Šta je novo?

"BW Arcadia i Aurora - BW Verde i Aqua" - Beograd na vodi

arcadia-aurora-verde-april2022.jpg
 
Kakva je situacija sa kablovskim provajderima u završenim zgradama? Verujem da je MTS sveprisutan po definiciji ali me zanima da li postoji bar još neki.
 
Prošle nedelje je počelo useljavanje u zgradu Verde. Zgrada je završena mesec dana pre roka (rok je bio 30. decembar). Majstori još sređuju lokale pored zgrade, ali sama zgrada je gotova.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Kakav je ono spin ispao na kraju ko je najavljivao protest i na kraju dosli samo novinari?

Jel postoje negde fotografije problema koje zgrade imaju ili?
 
Juce sam posle dosta vremena prosao pored BW Aqua i bez zagledanja su primetna veca ostecenja kontaktne fasade. U nekim delovima ima desetine manjih ali i vecih, od 10-20 cm, rupa na fasadi, cisto mehanickih ostecenja. Iskreno, ovakva ostecenja i ovolikom obimu na ovom tipu fasade nikad nisam video, pogotovo ne na zgradi koja je tek izgradjena - da li neko zna sta je u pitanju? Bez dublje analize, ukoliko se sva ostecenja hitno ne saniraju, mogli bi da gledamo vracanje skela na zgradu u punom obimu.
 
Meni ove zgrade deluju bas dobro. Pogotovo onaj parkic izmedju.
 
Juce sam posle dosta vremena prosao pored BW Aqua i bez zagledanja su primetna veca ostecenja kontaktne fasade. U nekim delovima ima desetine manjih ali i vecih, od 10-20 cm, rupa na fasadi, cisto mehanickih ostecenja. Iskreno, ovakva ostecenja i ovolikom obimu na ovom tipu fasade nikad nisam video, pogotovo ne na zgradi koja je tek izgradjena - da li neko zna sta je u pitanju? Bez dublje analize, ukoliko se sva ostecenja hitno ne saniraju, mogli bi da gledamo vracanje skela na zgradu u punom obimu.
Jesu li to možda rupe koje se vide na ovom snimku? Svestan sam da je na snimku Verde, a ne Aqua, ali rađene su u istoj turi, pretpostavljam isti izvođaš, i imaju isti dizajn, pa pretpostavljam onda i iste rupe na fasadi

 
Vidim po slikama da je u julu 2022 bila skinuta skela. Nerealno mi je da su rupe godinu i vise dana a da je to tek sada iskocilo na forumu.
Rupe jesu "pravilno" rasporedjene i meni je to jedini logican uzrok ali ne i normalan kako kazes.
 
Vrh