Šta je novo?

Zgrada beogradske zadruge

Posle ceremonije u petak, kad se razidje gužva, reportaža :)
 
pa i ne bas, vise dobru volju :) ali i malo takmicarskog duha :p
 
Pa vjerovatno kad procuri ,obicno se svi sjete krova tada
 
direktor":2rz017fo je napisao(la):
Pa vjerovatno kad procuri ,obicno se svi sjete krova tada

Jutros sam prolaziom mostom, krov - blago rečeno trulež :shock:
 
Slikano danas, ispred Zadruge. Ogroman saobracaj, redovi na sve strane. Na drugoj slici ispred mene cuveni indijac slikao zgradu, pa je stajao i cudio se dugo, u fazonu "Sta je meni ovo trebalo, vodu pijem, vino prolijevam..."



 
25.6.
Izmena režima saobraćaja u Karađorđevoj u petak
http://www.studiob.rs/info/vest.php?id=103200

Tokom otvaranja renovirane zgrade Beogradske zadruge u kojoj će biti izložena maketa „Beograd na vodi" u petak, 27. juna, od 11 do 14 časova i od 17 do 20 časova važiće izmenjen režim saobraćaja u Karađorđevoj ulici. Saobraćaj će biti obustavljen u Braće Krsmanović, Travničkoj, Mostarskoj i Hercegovačkoj ulici.
U ovom periodu neće doći do izmena u režimu rada linija javnog gradskog prevoza.
 
Могли су још који јарбол да накалеме, да не зафали. :roll:
 
Slazem se da ih ima previse.
Stubovi su montazni, tj nisu uzidani u zemlju sto treba da znaci da nece zauvek biti tu.
Ostaje pitanje koliko ce dugo biti tu? Verovatno do zavrsetka trznog centra pa ce biti prebaceni.
 
milos.tro":2a0tc4xx je napisao(la):
Da li i kada će sredjivati krov ?

.....i ne samo krov, kada će da srede komplet prvi sprat, a ne samo trećinu, kada će da srede drugi sprat, netaknut, kada će da srede potkrovlje, ili da ga sruše, kada će da srede temelj zgrade, da se postavi sad već čuvene kadica, kada će..........e da treba bar još 2-3 miliona za sve to..........
 
20140625224440.jpg


20140625224923.jpg


20140625225502.jpg
 
Hvala, Predraže :) nadam se da su ovo još uvek prvi koraci u "ozdravljenju" vašeg predivnog komšiluka!
 
Jutros je gosp. Vesić na studiju B najavio sredjivanje fasada u komšiluku
 
Ja sve izjave gospodina Vesića uzimam sa rezervom. Čak i da izjavi da je danas četvrtak, 26. jun 2014. godine, uzeo bih kalendar da ipak proverim.
 
Izjavu bilo kog politicara treba uzimati sa rezervom, jer politicarima je u opisu posla da lazu narod.
 
Možda (zapravo-sigurno) Zadruga nije rekonstruisana u skladu sa originalnimm projektom i pravilima restauracije, ali makar nije više ruina. Stvarno ga preteraše sa ovim jarbolima i zastavama, odvlači pažnju sa same zgrade.
 
Vrh