Šta je novo?

Zeleni venac

39967446_1653620584750269_7152716055176019968_n.jpg


 
На шта личи онај Зелени венац увече транвестити, бескућници, просјаци, мигранти, пијандуре, наркомани и клошари свих врста
🤮🤮🤮🤮🤮
 
На шта личи онај Зелени венац увече транвестити, бескућници, просјаци, мигранти, пијандуре, наркомани и клошари свих врста
🤮🤮🤮🤮🤮
Ma sve je to zanemarljivo i trivijalno, nego su autobusi i okretnica najveći problemi i ruglo tog mesta, da ti ja kažem. :D:LOL:
Sve to pobrojano ne dirati, a autobuse i okretnicu isterati, i ima Zeleni Venac očas posla da postane nova Knez Mihajlova. :LOL:
 
Ја сам више пијанаца, просјака, бескућника, наркоса, транвестита и клошара видео у Кнезу него на венцу. Мигранти ту и тамо, смешно је колико их има горе на венцу у односу на парк код економског.
 
Машта може свашта (ајде да замислимо да је могуће вратити стање из 80-тих)...
Замислите урбани џеп са фонтаницама на овој локацији током летњих месеци, са погледом на... и висећим цвећем или пузавицама на огради... испод продавнице које допуњује пијацу ... и наравно део са билбордима
Zeleni venac 1.png
 
Искрено треба избегавати џепове, људи слабо воле да се завлаче осим ако неће да испијају пиво и скитниче. Ево имамо на НБГ две прелепе фонтане, код Газпрома и код Сава центра, али су увучене и ван токова пешака па слабо ко седи ту. Исто и са фонтаном код Вука која је још додатно ограђена жардињерама, малтене је неприметна.
Овде треба направити велико широко степениште са рампом за колица и порталом од подземног улаза, уз евентуално трафике и пекаре на оба нивоа у киосцима. Зеленило и фонтане боље да буду у самој зони стајалишта да се оплемени људима који чекају превоз амбијент. Могу три фонтане, једна на доњем нивоу Југ Богданова, једна на горњем нивоу код стајалишта у смеру од НБГ и једна на зеленој површини на ћошку испред бивше Беобанке.
 
Ko bi lud sedeo pored fontane kod Vuka kad ima onoliki park na raspolaganju. Usput, oplemenilo bi se stajalište gradskog prevoza u ulici Zeleni venac ovim potezom, jer je tik ispred njega (predloženog urbanog džepa) .
 
Искрено треба избегавати џепове, људи слабо воле да се завлаче осим ако неће да испијају пиво и скитниче. Ево имамо на НБГ две прелепе фонтане, код Газпрома и код Сава центра, али су увучене и ван токова пешака па слабо ко седи ту. Исто и са фонтаном код Вука која је још додатно ограђена жардињерама, малтене је неприметна.
Овде треба направити велико широко степениште са рампом за колица и порталом од подземног улаза, уз евентуално трафике и пекаре на оба нивоа у киосцима. Зеленило и фонтане боље да буду у самој зони стајалишта да се оплемени људима који чекају превоз амбијент. Могу три фонтане, једна на доњем нивоу Југ Богданова, једна на горњем нивоу код стајалишта у смеру од НБГ и једна на зеленој површини на ћошку испред бивше Беобанке.
Зелена оаза усред врелог бетона, између почетних станица аутобуса (још колико дуго ће бити ту не знам) или пијаце и горње аутобуске станице 16,95...
Нико се ту не би завлачио а и сада се могу видети људи како "висе" на огради док чекају аутобус (место укрштања за више праваца) или имају састанак са неким ко долази из другог дела града...
Нажалост увек можемо да нађемо разлог/оправдање да ће нешто лоше да се деси или отићи у супротном смеру од жељеног, али да ли то значи да ништа не треба радити и пустити све како је сада...
 
Imas broj objedinjen za prijave problema, umesto sto skeniras slike starog beograda uradi nesto korisno.

Ovo si ti @Vračarac napisao u temi Gradski mobilijar smetaju ti stare fotke jer je bg bio sredjeniji u nekim segmentima na tim fotkama

Evo jos primjera posto jedan nije dovoljan nekad
20220918_144052.jpg

Sad
20230322_172323.jpg

Bravo za gradske službe nadležne i nenadlezne
 
Како је пекара појела простор и направила буџак.
 
Ne nerviras me, ne razumem poentu ovih slika. Ja nikada nisam pomenuo da je nesto lepse ili ruznije bilo ranije ili sada to si ti izmislio, vec sam rekao da umesto sto kacis slike starog Beograda prijavis kvarove.
 
Radim ja korisne stvari samo se sa njima ne hvalim ti nisi ni bio zainteresovan niti te interesovalo a tek nisi bio na forumu
Ne razumijes poentu steta sto nemaš taj kvalitet i kapacitet da vidiš poentu na fotkama koja je toliko očigledna
Jel treba da nabrojim ko sve tu nije uradio svoj posao pa da ti bude jasno.
Prije nego što pomenes da nista nije prijavljeno sve je prijavljivamo više puta.
Komunalnoj inspekciji
Građevinskoj inspekciji
Komunalnoj miliciji
Pokojnom beokomu
Kao i mnoge druge stvari tu niko nista niti radi niti održava niti sredjuje niti hoće niti ima ideju a kamoli plan.
 
Manite se ličnog prepucavanja. Dosadni ste.
 
Vrh