Šta je novo?

Železnička Stanica Beograd Centar, Prokop - [ Železnica ]

bice da je nesto za izgladnele putnike...namernike Nis Bg sest, sedam sati...ako ne kasni :lol:
tu je majstor

th.jpg


i proizvod

th.jpg
 
Их бре Тзоране1 где ово постави, сад кад сам видео ове слике, поготово доњу, почела црева да крче. У ситне сате одох да нешто презалогајим :D :)
плусићћћ
 
mvbg1":2bnmphh4 je napisao(la):
direktor":2bnmphh4 je napisao(la):
Kakv je to kiosk u nastajanju
Kancelarija otpravnika vozova. Pretpostavljam.
Поменута метална конструкција би могла бити билетарница. Отправник седи у поставници где се налази командни сто и нема потребе да излази. 1984. године на свим излазним сигналима, на обе стране, постављени су сигнали за полазак воза (светлећи зелени круг) и они замењују отправника и лопарић. На сигналима на источној страни постављени су још и сигнали за правац (светлеће слово беле боје) индицирајући да ли је излаз дат у правцу Топчидера или Панчевачког моста. Те 1984. станица је била потпуно опремљена за командовање на 8 колосека.
Од тад нисам био у Прокопу и могуће је да су сигнали уклоњени, обзиром да са фотографија видим да се колосечна ситуација током времена мењала.
 
Čika Brano mislio sam na kancelariju gde se nalazi spoljni otpravnik vozova.
 
Добро је да ће сакрити одводне вертикале овим алу кућиштима. Када се станица накрца инфо панелима, надам се неким екранима у боји, оном лед расветом...Изгледа ће све то више него пристојно. Дизајнерски иза станице код Вука али опет, под конац и функционално и квалитетно, колико је то могуће за полузавршену станицу без одрађене станичне зграде и приступница.
 
Dok čekamo update sa gradilišta evo i jedne sveže fotke:
120332469448116989242954.jpg

autor:Milan Milovanovic
 
To još ni S od stanice nije. Polako, biće. Gradi se tek 40 godina.
 
Lepo izgleda. Ako dobro znam onda je ovo tek prva faza. Jel ce oni sad zavrsiti samo prvu fazu sa peronima ili planiraju da nastave i da zavrse celu stanicu?
 
Table su privremene i fali jedna ili je lose postavljeno zs voli rimske brojeve
 
Vrh