Šta je novo?

IKEA Srbija i AVA shopping park

Saturn (i Mediamarkt) imaju krštene internet stranice gde se može za svaki proizvod pogledati da li ima na stanju u izabranoj radnji, ako nema, da li se može poručiti za lično preuzimanje i kada je očekivan datum isporuke, kao i da li je moguće poručiti na kućnu adresu i kada je datum dostave.
Ako su u pitanju prilično skupi proizvodi (skupi za svoju vrstu), pretpostavljam da kompanija ne naručuje, odnosno nema ma stanju te proizvode, nego se naručuju kada mušterija želi da kupi. To mi je bar logično tako.
 
I nijedan od vas koji ste bili nije nasao za shodno da slika unutrasnjost neke radnje i da prokomentarise cene da steknemo neki utisak?
Svi ste slikali parking i spoljasnost lokala
Keve mi, nekad kao da ne razmisljate. Ja da sam bio napravio bi dobru reportazu i preneo neke utiske
Evo cenjeni Zionisto..ti okom...

Odlične patike, kakve salomonke i terex...nosim ih već godinama i nema boljih za hajking

Na ove cene imaš 20%

6AF22418-AD41-46C3-9AA6-43E6E3D15695.jpeg



evo ako si navijač Bavaraca 50% na dres...ja nisam..uvek sam više voleo joga bonito stil milionera iz Dortmunda

D5E6BB52-983D-457A-80BF-F0AF90C99044.jpeg



pikiram ovu Miele već godinu dana nikako da padne cena...hteo sad da uzmem al nažalost prodavac mi je srušio sneška kad je rekao da 20% zbog otvaranja ne važi na TOP artikle...jbg piše u disklejmeru

F5338661-F46F-45D8-B08B-15927C4B94F0.jpeg

13A9AF21-A7C6-440D-A192-F9F4B4CBF228.jpeg



ako imaš bebu preporuke

1546B50F-5FC0-45E0-908C-4D2C2419CE46.jpeg


ako te nije sramota ovo da nosiš nije loš popust..barem ćeš biti bezbedan u saobraćaju

FE80FB54-5EBE-4DCE-9929-9247EE5F59A9.jpeg


Niterunner za oko 10k rsd

992B93BC-7047-4FFA-AB2A-4FEA96A092D4.jpeg


htedoh ovu komodu da uzmem od furniranog oraha al nemaju

81032F97-7954-43C6-86B5-8D3D9729B4E4.jpeg


Dobra mala kamerica ako ti treba, kači se na magnet

C8F19E89-2388-4B2C-9A78-C6C8F2069A3D.jpeg


A evo par slika okolo za ove forumaše kojima ne smeta

Linda se uskoro otvara

61C68982-FC38-4095-ABA9-E5F862B0F65C.jpeg

65B58FB4-3350-433D-AE81-08849C2F229D.jpeg


izgleda da je stvarno BK

12F11384-6C3A-4C7B-AB29-C3F2C4D74AAE.jpeg


54CE3226-8374-4449-B485-BDFB3450514E.jpeg

F91CF879-460A-4015-9B33-1A069DFFF785.jpeg
388EBACB-2F8D-4E7B-8840-87435ED9C498.jpeg
BD2AD386-BDF1-425E-9C32-8F3F40B90396.jpeg
24F91352-21E0-4F9D-B665-C5FC87580F93.jpeg
 
Зашто је овај леви паркинг празан? Сви се паркирали на десни. Леви је затворен? Или једноставно ефекат крда?



Када га већ помену, баш сам тражио по форуму и не постоји тема о Земун парку, који се иначе тренутно проширује.
Леви паркинг је био затворен у због концерта, ту се налазила бина.
Kakav je "Gigatron" i zašto sprčen?
Гигатрон је огроман.
I nijedan od vas koji ste bili nije nasao za shodno da slika unutrasnjost neke radnje i da prokomentarise cene da steknemo neki utisak?
Svi ste slikali parking i spoljasnost lokala
Keve mi, nekad kao da ne razmisljate. Ja da sam bio napravio bi dobru reportazu i preneo neke utiske
Ишао сам да купујем, а не да фотографишем. Фотографисање је било успутно.
 
hteo sad da uzmem al nažalost prodavac mi je srušio sneška kad je rekao da 20% zbog otvaranja ne važi na TOP artikle...jbg piše u disklejmeru
Znači i ovde u Outlet centru nastavljaju sa svojom klošarskom forom, da popust na sve, ustvari znači samo na one stvari koje nisu TOP, ŠOK i ostale etikete. A u realnosti 90% robe im ima te oznake, a ostalih 10% niko živ ne uzima, pa je i popust beskoristan.
 
Што се Адидаса тиче, никакав озбиљан попуст немају, ја сам у Адидасу у BN BOS-у узео ZX 2K BOOST за 5800 а биле су 16800.

Sent from my LGL322DL using Tapatalk
 
Znači i ovde u Outlet centru nastavljaju sa svojom klošarskom forom, da popust na sve, ustvari znači samo na one stvari koje nisu TOP, ŠOK i ostale etikete. A u realnosti 90% robe im ima te oznake, a ostalih 10% niko živ ne uzima, pa je i popust beskoristan.
Što to ne prijavite udruženju potrošača a i pišete nekoj televiziji, u nekom od programa koji su gledani?
 
Što to ne prijavite udruženju potrošača a i pišete nekoj televiziji, u nekom od programa koji su gledani?
Udruženja znaju sve to odavno, mnogo puta ljudi pisali, itd. Čak i gore primere za "crni petak". Televiziju to ne interesuje inače, a RTS (koji je javni servis) ne pušta takve stvari jer se veliki lanci ne diraju.

Ovakve stvari se rešavaju novcem - u smislu, kupuj drugde.
 
Zna li neko za šta/koga je planirana ova prva zgrada (do Ikee, ispred KFC) na ulazu u AVA?

Po dizajnu neodoljivo podseća na Designer outlet centre, mada naravno u pitanju je samo jedan objekat... šta nas tu čeka u budućnosti?
Ресторан, нека врста националног ресторана
 
Jesu ovo sve outlet radnje ili jok?
Nisu. Otprilike na polovini piše da su autlet radnje. Npr. nisu autlet radnje: Jysk, Sinsay, DexyCo Baby Park, BS sport, Kick & Heels. Ja nisam našao ništa da kupim. Ili su u pitanju neki modeli koji su odvratni pa se zato nisu ni prodali ili je ok model ali nema broja. Mada, ja nikada u životu nisam uspeo da kupim nešto u autletu, ni u Austriji, ni u Italiji, ni u Inđiji. Možda je problem u meni. Zavidim ljudima koji jesu :)

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Znači jednom ste probali, videli da niste ništa postigli i zaključili da je to to i da nikada više neće moći da se uradi bilo šta što bi izvršilo pritisak. Nije ni čudo što živimo u "zlatnom dobu".
 
Eh da je jednom probano nešto da se promeni po tom pitanju... Gigatron to radi decenijama bukvalno. Promenilo se više Zakona o zaštiti potrošača nego njihovih navika.

Moglo je pokušati to da se reši 3. aprila, ali avaj. Ljudima izgleda odgovara situacija na terenu. Neka ljudi uživaju sada u situaciji na terenu. Spominjem izbore jer ti možeš tamo 20 godina da se busaš u grudi i da šalješ dopise, podnosiš prijave, itd... ali posle vidimo šta se desi kada nema države koja će tu poslovnu praksu da reguliše (pročitati tekstu u Danas-u).
 
Eh da je jednom probano nešto da se promeni po tom pitanju... Gigatron to radi decenijama bukvalno. Promenilo se više Zakona o zaštiti potrošača nego njihovih navika.

Moglo je pokušati to da se reši 3. aprila, ali avaj. Ljudima izgleda odgovara situacija na terenu. Neka ljudi uživaju sada u situaciji na terenu. Spominjem izbore jer ti možeš tamo 20 godina da se busaš u grudi i da šalješ dopise, podnosiš prijave, itd... ali posle vidimo šta se desi kada nema države koja će tu poslovnu praksu da reguliše (pročitati tekstu u Danas-u).
Pa kada nešto konstantno ponavljaš, na kraju se nešto i desi. Kol'ko god bili pesimistični i / ili nipodaštavali ono što se pozitivno reši. A nije da je na nivou statističke greške to ovde na forumu. Mislim na pesimizam i / ili nipodaštavanje.
 
Vrh