Šta je novo?

Zepterov stambeno-poslovni kompleks u Bloku 65

Park u koji ne može da se udje bebi kolicima kroz prolaz koji u prvih par metara ima dovoljnu širinu a onda se sužava duplo jer je investitor napravio "malo" širi lokal?

Ili park koji će na dva ugla imati dve kladionice? Ili park koji će ostati na polovini planiranog parka jer investitor neće graditi zgradu "u ogledalu" koja je bila planirana kojom bi se duplirao park?

Fascinantno je koliko ovde na forumu provejava sentiment da je sve super dok medju stanarima možete tek ponekog da nađete da je zadovoljan (ili "pre zadovoljan" odnosno prezadovoljan) završnim radovima. Prodaji je stalo da na ovom forumu utisak bude pozitivan to je očigledno, i vrlo je dobro što je tako odnosno što Beobuild ima taj rejting.

Ne mozete da udjete kolicima u park u ulazu sa strane West-a ? Ne mozte da udjete u park na ulaze iz prve i cetvrte lamele? A uhvatili ste se za jedini ulaz koji je uzi i taj ulaz je problem ?

Odakle vam informacija za 2 kladionice?

"dok medju stanarima možete tek ponekog da nađete da je zadovoljan" sa kojim stanarima ste Vi pricali?

Posto bar ove koje sam ja upoznao svi su jedino imali komentare na hodnike i to je to
 
Samo da rajasnimo koje je Vaše opravdanje za preuzak prolaz pošto vidim da potvrđujete to komentarom?

I hoćete da kažete da tagovi iz drugih lamela otvaraju ulazna vrata na lameli 1 i 4?
 
Samo da rajasnimo koje je Vaše opravdanje za preuzak prolaz pošto vidim da potvrđujete to komentarom?

I hoćete da kažete da tagovi iz drugih lamela otvaraju ulazna vrata na lameli 1 i 4?

Ako ste pogledali plan zgrade taj prolaz je takav kakav je u nacrtima (mogli ste da dobijete od prodaje), ako vam to smeta, mogli ste jednostavno da ne uzmete stan, ne znam zasto se sada iscudjavate necemu ako to niste unapred proverili? Prolaz je sasvim ok za prolaz, za kolica ne, al su zato ostali prolazi dovoljni i za kolica i ostalo

Imam utisak da ste Vi tip coveka kome je casa uvek na pola prazana, tako da ne vidim neku poentu nastavka konverzacije,

Zelim Vam da probleme koje imate resite, i da se manje nervirate zbog sebe
 
Pitanje za komsije koje su se uselile, obzirom da su plafonu na 2.85 visine, a standardni drveni paneli su visine 2500mm, jel neko radio nesto slicno u stanu vec, i jel ima nekoga za preporuku za te radove?

Nisam u Srbiji pa mi je tesko da se organizujem, pa bih voleo da nadjem kontakt bar pre nego sto se vratim

Hvala
 
Ulaz 01 Zepterra.jpg

Ovo lepo izgleda, oplemenili su prostor :)
 
Pozdrav, zna li neko kakva je generalno ova strana okrenuta ka bulevaru nikole dobrovica? pitao sam i par ljudi iz Westa koji su sa te strane, kazu da generalno saobrcajnija je jedino problematicna za vreme kada ljudi idu / vracaju se sa posla, al uz dobru zvucnu izolaciju nema problema sem naravno ako prozori nisu otvoreni

Gledamo jedan slobodan stan na toj strani bi nam znacio ikakav info od ljudi koji su se vec uselili,

Hvala unapred

U prilogu je slika sa njihovog instagrama konkretno kao primer o kojoj strani se radi

insta.png
 
Pozdrav, zna li neko kakva je generalno ova strana okrenuta ka bulevaru nikole dobrovica? pitao sam i par ljudi iz Westa koji su sa te strane, kazu da generalno saobrcajnija je jedino problematicna za vreme kada ljudi idu / vracaju se sa posla, al uz dobru zvucnu izolaciju nema problema sem naravno ako prozori nisu otvoreni

Gledamo jedan slobodan stan na toj strani bi nam znacio ikakav info od ljudi koji su se vec uselili,

Hvala unapred

U prilogu je slika sa njihovog instagrama konkretno kao primer o kojoj strani se radi

Pogledajte prilog 146811

Iskren da budem ta strana je po meni veci problem zbog zagadjenja od tog bulevara nego zbog buke
 
Pozdrav, zna li neko kakva je generalno ova strana okrenuta ka bulevaru nikole dobrovica? pitao sam i par ljudi iz Westa koji su sa te strane, kazu da generalno saobrcajnija je jedino
То није Булевар Николе Добровића него Булевар хероја са Кошара
 
Pozdrav, zna li neko kakva je generalno ova strana okrenuta ka bulevaru nikole dobrovica? pitao sam i par ljudi iz Westa koji su sa te strane, kazu da generalno saobrcajnija je jedino problematicna za vreme kada ljudi idu / vracaju se sa posla, al uz dobru zvucnu izolaciju nema problema sem naravno ako prozori nisu otvoreni

Gledamo jedan slobodan stan na toj strani bi nam znacio ikakav info od ljudi koji su se vec uselili,

Hvala unapred

U prilogu je slika sa njihovog instagrama konkretno kao primer o kojoj strani se radi

Pogledajte prilog 146811
Da u pitanju je Bul. heroja sa Kosara, ali je zvucna izolacija potpuna
 
Obeležena su sva vrata na -1 i -2 :) da znamo bar gde ulazimo i za koju kvaku se hvatamo..dobro je to

Signage -1 garage.jpg
 
Evo da podelim jedan utisak koji se tiče odlaganja komunalnog smeća: nije najsjanije rešenje ali ima perspektivu ako se koristi kako treba. U pitanju je pres kontejner koji će se prazniti po potrebi (procena je jednom do dva puta nedeljno). Evo slike u nastavku. Ono što me brine jesu nesavesni stanari koji bi potencijalno mogli da ubacuju šut i drugi kabasti otpad u taj kontejner tokom narednih meseci u kojima nas neminovno čekaju završni radovi po stanovima (kuhinje, pločice kojekakve, gips pregrade, sufiti itd). Ovom prilikom MOLIM sve i stanare i majstore da se suzdrže od ubacivanja takvog otpada u komunalne kontejnere. Postoje službe koje za 20-30 EUR dođu po džakove i reše vas bede. U razum se uzdam.

Press kontejner na lokaciji.jpg
 
Evo da podelim jedan utisak koji se tiče odlaganja komunalnog smeća: nije najsjanije rešenje ali ima perspektivu ako se koristi kako treba. U pitanju je pres kontejner koji će se prazniti po potrebi (procena je jednom do dva puta nedeljno). Evo slike u nastavku. Ono što me brine jesu nesavesni stanari koji bi potencijalno mogli da ubacuju šut i drugi kabasti otpad u taj kontejner tokom narednih meseci u kojima nas neminovno čekaju završni radovi po stanovima (kuhinje, pločice kojekakve, gips pregrade, sufiti itd). Ovom prilikom MOLIM sve i stanare i majstore da se suzdrže od ubacivanja takvog otpada u komunalne kontejnere. Postoje službe koje za 20-30 EUR dođu po džakove i reše vas bede. U razum se uzdam.

Pogledajte prilog 147234

Mislim da neki cak ni ne kapiraju da je to kontejner posto sam vec video dosta stvari pobacano pored samog kontejnera
 
Mislim da neki cak ni ne kapiraju da je to kontejner posto sam vec video dosta stvari pobacano pored samog kontejnera
Da bude jasno, mali kontejner se puni komunalnim otpadom a zatim se on "navuče" na ove nosače i pomoću hidraulike istrese u veliki pres kontejner. Dakle primarno se đubre baca u mali kontejner dok se ne napuni, zatim služba higijene ga prazni u veliki a kad se veliki napuni zovu se komunalci iz gradske čistoće. Kako će to sve u praksi funkcionisati videćemo.
 
Svi budući blokovi Zeptera će biti drugačije strukture, neće više biti zatvoreni blokovi. Menja se i arhitektura zgrada. Nastavak preuzima susednk Wellport. I arhitektura novih zgrada će biti u stilu Wellporta.
 
Razmišljam se o kupovini stana na prvom spratu s unutrasnje strane zgrade.
Može li neko molim vas da mi sugeriše na osnovu iskustva da li je ovo dobar izbor ili ne?
Hvala unapred
 
Izgleda da će PRES KONTEJNER da emigrira :)))
To bi bilo zaista pozitivno za ceo kompleks, gde god su pres konetejneri postavljeni u stambenim naseljima nije bilo sreće sa njima.
 
Vrh