Šta je novo?

Zepterov stambeno-poslovni kompleks u Bloku 65

Blagi uzas. Zaista ovakva kuhinja prilici jednom studentskom stanu na teskoj periferiji grada. Cene iznajmljivanja ova tribstana ukazuju koliki je balon trziste nekretnine kod nas. Pa ovi bi stan da otplate za 6 godina.
Moj prijatelj stan od oko 50 kvadrata sa jednom spavacom sobom u malom svajcarskom mestu kao sa razglednice placa 1000 franaka mesecno. Ne bih trosio reci koliko puta je prosecna plata tamo veca od nase i kakav kvalitet zivota dobija za te pare. Jos malo pa cemo postati angola sto se nekretnina tice. Ali verovatno je to i cilj. Elite su verovatno slicne. Njihova deca se uglavnom j razbezala po zapadnoj evropi.
 
Offtopic, izvinjavam se unapred, ali ne mogu da prestanem da se smejem na LUX LUX LUX stan za 1400 eura mesečno sa ovakvom kuhinjom i 57kv. Čajna kuhinja u sobama u Studentskom gradu je više "lux" nego ovo. Možda ja imam velika očekivanja za te novce....


Pogledajte prilog 148098
Potpuno se slazem, ali to nema veze sa ovom zgradom nego pre naduvanim balonom izdavanja u celom gradu, ovaj stan je neko ocigledno uzeo u nameru izdavanja sto se i vidi kako je sredjen
 
ako nije tajna o kojoj kvadraturi stana pricate, posto mi ovo sve deluje toliko nerealno / skidanje prozora, pokisla stolarija i slicno, (pri primopredaji naseg obisli smo jos par stanova koji su bili slobodni jer smo gledali nesto manje za izdavanje), sem pljavstine u stanovima - jos je bilo radnika, losih molerskih radova na koje nisam ni obracao paznju jer bi svakako sami krecili, nigde nisam video ni crn parket niti pokislu stolariju i slicno?
Trosoban, 80kvm.
Stavljanje/skidanje/stavljanje su mi majstori pricali, meni ne bi palo na pamet. A prica objasnjava stanje stana.
Moleraj ni ne pominjem, uzasan je ali se lako da resiti.
Molim Vas da mi kazete gde vidite crni parket i pokislu stolariju, i ako je to istina, licno iz svog dzepa cu da dodjem i da vam sam kupim komplet novu stolariju
Evo izvolte
20220823_123519.jpg
20220823_130655.jpg

Kod nas je sve u redu, bi baš niste imali sreće.
Znaci sreca je potrebna kad se kupuje od ovog investitora? Eto za nauk ubuduce
 
Trosoban, 80kvm.
Stavljanje/skidanje/stavljanje su mi majstori pricali, meni ne bi palo na pamet. A prica objasnjava stanje stana.
Moleraj ni ne pominjem, uzasan je ali se lako da resiti.

Evo izvolte
Pogledajte prilog 148119Pogledajte prilog 148121

Znaci sreca je potrebna kad se kupuje od ovog investitora? Eto za nauk ubuduce

Druga slika je bukvalno uprljana stolarija koja nije ociscena sta je ovde pokislo? Da je pokislo i bilo natopljeno vodom jel kapirate kako bi izgledalo?

Ne osporavam da imate ostecenja, ali ove obe slike su ciscenje / krecenje
 
Krecenje stolarije? Na sta tacno mislite?

Zasto je prozor pocrneo na spoju a ne na delu gde je celo drvo? Verovatno zato sto voda najpre prodre na spoju. Crno na slikama se naravno ne da ocistiti. Vi izjednacavate pokislo i natopljeno sto ni blizu nije isto.
 
Druga slika je bukvalno uprljana stolarija koja nije ociscena sta je ovde pokislo? Da je pokislo i bilo natopljeno vodom jel kapirate kako bi izgledalo?

Ne osporavam da imate ostecenja, ali ove obe slike su ciscenje / krecenje
Tebi je bas tesko da prihvatis da su coveku u***li stan, ili zivis u nekom mehuru ili nikada nisi video drvo koje je propalo
 
Ovo bi sve trebalo investitor da otkloni u nekom razumnom roku, jer sigurno spada u garanciju. Ako se budu pravili blesavi, ostaje vam samo tuzba.
Ja sam kupio stan u jednoj drugoj novogradnji, i bez reci su zamenili ostecene prozore, ponovo radili kupatilo itd. Desavaju se greske, ali bitno je kako investitor postupa kasnije i koliko su spremni da ih isprave. Ako ne zele ili odugovlace, meni je to dobar signal da sa tim investitorom ne treba nikada vise u buducnosti saradjivati.
 
Offtopic, izvinjavam se unapred, ali ne mogu da prestanem da se smejem na LUX LUX LUX stan za 1400 eura mesečno sa ovakvom kuhinjom i 57kv. Čajna kuhinja u sobama u Studentskom gradu je više "lux" nego ovo. Možda ja imam velika očekivanja za te novce....


Pogledajte prilog 148098

Danas je izgleda LUX sve što možeš od 2 kirije da opremiš stan.

U ovom slučaju 2800 €:

Stolice iz Jyska, 4x6000, 200€
Trpezarijski sto iz Jyska, 16000, 130€
Frižider, 35000, 300€
Sudomašina, 36000, 300€
Rerna, 30000, 250€
Ploča, 30000, 250€
Aspirator, 20000, 170€
Kuhinja 1.000€

Nekad je bilo potrebno bar godinu dana kirije da opremiš stan...
 
Danas je izgleda LUX sve što možeš od 2 kirije da opremiš stan.

U ovom slučaju 2800 €:

Stolice iz Jyska, 4x6000, 200€
Trpezarijski sto iz Jyska, 16000, 130€
Frižider, 35000, 300€
Sudomašina, 36000, 300€
Rerna, 30000, 250€
Ploča, 30000, 250€
Aspirator, 20000, 170€
Kuhinja 1.000€

Nekad je bilo potrebno bar godinu dana kirije da opremiš stan...
Ne lupaj Ilija...
 
@robinhood nisam bio lenj pa sam poslao email proizvodjau stolarije, Feal Doo, i ovo je odgovor koji sam dobio na komentare crnog na spojevima na stolariji

odgovor.png
 
Imate email gore na slici pa im slobodno sami pisite, mi smo to kod nas ocistili vlaznom krpom za 5 minuta
 
Hvala ali zašto bih ja to radio, nemam ja ništa sa Feal-om. Ugovor je potpisan sa Z65 i oni su odgovorni da stan isporuče u adekvatnom stanju.

Jeste pisali i Weitzeru možda za onaj pocrneli parket?
 
Hvala ali zašto bih ja to radio, nemam ja ništa sa Feal-om. Ugovor je potpisan sa Z65 i oni su odgovorni da stan isporuče u adekvatnom stanju.

Jeste pisali i Weitzeru možda za onaj pocrneli parket?
Mi nemamo pocrneli parket nigde u stanu, a ono sto se vidi kod vas takodje vam tvrdim da nije od vode i poplave koje ste spominjali, bez problema cu i njima da posaljem email sa vasim slikama pa vam javljam
 
Hvala na trudu, vi ste se ovde već više potrudili nego investitor i izvođač.

Majstori iz trontexa su mi pričali kako su prozori skidani, vraćani zbog lošeg vođenja projekta a između se svašta dešavalo. Kažu da su moleri koristili letvice koje su bile skinute da mešaju kreč. Da li sam toliko kreativan da sve ovo izmislim?
 
Hvala na trudu, vi ste se ovde već više potrudili nego investitor i izvođač.

Majstori iz trontexa su mi pričali kako su prozori skidani, vraćani zbog lošeg vođenja projekta a između se svašta dešavalo. Kažu da su moleri koristili letvice koje su bile skinute da mešaju kreč. Da li sam toliko kreativan da sve ovo izmislim?

Imate njihov email, ako mi dobijete potvrdu da su "mesali krec lestivicama od stolarije" ili ne znam sta jos pismeno, a ne od majstora koji su bukvalno tu bili i sprdali svakog kupca koji je dolazio, konkretno mojoj zeni dobacivali kada smo isli u obilazak

Ja Vam iz svog dzepa placam kompletnu novu stolariju u stanu,

Poslao sam im ovo jer stvarno mislim da ste iz frustracije koja je razumna krenuli da preterujete i da verujete u stvari kao sto su mesanje kreca lestvicama od stolarije i slicno, ne znam sta da vam kazem.
 
Ne preterujem ništa, slike su tu već i sve govore.

Majstori su većinom vrlo dobri i fini ljudi rade šta ih pošalju ali najčešće su dolazili i govorili da jednostavno nemaju materijal da zamene jer firma neće da poručuje više. Jednom prilikom došli sa restlovima od lajsni, jasno zašto je restl ne ugrađuje se. Sledeći put došli sa vidno drugačijom nijansom lajsni i drugim lakom na dodir, uz malo priče majstor se postidi i kaže pa nisu od istog dobavljača kao stare...

I vi i stanar65 mi nudite plaćanje kompletne stolarije pa postaje već malo sumnjivo ;)
 
Ne preterujem ništa, slike su tu već i sve govore.

Majstori su većinom vrlo dobri i fini ljudi rade šta ih pošalju ali najčešće su dolazili i govorili da jednostavno nemaju materijal da zamene jer firma neće da poručuje više. Jednom prilikom došli sa restlovima od lajsni, jasno zašto je restl ne ugrađuje se. Sledeći put došli sa vidno drugačijom nijansom lajsni i drugim lakom na dodir, uz malo priče majstor se postidi i kaže pa nisu od istog dobavljača kao stare...

I vi i stanar65 mi nudite plaćanje kompletne stolarije pa postaje već malo sumnjivo ;)

Da nisam dobijao drugacije informacije sve bi vam verovao :)

Od @Stanar65 sam i video ideju kada je to napisao i video sam da ste kompletno izignorisali, sto se mene tice pridruzujem se ako mi dokazete suprotno
 
@robinhood nisam bio lenj pa sam poslao email proizvodjau stolarije, Feal Doo, i ovo je odgovor koji sam dobio na komentare crnog na spojevima na stolariji

Pogledajte prilog 148431
Vidim da je gospodin Vujičić odgovorio medjutim jedna stvar mi je privukla pažnju. Reč je o FEAL logo-u u prilozima mejla. To se obično dešava u prepiskama pa mejl klijent pokupi slike iz prethodnog mejla. Da li je inicijalni mejl sa upitom možda poslat sa FEAL mejl adrese?
To bi bilo od značaja za integritet ovog upita i da generalno utvrdimo kakav je interes u pitanju.

Da nisam dobijao drugacije informacije sve bi vam verovao :)

Od @Stanar65 sam i video ideju kada je to napisao i video sam da ste kompletno izignorisali, sto se mene tice pridruzujem se ako mi dokazete suprotno
Nisam, nisam izignorisao, poslao sam slike. Od tad se ne oglašava.
 
Ne preterujem ništa, slike su tu već i sve govore.

Majstori su većinom vrlo dobri i fini ljudi rade šta ih pošalju ali najčešće su dolazili i govorili da jednostavno nemaju materijal da zamene jer firma neće da poručuje više. Jednom prilikom došli sa restlovima od lajsni, jasno zašto je restl ne ugrađuje se. Sledeći put došli sa vidno drugačijom nijansom lajsni i drugim lakom na dodir, uz malo priče majstor se postidi i kaže pa nisu od istog dobavljača kao stare...

I vi i stanar65 mi nudite plaćanje kompletne stolarije pa postaje već malo sumnjivo ;)

Da nisam dobijao drugacije informacije sve bi vam verovao :)

Od @Stanar65 sam i video ideju kada je to napisao i video sam da ste kompletno izignorisali, sto se mene tice pridruzujem se ako mi dokazete suprotno
Vidim da je gospodin Vujičić odgovorio medjutim jedna stvar mi je privukla pažnju. Reč je o FEAL logo-u u prilozima mejla. To se obično dešava u prepiskama pa mejl klijent pokupi slike iz prethodnog mejla. Da li je inicijalni mejl sa upitom možda poslat sa FEAL mejl adrese?
To bi bilo od značaja za integritet ovog upita i da generalno utvrdimo kakav je interes u pitanju.


Nisam, nisam izignorisao, poslao sam slike. Od tad se ne oglašava.
Evo vam i originalan email, jer vidim da upadate u neke nepotrebne teorije zavere :)

jk-min.jpg
 
Nije teorija zavere, prosto tako tehnologija funkcioniše.
Drago mi je gospodine Vidoviću, hvala vam još jednom na angažovanju i proverama u vezi stolarije.

Ipak vi kao CEO Feal-a, ciji su alu profili ugrađivani na objektu, niste prosečni kupac stana u Zepterri. Bilo bi zaista tragično da su i vama predali stan u ovakvom stanju. Mi ostali moramo da se borimo za svoja prava i ono što smo platili.
 
Nije teorija zavere, prosto tako tehnologija funkcioniše.
Drago mi je gospodine Vidoviću, hvala vam još jednom na angažovanju i proverama u vezi stolarije.

Ipak vi kao CEO Feal-a, ciji su alu profili ugrađivani na objektu, niste prosečni kupac stana u Zepterri. Bilo bi zaista tragično da su i vama predali stan u ovakvom stanju. Mi ostali moramo da se borimo za svoja prava i ono što smo platili.

Kako si ti iz ovog email-a skapirao da sam ja CEO Feal-a ? hahahahahahahahahaha
 
Vrh