Šta je novo?

Zgrada beogradske zadruge

dsci3570.jpg
 
Danas ostavili na automobilima... Otvaraju iduce nedelje Zadrugu sigurno...

20140621184028.jpg
 
Postavljen veliki broj jarbola pred svecano otvaranje Zadruge

20140622190851.jpg
 
Bez klovnova, žonglera, parade slonova, helijumskih balona, cepelina, konfeta, šarenih reflektora i vatrometa ne priznajem svečano otvaranje :x
 
Немој им кварит премијере...ти кад не би видео да је укриво... :laugh:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sW7rlzb_j6c[/youtube]
 
Уређење околине Задруге је једиснтвен пример на коме можемо увидети врло јасну разлику у квалитету радова и односу према послу и детаљима када радове надзиру наши "стручњаци" и странци. Проблем је у надзору, јер све радове изводе наши радници који су једнако плаћени.
 
Pa jel to lavanda u zardinjeri ispred ulaza na slici koju je postavio direktor? Prvi put vidim da je negde postavljena lavanda kod nas. Super!
 
Homer Jay":308r2cs7 je napisao(la):
Bez klovnova, žonglera, parade slonova, helijumskih balona, cepelina, konfeta, šarenih reflektora i vatrometa ne priznajem svečano otvaranje :x

Ovako?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aEryAoLfnAA[/youtube]
 
Jeste lavanad niej prvi put u bg ima je i na tasu na centralnoj stazi i jos nekim mjestima po gradu
 
Ne bih rekao da je samo strani nadzor u pitanju kada je rec o detaljima i sitnicama. Nasi nemaju taj osecaj jer ih je caca napravio drljavim.
 
rasho62":eu12rtjk je napisao(la):
Ne bih rekao da je samo strani nadzor u pitanju kada je rec o detaljima i sitnicama. Nasi nemaju taj osecaj jer ih je caca napravio drljavim.

A to je zato sto se u Srbiji uvek vodimo politikom:

Lako cemo kume, lako cemo...
 
Nece biti, ima nesto i u genima i u mnogo cemu drugom ......
 
Ipak, mislim da "naši prijatelji iz Emirata" imaju malo više stila.

Da se ovi "naši" pitaju, Zadruga bi se otvorila uz Cecin nastup, dok bi u ponoć usledilo specijalno iznenađenje - trubači...
 
Istina. Mada su mi ovolike zastave, što na samoj fasadi Zadruge, što na prosoru oko nje, pa i famozni bilbord kod Železničke stanice malo preterani.
 
Ukrašavanje okoline zadruge me malo podseća na letnje festivale, filmske premijere, i to može da se uradi sa ukusom...mislim da još uvek nisu preterali.

Ali bilbord preko pola železničke stanice - prosto ne razumem onog ako je to osmislio.

Mada, neka prosta logika je - da su "naši prijatelji" iole ozbiljni ulagači, osim"oglednog stana" bi i napravili "ogled" nad potencijalnim kupcima - tj nad nama. Bilbord ne može da se ignoriše, i zainteresovani, ukoliko ih ima, će se pojaviti pa će investitor će moći da proceni koliko zaista ima ljudi koji su spremn da isprazne slamarice/nelegalnoo steneč keš zbog nekretnine.
 
Mene te zastave podsecaju na neke druge smotre ali necemo sada o tome
 
Pa valjda će da kače neke posebno dizajnirane zastave za promociju projekta, a ne državne...
Sigurno neće kopirati scenografiju iz "Der Untergang" ili "Sarajevskog atentata", pobogu.
 
Sinoć je policijska marica (!?) čuvala Zadrugu. Nisam smeo ni da je pogledam, a kamoli fotografišem. Dobro je, Predraže, da ti ovih dana uopšte dozvoljavaju da izađeš na terasu :D
 
Vrh