Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

@Džo mislim da me bi trebalo da bude problema ali je najbolje da kontaktirate Poresku upravu Palilula, tel: 011 2057700 i recite da zovete u vezi informisanja oko povrata PDV, pa će vam oni preusmeriti poziv na osobu koja je zadužena za to.
 
Sta je sa unutrasnjim radovima?
Jel se saznalo sta ce biti u lokalima?
Sta mislite hoce li to biti gotovo do jeseni?
Za unutrasnje radove ne znam dokle su stigli. Poslednje sto znam je od pre mesec dana, da su u B lameli stavljali podnu izolaciju i u kupatilu je bio ugradjen vodokotlic.
Ne verujem iskreno da ce biti zavrseno do tada, osim ako se ne ubrzaju drasticno, sto iz iskustva znamo da je tesko 😂
 
Da li ima neko slike svežije P zgrade ? Dokle su stigli radovi?
Ako imate slike ili znate pre mesec ipo kako je izgledAla zgrada, onda je to otprilike i sad. Nije se mnogo promenilo osim par kvadrata fasade na D lameli i spoljnoj strani B lamele (strana do E zgrade), na drugoj strani do EP zgrada nije postavljena uopste skela.
Za unutrasnje radove ne znam. :D
 
Kada se otprilike ocekuje da ce P zgrada biti na 80 posto radova? Jel' se mozda neko raspitivao? Pitam zbog kredita, cisto da budemo pripremljeni pa ako neko ima bilo kakvu info molim vas delite.
 
Kada se otprilike ocekuje da ce P zgrada biti na 80 posto radova? Jel' se mozda neko raspitivao? Pitam zbog kredita, cisto da budemo pripremljeni pa ako neko ima bilo kakvu info molim vas delite.
Zavisi koja lamela, mislim da su lamele A vec na 80%, lamele B su blizu 80% (opet relativno znacenje reci blizu, moze biti za mesec moze biti za sest meseci zavisi koji tempo udare). 😁
 
Zavisi koja lamela, mislim da su lamele A vec na 80%, lamele B su blizu 80% (opet relativno znacenje reci blizu, moze biti za mesec moze biti za sest meseci zavisi koji tempo udare). 😁
Do koje faze su stigli radovi u stanu ako je procenat izgrađenosti 80%? Odnosno, šta je još ostalo da se završi? Možda neko od komšija može da pomogne. 😊
 
Kod mene na 80% u stanu nije uradjen parket,nisu postavljeni radijatori, a ni unutrasnja vrata,u kupatilu su zavrsene plocice,bez postavljenih sanitarija, ograde na terasi...
 
Kod mene na 80% u stanu nije uradjen parket,nisu postavljeni radijatori, a ni unutrasnja vrata,u kupatilu su zavrsene plocice,bez postavljenih sanitarija, ograde na terasi...
Hvala 😊U lameli A1 zgrade P nisu urađene pločice u kupatilu a ni sve ostalo što ste naveli.
 
Da li ima neko slike svežije P zgrade ? Dokle su stigli radovi?
Slikano danas u prolazu
D35ABD19-76C0-4205-B3AD-1341BB0DA432.jpeg
946CBF6B-ADB0-4F7E-B5E6-F495D22C9AE5.jpeg
C042D7EF-5390-4D6D-9CC9-0C379F310CEF.jpeg
 
Posto je Nemanja napustio Grupu na jednom forumu gde se okupili ljudi iz Premium 1 ! na nekoj platformi ( ne smem da kazem kojoj )odlucio sam se iz solidarnosti i principa da mu se pridruzim.

I naravno ,svrha organizovanja nije bilo da se okupimo protiv investitora ili da imamo lose odnose sa njim nego naprotiv;da ih poboljsamo i nivo komunikacije podignemo na nivo koji bi opravdalo poverenje.
Ovo okupljanje sluzi da nas ojaca kao zajednica i zastiti kao grupa sa istim interesima.Zajedno smo jaci.

Dragi forumasi ,pozivam vas da sa svim drugim drugim ucesnicima na ovom forumu ,podelite sve informacije koje imate u vezi sa Sannyville ali i teme kao problemima naselja ,nebitno da li se radi o sunnyville,premium 1 ili premium 2,prevoz,gradska uprava,metro itd.

Zato sve molim, ko god ima neke relevantne informacije,dokumenta,formulare i slike,da podeli OVDE na ovoj platformi sa drugim kupcima !

Ima mnogo platformi na kojima smo umrezeni i zato bi bilo lepo da svako iz neke svoje platforme gde se razmenjuju informacije ,podeli sa ostalima.

Ali i bitne informacije iz licnog iskustva o zanatlijama ( npr.Stolarima,elekticarima ,vodoinstalaterima ),ponudjivacima usluge,tehnike,namestaja i idejnih resenja za svakojake teme vezano za naselje ili stanove,da to ovde isto objavljuju.
Ali stvarno bitne stvari jer 100 nebitnih poruka za 1 h bi bilo stvarno nepregledno i bacanje vremena koji nemamo uvek previse na odmetu.
Postujte tudja razmisljanja,razlicitost i zelje za privatnost podataka.Nema sta da se krije ali je ovo ipak virtualan svet gde su zloupotrebe moguce.
 
Da li je neko vec uzeo kredit za P zgradu ( lamele A,B) ukoliko je taj deo doso na 80 posto radova?
 
Za sada ne i mislim da smo daleko od 80%

pa i mi iz P zgrade smo nekako skroz izolovani,ima nas jako malo ovde koji uopste ista komentarisu,informicija u vezi nase zgrade ima jako malo,a i mi cemo se susresti sa sve istim problemima kao premium
Svi emo na kraju biti u istom Naselju i deliti zajednicke probleme ali i radosti.
Moja ideja je bila da budemo svi sjedinjeni iz p1 i p2 i da nase iskustvo pomogne novim komsijama.
 
Je l ovo sme prema zakonu ovako? Zar nije preblizu zgrade?


Sme. Tu stoji po odobrenom projektu (unapred se znalo da će biti na tom mestu). Nekada trafostanice tog tipa budu smeštene i u samoj zgradi. Nema bojazni ( čitava grupa ljudi je to pitanje istraživala). Komšinica @Sana je to pitanje pojašnjavala i na forumu.
 
Poslednja izmena:
Bilo bi lepo ako moze neko od buducih komsija koji su u fazi useljenja da stave par slika kako su ispali zavrsni radovi
 
Sme. Tu stoji po odobrenom projektu (unapred se znalo da će biti na tom mestu). Nekada trafostanice tog tipa budu smeštene i u samoj zgradi. Nema bojazni ( čitava grupa ljudi je to pitanje istraživala). Komšinica @Sana je to pitanje pojašnjavala i na forumu.
Baš suprotno, prema rečima investitiora se nije znalo da će da stoji tu. Trebalo je da stoji na drugom mestu. Kako mogu da nađem taj tekst što je Sana napisala?
 
Baš suprotno, prema rečima investitiora se nije znalo da će da stoji tu. Trebalo je da stoji na drugom mestu. Kako mogu da nađem taj tekst što je Sana napisala?
Evo odgovoricu vam ja. EDS odredi lokaciju TS i trazi od investitora da omoguci postavljanje na tom mestu. To pise i u resenju koje se moze naci na CEOP-u. To su niskonaponske TS. Zakon kaze da ako se postavljaju u zgradi moraju biti odmaknute 2,5 metra horizontalno i vertikalno od stambene jedinice.
 
Da li neko ima neki info za drugu fazu premium 1, dokle su stigli radovi unutra, takodje da li su postavljena stakla(ograde) na terasama? Zvali smo ih telefonom pre nedelju dana i rekli da rade na postavljanju tarketa. Bilo bi dobro da ide useljnje redom po fazama kako je neko i pisao vec jednom na forumu. Bilo bi super ako neko ima i slike :)

Hvala unapred na odgovorima...
 
Vrh