Šta je novo?

"Zelena avenija" stambeno-poslovni kompleks u Zemunu, Petra Kočića.

Mene najvise nervira bahatost ljudi koji zive u kraju. Cesto udjem u Trogirsku sa strane Tosinog bunara i vidim auto kako ide u nedozvoljenom smeru.
Jednom ili dva puta sam video i sacekao, aj da budem fer ali vise nema sanse. Poslednji put sam izasao iz auta i stajao 10 minuta dok se gospodja nije vratila u rikverc.
Kaze ona meni, citiram "Ja ovde zivim 38 godina i znam da sa strane TB stoji znak za jednosmernu". Reko gospodjo, izadjite iz auta, pa da prosetamo i da mi pokazete znak.

Uskoro bismo trebali da vidimo kako ce izgledati Trogirska jer je plan da se prosiri deo koji ide od Petra Kocica pa sve do kuca koje jos nisu srusene.
Znaci, trotoari sa obe strane i sirina puta dovoljna za dvosmerni saobracaj. Tako sam bar cuo, ali plan nikada nisam video. Ako neko zna gde se plan moze naci, molim vas prosledite.
Screenshot 2023-04-01 at 23.03.03.png
 
Imam istu informaciju, nisam ni ja video još nikakav plan. Takođe, ako neko ima više informacija, podelite slobodno.
Po mom shvatanju, kada se završi taj deo koji si označio ostaje oko 45 metara koje sam obeležio, gde je problematično jer je dvorište s leve strane od ovih kuća a još uvek te s desne nisu srušene. Posle tog dela ima dovoljno mesta u preostalih 30 metara da se priđe TB čak i pre rušenja ostatka.
Realno je bedno što to ne reše odmah skroz, ne znam kad je tačno u planu da se očisti to do kraja i napravi normalna ulica.
trogirska.png
 
Koja je to fabrika sto se vidi dimnjak jel i ona leti.
 
Imam istu informaciju, nisam ni ja video još nikakav plan. Takođe, ako neko ima više informacija, podelite slobodno.
Po mom shvatanju, kada se završi taj deo koji si označio ostaje oko 45 metara koje sam obeležio, gde je problematično jer je dvorište s leve strane od ovih kuća a još uvek te s desne nisu srušene. Posle tog dela ima dovoljno mesta u preostalih 30 metara da se priđe TB čak i pre rušenja ostatka.
Realno je bedno što to ne reše odmah skroz, ne znam kad je tačno u planu da se očisti to do kraja i napravi normalna ulica.Pogledajte prilog 158077
Tu gde su te kuce ce biti Avenija 5. Pricao sam sa likom ciji ujak i ujna su preminuli u pozaru i oni su te kuce prodali. Tako bar rece lik.
 
Lidl samo pokazuje da se lepo počinje uklapati u ovdašnje stanje uma i lokalni pristup preduzetništvu..ali su učinili uslugu sa druge strane, jer ujutru bar 50% auta koja su išla PK su skretala u Lidl, što sa ovim bahatim parkiranjem ispred trojke je značilo nemoguć prolaz peške..
 
Šteta što više ne može punim gasom da se prodje kroz Lidl... Baš je značilo...
 
Apsolutno opravdano i razumljivo šta su uradili, evidentno zbog parkiranja jer su im se počele stvarati gužve ozbiljne, ali to nije razlog da ono za šta si dobio dozvolu sa dva ulaza/izlaza prepraviš..mogli su i drugu stranu da opreme sa rampama sa kamerama, nama su učinili uslugu realno (ne razumem zašto bi neko išao kroz Lidl, ima ulicu pored), ali stvaraju sad gužve na ulazu iz TB, a samim tim i problem u ulici, kada je gužva potencijalno i na izlazu iz Skadarske itd itd..
 
ZA3 bi trebalo da se zavrsi u maju ili u junu.
Pre mesec dana su mi rekli da je ZA4 na 30% gradnje (od tada je dosta odmakla gradnja)...
 
Poslednja izmena:
forumasi, jel ima nekih konkretnijih informacija za useljenje u ZA 3, zna li ko nesto?
 
Marko, saznao si nešto u medjuvremenu možda?
Nego, video sam danas da su radovi u komšiluku u ulici Radoja Dakića. Jel to rade kompletno obnavljanje asfalta cele ulice?
 
Marko, saznao si nešto u medjuvremenu možda?
Nego, video sam danas da su radovi u komšiluku u ulici Radoja Dakića. Jel to rade kompletno obnavljanje asfalta cele ulice?
za ZA3 ne znam, pustili su nas da udjemo u ZA4, da vidimo kako nam napreduje stan. razvedeno je za struju, provlace optiku za kablovsku, bas lepo napreduju. kisa je padala tog dana, unutra je bilo puno majstora, tako da mi je utisak za sada da nece kasniti
 
Pade mi nešto na pamet. Pomenuo si optiku za kablovsku. Koje operatere ćete imati na raspolaganju ukoliko uopšte može da se bira to ovih dana u novogradnjama. Tnx.
 
U međuvremenu su podigli još dva sprata (ukupno 10) i ostalo im je da u poslednja dva urade pregradne zidove :)
 
Da li neko možda zna koji je energetski razred za ZA4?
Interesuje me zbog ponude banke intese za zgrade sa energetskim razredom A ili B...
 
Da li neko ima nešto novije fotografije ZA3 ili okruženja? Zanima me da li je započelo asfaltiranje prilaza objektu, koliko vidim fasada je gotova pa ako su i unutra pri kraju onda samo ovo ostaje. Možda neke informacije kad se planira useljenje?
 
Okolo su malo raščišćavali, ali ne radi se još na uređenju i prilazima, možda čekaju priključke infrastrukture. Deluje da su stanovi odavno završeni, video sam da čiste prozore.
 
Imam istu informaciju, nisam ni ja video još nikakav plan. Takođe, ako neko ima više informacija, podelite slobodno.
Po mom shvatanju, kada se završi taj deo koji si označio ostaje oko 45 metara koje sam obeležio, gde je problematično jer je dvorište s leve strane od ovih kuća a još uvek te s desne nisu srušene. Posle tog dela ima dovoljno mesta u preostalih 30 metara da se priđe TB čak i pre rušenja ostatka.
Realno je bedno što to ne reše odmah skroz, ne znam kad je tačno u planu da se očisti to do kraja i napravi normalna ulica.Pogledajte prilog 158077
Screenshot_20230514-160710_Drive.jpg
Screenshot_20230514-161521_Drive.jpg
 
Da li neko zna kada se povezuje zgrada ZA3 na kanalizaciju i vodu?
 
Mislim da niko nema nove informacije. Ako kojim slučajem neko sazna datum useljenja ili neke novosti, podelite ovde
 
Vrh