Šta je novo?

Savada 3

Ne. Sledeći vikend tek primopredaja. Pa onda haos sa majstorima i sl...daleko je taj trenutak 😃
 
Veoma niska, to su uprskali. Toliko ima mesta iznad, da je lepo postavljen mogao bih postaviti mašinu za veš ispod, pa i na nju onu za sušenje..
Mogli su da stave makar karton neki kad su tu nesto stemovali vidim. Metar kvadratni je samo 2400 evra... Pregledajte dobro taj deo kad budete preuzimali.
 
Instalisana snaga moze biti koliko hoces ako investitor plati. Ako mpostojeca mreza ne moze da izdrzi gradi se nova trafo stanica. Ali to je veliki trosak za investitora a i kupac stana svaki mesec placa iznos za instalisanu snagu. Tamo gde sam kupio instalisana snaga je 30Kw po stanu .
 
Ukoliko je ugradjen dovodni kabl veceg preseka mozete podneti zahtev EPSu i platiti za vise instalisane snage. Treba platiti i nove limitere i onda je svaki mesec za 30 kw fiksno oko 2000 din dodatni trosak.
 
Nadam se da ce ovo da okrece. Nismo se ni uselili, a ono vec prljav zid.

Screenshot 2022-03-20 at 22.30.46.png
 
Da, valjalo bi zaista, mada kako su sa pažnjom rešeni kontejneri, nešto nemam očekivanja za takve detalje, nego u Srbiji treba da se zahvalis investitoru ako uopšte dobiješ stan za svoje pare, godinu dana kasnije. Detalje ne smemo ni da gledamo.
 
Ako je neko dobio ključeva jel moze da iznese prve utiske? Mi idemo u subote pa ako nekom znači ovde ja cu podeliti šta i kako...ide sa nama i stručno lice
 
Ako je neko dobio ključeva jel moze da iznese prve utiske? Mi idemo u subote pa ako nekom znači ovde ja cu podeliti šta i kako...ide sa nama i stručno lice
Ja imam tek u aprilu. Jel bi mogla na privatnu poruku (kapiram da nije dozvoljeno tako nesto postaviti na forumu) da mi posaljes kontakt tog lica?
 
Ja imam tek u aprilu. Jel bi mogla na privatnu poruku (kapiram da nije dozvoljeno tako nesto postaviti na forumu) da mi posaljes kontakt tog lica?
U pitanju je suprugov prijatelj. Inače se ne bavi time.(da izlazi u proveru stana😀) ali nama je učinio uslugu. Tako da....ako saznam za još nekoga javiću vam.
 
Nadam se da ce ovo da okrece. Nismo se ni uselili, a ono vec prljav zid.

Pogledajte prilog 131104
Ta "fleka" je prisutna i na drugim stubovima. Ne znam od cega je. Kao da se nesto slilo sa vrha stuba. Mozda ce to ostati skupstini stanara...

Meni je licno zasmetala pozicija plafonjere na balkonu koji gleda na unutrasnje dvoriste. Sijalica je tacno iznad ograde, tako da ne znam kako su zamislili da se menja. Jedino neko jako hrabar, jako lud, ili sa opremom za planinarenje. Tako je i na drugim terasama slicnog tipa.
 
Mislim da bi trebali investitora da nateramo da ukloni tu fleku, nije da je ona nastala nasom greskom a nismo se jos ni uselili. Ako ce sve pasti na skupstinu stanara, mogli smo od 0 da gradimo zgradu...
 
Razmisljam da bi za neke stvari kao sto su fasada i kontejneri mogli grupno da se zalimo, kao pojedinca ce da nas vrte oko malog prsta. Pa sam mislio da napravimo spisak problema i da nastupimo kao grupa. Recimo mozemo za pocetak da posaljemo mail sa listom i da imamo napismeno njihov odgovor pa nakon toga da angazujemo nekog advokata ako ne budu hteli da popravljaju stvari sto su i njihovoj nadleznosti.

Kolko sam listao ovu temu za sad imamo:
1) Problem kontejner: Nazalost mislim da ovde ne mozemo da nateramo Neimar da pomeri kontejnere posto su oni tamo gde bi po projektu trebali da budu i to moze samo kasnije skupstina stanara da razmatra. Ono sto mozemo da trazimo kao potvrdu jeste da se bar oko tih kontejnera stavi neko zelenilo (kao kod Savade 2). Nisam davno bio da vidim kakvo je trenutno stanje oko zgrade i da li mozda nekako resili ovaj problem.
2) Prljava fasada: Mislim da je ovo sasvim njihova krivica i da bi trebalo da operu ili okrece ponovo delove fasade koji su problematicni. Konkretno postoje na stubovima one fleke (meni to deluje ko da im je boja procurela od negde) i recimo na delovima bele fasade postoje tamne fleke (ja sam primetio na lameli 1 na delu gde se spaja sa lamelom 2, deo koji gleda ka kontejnerima).

Sta vi mislite na ovu ideju? Jel imate nesto sto bi dodali na ovaj spisak ili izmenili na spisku?

Takodje bitno je da imamo sto vise ljudi, bolje da se angazujemo sad nego kad bude kasno. Pozovite sve koje poznajete da imaju kupljen stan na ovaj forum kako bi sto vise ljudi ukljucili.
 
Slike su odlicne , hvala.

Da li je neko vec dobio kljuceve, kakva je situacija unutra?

Hvala.
 
Razmisljam da bi za neke stvari kao sto su fasada i kontejneri mogli grupno da se zalimo, kao pojedinca ce da nas vrte oko malog prsta. Pa sam mislio da napravimo spisak problema i da nastupimo kao grupa. Recimo mozemo za pocetak da posaljemo mail sa listom i da imamo napismeno njihov odgovor pa nakon toga da angazujemo nekog advokata ako ne budu hteli da popravljaju stvari sto su i njihovoj nadleznosti.

Kolko sam listao ovu temu za sad imamo:
1) Problem kontejner: Nazalost mislim da ovde ne mozemo da nateramo Neimar da pomeri kontejnere posto su oni tamo gde bi po projektu trebali da budu i to moze samo kasnije skupstina stanara da razmatra. Ono sto mozemo da trazimo kao potvrdu jeste da se bar oko tih kontejnera stavi neko zelenilo (kao kod Savade 2). Nisam davno bio da vidim kakvo je trenutno stanje oko zgrade i da li mozda nekako resili ovaj problem.
2) Prljava fasada: Mislim da je ovo sasvim njihova krivica i da bi trebalo da operu ili okrece ponovo delove fasade koji su problematicni. Konkretno postoje na stubovima one fleke (meni to deluje ko da im je boja procurela od negde) i recimo na delovima bele fasade postoje tamne fleke (ja sam primetio na lameli 1 na delu gde se spaja sa lamelom 2, deo koji gleda ka kontejnerima).

Sta vi mislite na ovu ideju? Jel imate nesto sto bi dodali na ovaj spisak ili izmenili na spisku?

Takodje bitno je da imamo sto vise ljudi, bolje da se angazujemo sad nego kad bude kasno. Pozovite sve koje poznajete da imaju kupljen stan na ovaj forum kako bi sto vise ljudi ukljucili.
Iskreno verujem da ce makar ove stubove srediti. Za kontejnere sumnjam.
Treba pomenuti stubove prilikom prijema, pa da vidimo kako ce odreagovati. Nisam gledao izbliza, ali mozda moze i da se opere pod pritiskom...
Za udruzivanje sam za, ali smatram da im treba ostaviti i vremena da i sami srede neke stvari. Vide i oni te fleke npr.
Bice tu jos stvari sasvim sigurno...
 
Mislim da je najbolje resenje da neko od njihovih molera podigne merdevine i obrise to. Ako ne moze da se obrise neka prekreci.
 
Evo dodje, a polako i prolazi taj cuveni vikend za podelu kljuceva. Radovi i dalje traju. Imali neko da je dobio kljuc?

Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk
 
Ajde stvarno sta cemo za ove kontejnere.
Imali neko vezu u gradskoj upravi ili gradskom zelenilu da se zalimo
 
Vrh