Šta je novo?

Zlatibor

Sto se tice Bugarske ekipa sa Zlatibora je trebala, umesto da ide u švicu za know how, da ode do Bugara, Pirin u blizini Banakog ima pirin golf country club i da iskopira celu tu pricu, to je ono sto treba Zlatiboru, takav sistem, hotel 5*, apartmani i jedan deo za prodaju sa golf terenom i pratecim sadrzajima. Idem tamo cesto, vrhunska prica za prihvaljiv novac. Inace, za izgradnju golf terena 18rupa, minimum treba 3 godine od pocetka radova do otvaranja za igru.
 
Ako treba na jbn Borovec da se ugledamo...Borovec. Selendra sa raspad ponudom a la Divcibare i glavnom atrakcijom u vidu nasih pevaljki C razreda. Bukvalno nemas gde da sednes na veceru pismenu.

Jeste zlo, i arhitektura, i gradnja, i beton, i korupcija kod nas, sve tacno. Ali daj druze mani me...Borovec...

Inace sto se hotela tice, ne vidim cemu patnja za poznatim svetskim lancima. Hoteli na Zlatiboru ne da su luksuzni, nego cak i preterani. Tornik je preteran, kic. Ali hiper luksuzan. Ovaj novi u centru je isto hiper luksuzan. Imaju spa centre kakve nemas da vidis u Svajcarskoj ni za 2000 eura za noc.

Zlatiboru treba uredjenje, za sta je voz otisao, plan, koji ne postoji, ukus, koji ga je mimoisao, sadrzaj, koji ne postoji i pre svega, klijentela koja sve ovo navedeno zna da nagradi i kazni prigodno, sto se ne desava, jer su moderni Zlatibor, bas ovakav kakav je, izradili kupci, a ne graditelji.
 
Sto se tice Bugarske ekipa sa Zlatibora je trebala, umesto da ide u švicu za know how, da ode do Bugara, Pirin u blizini Banakog ima pirin golf country club i da iskopira celu tu pricu, to je ono sto treba Zlatiboru, takav sistem, hotel 5*, apartmani i jedan deo za prodaju sa golf terenom i pratecim sadrzajima. Idem tamo cesto, vrhunska prica za prihvaljiv novac. Inace, za izgradnju golf terena 18rupa, minimum treba 3 godine od pocetka radova do otvaranja za igru.
borovec je rupa ali Pirin je nesto drugo

 

Bugari su izgradili ovo 2007 pa da racunamo koliko su ispred pre nego ih popljujemo.
Ma mi samo znamo da pljujemo. Nego hvala na snimku dovoljno je zamisliti ovo preslikano pored ribnickog jezera na kome ce moci i da se okupa uz ostale planirane sadrzaje samo hejter moze da kaze da nece valjati. Pa ja licno bih se preselio da zivim na Zlatiboru tada.
 
Па и неће да ваља ако избетонирају обалу и прогласе је приватним поседом, ако већ нису...
 
Da, takoreći dive nam se. Mislim da je to najviše zbog narodnjaka, klope i sportista.

Ali oni ne źive ovde.
 
Vrh