Šta je novo?

Šta jedemo?

Nema lepše kombinacije, kad si gladan sve može da se pojede. Baš mi nedostaje sad ta pica 🥺
 
Кад пробате праве пице: Ђовани, Зона20, Пјетра (БГ) или Трамонтана (НС), онда можемо да причамо даље.
 
Ja probao ovu miselin m&m picu 2-3 puta i nije mi se svidela. Bila mi i muka posle. Navikao sam na babske jbg.
 
Кад пробате праве пице: Ђовани, Зона20, Пјетра (БГ) или Трамонтана (НС), онда можемо да причамо даље.
Pizza za mene nije nekakvo ozbiljno jelo vredno pažnje već više kao grickalice. Pre dve nedelje je prijatelj vodio u Pjetru i pizze im nisu ništa specijalno.
 
Za mene je sarma jelo broj 1.
I sva ostala jela su daleko iza.
To moze biti jednostavna lazna sarma (od ribanca) koju svako moze da napravi, a ima isti ukus, kao ona gde se meso zavija u listove kiselog kupusa.
Isprzi se meso i luk, u to se doda kesa kvalitetnog ribanca, moze malo belog vina ili vode, dok ne omeksa.
I to je to. Jelo koje mogu da prave i oni koji nikad nisu kuvali. Prlja se samo jedna serpa.

jelo broj 2. su sirove haringe kakve se jedu u Holandiji. Najbolje se one koje su najkrace bile zamrznute, dakle u junu, kad je sezona lova.

jelo broj 3. pecene pastrmke koje mozete jesti u restoranu "Skok po skok", u kanjonu Gradca.
 
Moj današnji ručak..

kao i obično na kašiku 😇

potaž im je katastrofa bio slanooo...

Ostalo njam, njam...
InShot_20240220_213503736.jpg
 
Kad smo kod pice, pojeo sam picu za jedno 4 osobe u subotu 🤣

Zaboravio sam da nisam u Beogradu i da nisu svuda beogradske cene 🤣

Ocekivao sam picu da se solidno najedem za te pare, a dobio sam monstruma.

No, seo sam i jeo dok nisam pojeo 😆

Ovaj fazon

 
јел зна неко солидан и да није скуп ресторан, може и експрес у околини Славије? Чорбица телећа или јунећа и сл., сарма, подварак и та јела...
 
Marabou helnöt najjača čokolada ikada, zeznuo sam se što nisam 4 te.

Ovaj Daim je nja, a ista cena i gramaža.


1000004012.jpg
 
Civijas si, ili tvoji? U subotu bejah u SA i opet cu poslom. Daj info gde moze rucak tamo za male pare.

Ја рођени чивијаш 😃
У центру града, у Цара Душана има експрес ресторан, Чивија експрес. Може и да се седне. Има још експрес ресторана, како у центру тако и по периферији па зависно где идеш послом има још препорука.
 
Vrh