Šta je novo?

Šta jedemo?

 
Upravo završena lagana večera.. i sad na spavanjac...

20240302_100023.jpg
 
Da, znam 🙂 kad spustiš roletne isto ti je, 11 ujutru ili uveče 😄

*i nemoj da me je neko opomenuo da mi se vidi prašina na belom stolu... ne mogu tim trivijalnostima da se bavem u ovom životu 😄
 
Večito mi jedna radnica iz pekare spakuje najmanji kolač od isečenih i večito ne obratim pažnju na vreme šta mi pakuje... 🤬

A seku ih kao nogama jedno parče bude i za 50% manje od sledećeg... i ja kao gledam ispred nje je najveće parče, logično spakovaće mi to... kad otvaram kesu kod kuće, ona zavukla ruku nazad i izvukla mi najmanje.

I uvek tako s njom. 😑 Prosto nisam joj simpatičan. 😞

O svemu treba da vodiš računa... samo neke prevere, zavlačenja, nameštanja, čim kročis na ulicu...
 
Ma radim ja to.. nego kažem kad su ispred njene kašike kojom hvata 3 ogromna parčeta, nije mi palo na pamet da i tada proveravam koje ubacuje... to najmanje je bilo verovatno najdalje od nje i baš je to uzela... Bednica bre, kao meni će da uvaljuje... Izgledam naivno, nesnađeno... Samo polako 😈😄
 
Večito mi jedna radnica iz pekare spakuje najmanji kolač od isečenih i večito ne obratim pažnju na vreme šta mi pakuje... 🤬
jedanput sam u Ikei tražio lazanju, a ona se sva raspala dok je došla do mog tanjira, bukvalno mi je pružila kašu jer je skupljala ostatke od nje po plehu. Ja rekao pa neću ovo, dala mi je drugo parče. A i te lazanje neke su toliko male a neke ok :) Bolje da naplaćuju po gramima : )
 
E kod lazanja u IKEI je recimo 15tak posto odstupanje... obično nije preveliko.... a ovde je 50% buvalno 🍰

To je američka pita, sa šljivama ili šumsko voće...

Iz noćne smene prodavača je super jer me zna.. ove iz dnevne me ne znaju pa uvaljuju...
 
Bio sam maločas ponovo do pekare. 😊

Bio je ceo nov kolač gotov i jedno parče starog odzgo...

Samo sam prstom odabrao tačno parče koje hoću, najveće od tog novog...

Ne, ne to, ovo dole...

Ne, ni to nego ovo parče ka meni

E to.

I gunđa nešto koleginici... a red... 8oro čeka...

Nit sam rekao hvala, niti ću.

Od sad samo u noćnoj smeni kupujem kod one fine i ćao.

Dakle uzeo sam najveće parče od nekih 9 komada...
 
Ponosan sam na tebe! :) Vidis da sa stokom treba ostro. Doduse, ona to radi po naucenom. Staro da se uvali, novo jos moze da ceka.
 
Zato ja šaram.. i zeleno i jaja i parizer...od svega pomalo zahvatim 😁

773 rsd sve na slici

2 mafina s jajetom i topljenim sirom
salata balzamiko sos
100g parizera i jogurt


20240304_071401.jpg
 
Fino sve deluje osim tog parizera... klasicni junk. Bolje kupiti na selu kulen ili kobasicu od seljaka.
 
Vrh