Šta je novo?

Železnička Stanica Beograd Centar, Prokop - [ Železnica ]

Hvala Nik, ja sam pokusao da to autor sam zakljuci, ali ti si mu nacrtao.
Da ne budemo previse kriticni prema @orjen, mora se priznati da je lep primer uzeo. Ne verujem da bi se niko od nas bunio kada bi na mestu Prokopa bila izgradjena stanica poput ove u Stuttgartu. Zanemaricmeo cenu za ovu priliku.
 
@bobcat

Mozda ti ovo pomogne:
Screenshot-2024-02-28-at-11-31-38.png
 
Pogresio sam, bice vise rusenja i u dnu Prokupacke/ Maleske i u Labskoj koja se siri...ipak svakako sramotno da nije odradjeno pre otvaranja stanicne zgrade
 
Mozda sam propustio, kako ce se penjati gore sa tog dela ? :D
Биће трг у подножју, и испред њега други улаз у станицу као нова зграда испред бетонске конструкције која је сада гола, која ће имати лифтове и степеништа до нивоа подходника и плоче на којој је нова станична зграда.
 
Биће ту пуно рушења и за сам станични трг без нове улице узбрдо. Ради ли се шта на експропријацији?
 
Биће ту пуно рушења и за сам станични трг без нове улице узбрдо. Ради ли се шта на експропријацији?
zapravo dosta objekata u Labskoj ce se rusiti jer ce ulica imati cak 3 trake, nije se dobro videlo na prethodnoj mapi...

pronadjoh
Улица Лабска представља део саобраћајне везе којом ће се повезивати железничка станица „Прокоп” са аутопутем преко Гучевске улице у дужини од око 200 m. Планира се са две саобраћајне траке у смеру ка Гучевској и једном саобраћајном траком у смеру ка аутопуту.


naravno i u Prokupackoj...ali u oba slucaja je to etapa II
vidi se za parvu etapu ima mozda 6 objekata....
 
Хахахахах, идемо опет иста Ретардобилд расправа хахахахах
 
Хахахахах, идемо опет иста Ретардобилд расправа хахахахах
To jeste mana ovog foruma, ljudi koji su previse u nekoj materiji, nekada ne umeju da razumeju potrebe obicnog coveka koji bi da izadje na mesto gde mu je voz bez da polomi pola mozga. I da, trenutno obelezavanje je idiotsko, uvek imas neki osecaj da ces da se zeznes i omasis. Npr PERON 2 LEVO KOLOSEK 172 ali da bi dosao na peron LEVO idi DESNO. Dzabe vi pisete kako je autor teksta retardiran ako se krajnji korisnik muci da nadje voz, ili treba da prati strelice na papirima. Indikator da nesto ne valja.
 
Обележавање папирима, улазни и излазни хол на Прокопу и остале небулозе у режији дилетаната ИЖС, СВ јесу ретардирани.

Корисник који не разликује значење речи перон (bahnsteig, platform) и колосек (gleis, track) јесте ретардиран.
 
Обележавање папирима, улазни и излазни хол на Прокопу и остале небулозе у режији дилетаната ИЖС, СВ јесу ретардирани.

Корисник који не разликује значење речи перон и колосек јесте ретардиран.
Prosecan covek je glup. Nazovi sve kolosecima i cao. Imas studije na tu temu.
 
Vrh