Šta je novo?

Air Serbia

Trebalo je skromnije.
Bez velikih ambicija.
Uz manje pohlepe.
 
Ne postoji skromnost kao pojam u trgovini. Ako imaš priliku, glup si da je ne iskoristiš. A čak i ako je iskoristiš, opet možeš da ispadneš bu**** ako je ne iskoristiš kako treba i ne isplaniraš lepo, poput Air Serbije. Tako da, bolje bi bilo manje kukanja oko toga kako su se proširili, više oko toga kako su to trapavo i bez dobrog plana uradili. Mislim da bi ti bila razumna kritika.

Mada, može čak da bude da im je ovo što se desilo prihvatljiv rizik u samom planu. Jeste ljudima kojima su otkazani letovi to katastrofa, ali ako to ima mali finansijski odjek (ljudi ne znaju kako da traže kompenzaciju i svaka vest se zaboravi za tri dana), onda je to sa tržišnog aspekta zdravorazumsko. Mene najviše brine što ne vidim naznake dugoročnog planiranja, slično američkim firmama kojima je samo bitno trenutno pozicioniranje na berzi.
 
Znam.
Tacno je da treba i rizikovati.
Ja nisam iz tog sveta, nista ne znam o tome pa je meni licno to cudno.
Nikad u zivotu nisam uzeo krevet, a kamoli nesto na lizing.
 
Па и није нешто јефтиније за Америку јер ти треба виза за коју ћете лако одбити.
 
1918512_1687695686.jpg
 
Ako je verovati Tango Six-u, obučiće i sopstvenu posadu. Za početak svakako mora wet lease, jer nemaju pilote spremne za Embraere.
 
Монтенегро има и свога посла.

Иначе, треба у принципу пет посада по авиону, тј за 2 Ембраера - 20 пилота. .
 
Pa ako sad posle korone i svega nije trebalo da zagrizu, onda ne znam kad jeste.. Stabilizovaće se ovo, treba to sve samo bolje koordinisati..
 

E170/190 Type Rated Pilots​

MARATHON AIRLINES S.A. Belgrade, Serbia
Marathon Airlines of Greece currently operates 4 E175/190 aircraft. The fleet will increase to 6 aircraft in the coming months. We are hiring E175/190 Rated Pilots based in Belgrade Serbia. Permanent contracts available.

 

E170/190 Type Rated Pilots​

MARATHON AIRLINES S.A. Belgrade, Serbia
Marathon Airlines of Greece currently operates 4 E175/190 aircraft. The fleet will increase to 6 aircraft in the coming months. We are hiring E175/190 Rated Pilots based in Belgrade Serbia. Permanent contracts available.


Ne znam da li sam paranoičan od života ovde, ali meni ovo poslovanje Air Serbije sa wet leasovima liči na izvlačenje/pranje para.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Vrh