Šta je novo?

Zeleni venac

U pravu si trebalo je da se izrazim kao moj deda, inace narodni heroj, koji je komunjare koje su uzurpirale vlast zvao bitange lopovi i hohstapleri.
Izgleda da nema svrhe.....taj ventilator ti je valjda oduvao zadnji razum.
Jos jednom: ako si za ili protiv Vucica, to je tvoj licni stav. Ne interesuje me ili bih trebalo da se nade na forumu o arhitekturi.

Ako imas lepe predloge za zeleni venac kao sto si gore postavio, samo dalje (mnogo mi se svida ideja, sto pre da se realizuje).
Pusti politiku ili idi na drugi forum, pa tamo deli ideje i predloge. Ovo je beobuild, ne beopolitiko :)
 
Izgleda da nema svrhe.....taj ventilator ti je valjda oduvao zadnji razum.
Jos jednom: ako si za ili protiv Vucica, to je tvoj licni stav. Ne interesuje me ili bih trebalo da se nade na forumu o arhitekturi.

Ako imas lepe predloge za zeleni venac kao sto si gore postavio, samo dalje (mnogo mi se svida ideja, sto pre da se realizuje).
Pusti politiku ili idi na drugi forum, pa tamo deli ideje i predloge. Ovo je beobuild, ne beopolitiko :)

Ja ih tako vrednujem i prosto savest mi ne dozvoljava da to i ne naglasim - takav sam. Ipak nije to poenta posta bila nego da apelujem na nekog ko ima neka takva poznanstva mozda utice ovim predlozima na eventualno formiranje projektnog zadatka jer u konacnici jedino sto je na kraju na ovoj temi bitno je da se prostor sacuva od unistenja ili da izguramo sto bolje resenje.
 
Vrh