ...


Ovo u principu sumira sve. O ruk proizvodi o ruk rezultat .... drugačije nije bilo niti će ikada biti. Od nivoa popravke sifona u kupatilu pa do železnice i na dalje ...


Izvini ali ovo ne može biti pogrešniji rezon. Primera radi pogledaj cene kvadrata u Indjiji pre i posle puštanja pruge? Što je najsmešnije čak će i mesta u kojima je nova trasa izmeštena van grada, kao recimo Vrbas, će se vremenom širiti u tom pravcu i gravitirati ka stanici. Nismo ovo mi izmislili, desilo se doslovce svugde.
Нисам уопште на то мислио, ако Швајцарска Железница поседује земљиште поред и око пруге то може бити можда индустријска зона. Не поседују грљђевинско земљиште у центру града. Ево у Врбасу и Суботици ће крајем године скочити цене квадрата енормно због пруге. Али то не значи да ће Железнице Србије ако поседују земљиште око пруге моћи да је изнајмљују за неку високу своту новца. Ја бих заиста волео да је то тако, међутим земљиште је свакако државно а компанија државна.
 
Ok, ljudi blokada je pruge.
SrbijaVoz ima pojedinačna obaveštenja za neke vozove pogođene blokadom.
Nigde nema obaveštenja za jutarnje polaske. Mogu da kažu: savetujemo putnicima koji nameravaju da putuju sutra ujutru da se informišu preko sajta. Mogu da kažu da će, ako se nastavi blokada, polasci ka zapadu i severu ići iz Zemuna, ka jugu iz Rakovice, a ka severoistoku sa Pančevačkog mosta.
Ili da će biti otkazivanja polazaka.
Za BGvoz isto ništa.

Drugo, zaista ne shvatam zašto nisu izvukli Sokola sa Prokopa?!


Ево у Врбасу и Суботици ће крајем године скочити цене квадрата енормно због пруге.
Neće, smem da se kladim.
 
Onda otkazivanje polzaka ako se nije dovuklo.
 
Prosto, samo racionalno i bez panike. Ovo što se dešava (blokada pruge) nije ni promil sr*nja u koje može Oskar sve da nas uvuče da bi namirio svoju nezajažljivu naprednjačku bratiju... On ide osiono, bez mislosti, do kraja... A mi tek napravili prvi korak prema njemu...
 
Зворнички воз није погођен блокадама, ионако и даље не иде :).
А и то ми није јасно: зар нису могли да организују да иде до Руме па аутобусом до Шапца и онај што стоји у Шапцу да продужи за Зворник?
 
Mlad si ti još. Shvatićeš,ima vremena.
Šta tu ima da se shvati? Ekološki aktivisti koji su od svega našli da blokiraju železnicu? Da li su ti ljudi normalni?

Epilog:

- masa popizdelog naroda koji ne zna dal vozovi idu sutradan
- sićve011 koji trijumfalno “uspostavlja” saobraćaj sutradan iako se ništa nije ni desilo
- i onaj, koga samo čekam da izjavi kako pre pre 2012 ne bi ni bilo šta da se blokira

Nažalost još jedan autogol.
 
Šta tu ima da se shvati? Ekološki aktivisti koji su od svega našli da blokiraju železnicu? Da li su ti ljudi normalni?

Epilog:

- masa popizdelog naroda koji ne zna dal vozovi idu sutradan
- sićve011 koji trijumfalno “uspostavlja” saobraćaj sutradan iako se ništa nije ni desilo
- i onaj, koga samo čekam da izjavi kako pre pre 2012 ne bi ni bilo šta da se blokira

Nažalost još jedan autogol.

Screenshot_20240811_134342_Instagram.jpg
 
Poslednja izmena:
Lep je Prokop, lep mu je i wc bio prvog dana, a lepa je i ona lutka iz Sokola što radi u bifeu...

Poslao bih je nazad na biro pa po zasluzi, ako te stvarno znanje stranih jezika, kulturno ophođenje prema putnicima, neizveštačena uslužnost i prirodna pojava preporučuju za rad u sokolovom bifeu kao hostese, onda može, stani u red, na spisak onih koji traže posao, pa najbolji nek dobije ugovor...

Sve lepo u Srbiji je ljuštura i šminka... Još nam se ta ljuštura ruga i podsmeva svaki dan...
 
Шта би тек било да је блокирана барска пруга на деоници кроз Босну...
 
Da ublažimo malo ovo nervozno vreme sa muzikom, trubom. 🎺🎵🎶
Železnička stanica Tamnič, doba Korone, na kraju klipa DMV 710-002, voz 2772 Zaječar - Negotin.

 
Vrh