Šta je novo?

"Zelena avenija" stambeno-poslovni kompleks u Zemunu, Petra Kočića.

Uselili smo se pre novr godine. Grejanje je izuzetno lose i temperatura u stanu ne prelazi 20,5 stepeni. Natezanje sa ljudima iz konstruktora/montexa/majstorima ide u nedogled. Pri cemu imamo dvoje dece i dogrevamo se klimom i kaloliferom. Stan je opremljen kvalitetno i to je na visi zadatka, ali zidovi su tanki (gipsani) i jako je slaba izolacija. Mana naselja je i sto nema zelenu povrsinu uopste ali blizu je Zemunski park. Lokacija je takodje dobra i vecina stvari je blizu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=815901#p815901:1v3gj2ux je napisao(la):
Roger_Severijns » Pet Jan 22, 2021 10:49 pm[/url]":1v3gj2ux]Uselili smo se pre novr godine. Grejanje je izuzetno lose i temperatura u stanu ne prelazi 20,5 stepeni. Natezanje sa ljudima iz konstruktora/montexa/majstorima ide u nedogled. Pri cemu imamo dvoje dece i dogrevamo se klimom i kaloliferom. Stan je opremljen kvalitetno i to je na visi zadatka, ali zidovi su tanki (gipsani) i jako je slaba izolacija. Mana naselja je i sto nema zelenu povrsinu uopste ali blizu je Zemunski park. Lokacija je takodje dobra i vecina stvari je blizu.

Pozdrav komšija, pitanjce - na osnovu čega ste zaključili da je jako slaba izolacija? Ne bih se složio da je 12cm vune na fasadi slaba izolacija, kao ni 5cm vune sa duplom gips kartonskom tablom ka komšijskom stanu (sa punom opekom 12cm), a 7.5cm ka zajedničkom hodniku (ako je opeka, ako je beton, i sa druge strane 5cm), uz 3cm (čini mi se) u međuspratnoj konstrukciji. Ka komšijama je vuna ugrađena zbog sklopa zida i zvučne izolacije, za šta sam prijatno iznenađen, retko kad bilo šta da čujemo. Zidovi unutar stana 10cm (dupla gips kartonska tabla sa obe strane i 5cm vune na podkonstrukciji) radi posao, jeste malo neobično, ali ništa lošije od giter bloka pregradnog 10ke, može da se kači sve osim ormara većih, a zvučna izolaciona moć manje više slična. Ima malo natezanja sa majstorima oko ispravke nedostataka, međutim uobičajena situacija u novogradnji, frustrirajuće, ali je tako kako je. Ima ljudi sa većim problemima nažalost, rešavaju sporo otkad je većina majstora završila i poslednju podfazu, do tad je bilo mnogo brže. Ozbiljnije greške su mahom na ventilacionim vertikalama, deluje kao da nisu ugrađivali ucrtane Schiedel kanale, već samo Ytong obzidu, kao i na stolariji koja je ok i lepog izgleda, ali loše ugrađena uz kutiju roletne koja nije izolovana i predstavlja hladan most pa negde i izvor buke zbog vetra ako nije dobro ugrađena. Nejasno zašto još ne rade interfoni, garažna rolo vrata (rampe rade) i zašto ne poprave protivpožarna vrata u garaži u prostorijama u nadpritisku. To su glavne stvari, ali rešivo, za individualne im se mora sesti na glavu, a kolektivne ćemo kolektivno morati sesti na glavu.

Što se tiče grejanja, nama je u stanu konstantno 23-24 stepena sa radijatorima podešenim na 4, međutim svi su useljeni oko nas. Ako nemate ljude okolo (naročito ispod) to je osnova problema i prva grejna sezona će kao na svim projektima biti problem. Trenutno najveći problem je što je raskinut ugovor za održavanje i pitanje je kako će se 5 lamela dogovoriti. Za život sa porodicom za sad prezadovoljni, nema igrališta i zelenih površina za igru oko zgrade i malo je izazov provući se uličicama, ali je lepo uređeno i izuzetno tiho i mirno što je prvi utisak ako je iko živeo "na ulici", a u blizini je svega..
 
Sada je vec proslo dovoljno vremena i neke stvari su se slegle. Ukratko, pokajao sam se sto sam uzeo stan u ovom “kompleksu”. Resavanje problema ide jako sporo i stalno isplivavaju novi problemi. Ne zna se da li sporije ide sa Konstruktorom ili sa Montex-om ciji direktor ne odgovara na mejlove i ignorise probleme. Sve u svemu jedno veliko mucenje i za sada porazavajuce da sam dao toliki novac za ovo sto sam dobio.
 
I mi smo kupili stan u ZA2 i mogu reći da smo generalno zadovoljni. Činjenica je da ima malo natezanja sa investitorom, ali verujem da je i u drugim projektima slično. Grejanje je bilo problematično u početku, ali sada kada se većina uselila, mogu reći da je korektno. Lokacija je dobra, Lidl je odmah iza, blizu je i park. Verujem da će se ova lokacija tek razvijati.
 
Zdravo, zagrejan sam da kupim stan u 3. fazi zelene avenije. Voleo bih da cujem neke sumirane utiske ljudi koji su se uselili sada nakon sto se slegla prasina?
Btw cene u 3. fazi su znatno vece nego u prethodnim fazama - 2200 eur/m2 za vece stanove, manji stanovi su skuplji.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=854587#p854587:8pnbf5s1 je napisao(la):
dnkr » Pon Maj 31, 2021 1:57 pm[/url]":8pnbf5s1]Zdravo, zagrejan sam da kupim stan u 3. fazi zelene avenije. Voleo bih da cujem neke sumirane utiske ljudi koji su se uselili sada nakon sto se slegla prasina?
Btw cene u 3. fazi su znatno vece nego u prethodnim fazama - 2200 eur/m2 za vece stanove, manji stanovi su skuplji.

Verovatno zavisi od individualne situacije, ali generalno su stvari dovedene u red (dovode se i dalje - negde nisu interfoni povezani ljudima, obodni zidovi u garaži se saniraju od vlage na pojedinim mestima). Organizovali su se stanari svih 5 lamela i izabrali nove upravnike i jedinstvenu facility management firmu, tako da to liči na nešto.

Glavni benefit je lokacija, mir i tišina, a blizina svega u suštini. Glavni problem sa prve dve faze je bio, slobodno mogu reći, Konstruktor i njihov nivo završnih radova odnosno angažovani podizvođači i njihova koordinacija. A ako bude neki od Izvođača sa boljim referencama stambeno poslovnih objekata na ZA3 (naročito što sad idu na 3 podzemna nivoa garaže, mada to zavisi od firme koja bude radila obezbeđenje temeljne jame u suštini), moglo bi to biti konačno baš kako treba sve (oprema npr. u ZA2 i ugrađeni materijali su bili na visokom nivou za tu cenu i konkurentske projekte). Plus ZA3 je veliko dečije igralište, ali treba biti pažljiv sa izborom orjentacije stanova (npr. ka Lidlu, može biti buke od tunela za istovar ili mašinske opreme). Pored sitnih standardnih problema (kod nas bar, koji su se u većini rešili), u suštini smo prezadovoljni izborom, za porodicu super.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=854686#p854686:v04l2xnp je napisao(la):
deere881 » Pon Maj 31, 2021 10:06 pm[/url]":v04l2xnp]Jel cena sa pdv?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Da, cena je sa PDV-om.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=854726#p854726:3rej8167 je napisao(la):
JohnnyQuid » Uto Jun 01, 2021 9:31 am[/url]":3rej8167]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=854587#p854587:3rej8167 je napisao(la):
dnkr » Pon Maj 31, 2021 1:57 pm[/url]":3rej8167]Zdravo, zagrejan sam da kupim stan u 3. fazi zelene avenije. Voleo bih da cujem neke sumirane utiske ljudi koji su se uselili sada nakon sto se slegla prasina?
Btw cene u 3. fazi su znatno vece nego u prethodnim fazama - 2200 eur/m2 za vece stanove, manji stanovi su skuplji.

Verovatno zavisi od individualne situacije, ali generalno su stvari dovedene u red (dovode se i dalje - negde nisu interfoni povezani ljudima, obodni zidovi u garaži se saniraju od vlage na pojedinim mestima). Organizovali su se stanari svih 5 lamela i izabrali nove upravnike i jedinstvenu facility management firmu, tako da to liči na nešto.

Glavni benefit je lokacija, mir i tišina, a blizina svega u suštini. Glavni problem sa prve dve faze je bio, slobodno mogu reći, Konstruktor i njihov nivo završnih radova odnosno angažovani podizvođači i njihova koordinacija. A ako bude neki od Izvođača sa boljim referencama stambeno poslovnih objekata na ZA3 (naročito što sad idu na 3 podzemna nivoa garaže, mada to zavisi od firme koja bude radila obezbeđenje temeljne jame u suštini), moglo bi to biti konačno baš kako treba sve (oprema npr. u ZA2 i ugrađeni materijali su bili na visokom nivou za tu cenu i konkurentske projekte). Plus ZA3 je veliko dečije igralište, ali treba biti pažljiv sa izborom orjentacije stanova (npr. ka Lidlu, može biti buke od tunela za istovar ili mašinske opreme). Pored sitnih standardnih problema (kod nas bar, koji su se u većini rešili), u suštini smo prezadovoljni izborom, za porodicu super.

Hvala na odgovoru. Ja gledam stan koji je orijentisan ka Lidlu, jer ima samo ta orijentacija za takav stan. I cini mi se da je to bolji izbor nego da gleda u ZA 1 lamelu. Izmedju zgrade i Lidla ima ulica i jos jedan red kuca, tako da mozda i ne bude strasna buka.
Mene najvise brinu izvodjaci radova i njihova nesposobnost da sve bude kako treba, ali imam osecaj da je tako svuda i da moramo da ocekujemo neke greske i popravke. Lokacija mi se svidja svakako zbog blizine zemunskog parka i dunavskog keja.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=854726#p854726:22fj623m je napisao(la):
JohnnyQuid » Uto Jun 01, 2021 9:31 am[/url]":22fj623m]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=854587#p854587:22fj623m je napisao(la):
dnkr » Pon Maj 31, 2021 1:57 pm[/url]":22fj623m]Zdravo, zagrejan sam da kupim stan u 3. fazi zelene avenije. Voleo bih da cujem neke sumirane utiske ljudi koji su se uselili sada nakon sto se slegla prasina?
Btw cene u 3. fazi su znatno vece nego u prethodnim fazama - 2200 eur/m2 za vece stanove, manji stanovi su skuplji.

Verovatno zavisi od individualne situacije, ali generalno su stvari dovedene u red (dovode se i dalje - negde nisu interfoni povezani ljudima, obodni zidovi u garaži se saniraju od vlage na pojedinim mestima). Organizovali su se stanari svih 5 lamela i izabrali nove upravnike i jedinstvenu facility management firmu, tako da to liči na nešto.

Glavni benefit je lokacija, mir i tišina, a blizina svega u suštini. Glavni problem sa prve dve faze je bio, slobodno mogu reći, Konstruktor i njihov nivo završnih radova odnosno angažovani podizvođači i njihova koordinacija. A ako bude neki od Izvođača sa boljim referencama stambeno poslovnih objekata na ZA3 (naročito što sad idu na 3 podzemna nivoa garaže, mada to zavisi od firme koja bude radila obezbeđenje temeljne jame u suštini), moglo bi to biti konačno baš kako treba sve (oprema npr. u ZA2 i ugrađeni materijali su bili na visokom nivou za tu cenu i konkurentske projekte). Plus ZA3 je veliko dečije igralište, ali treba biti pažljiv sa izborom orjentacije stanova (npr. ka Lidlu, može biti buke od tunela za istovar ili mašinske opreme). Pored sitnih standardnih problema (kod nas bar, koji su se u većini rešili), u suštini smo prezadovoljni izborom, za porodicu super.
Plus ZA3 je veliko dečije igralište?? Molim te za info o kakvom velikom decijem igralistu govoris...ja imam info da ce podizvodjac biti firma Brigade,pa ukoliko neko zna neku blizu informaciju o kvalitetu njihovih radova molim vas da podeli. E da, najsvezii info je da su vec podigli cenu za 100eur po kvm, sto je svojevrsni bezobrazluk,u petak ti komuniciraju jednu cenu a sledece nedelje kao super nam ide prodaja tako da smo odlucili da podignemo cenu za100eur! Sada jednoiposobni kostaju 2.600eur, dvosobni 2.400eur, a trosobni pretpostavljam 2.300eur..potpuno nenormalne cene! Uveravaju da ce biti kvalitetnija i modernija gradnja ali ne znam da li im verovati jer smo imali prilike da vidimo neke od neprodatih stanova iz II faza i iskreno bas su traljavo uradjeni zavrsni radovi...parket, plocice, hodnici itsl...nekako sve u razgovoru zvuci ok ali kada udjete i vidite te stanove na licu mesta, njihova prica pocinje da bledi.
 
@Roger_Severijns
Uglavnom video sam manje kvadrature
a raspored je ,,sudaranje,, sa zidovima
pa i to moze biti razlog tvog stava
a celo naselje opasano je uskim jednosmernim ulicama tako da pristup je kružnog tipa, ako nisi kupio garažu jeste prava muka. Moj utisak da se cena drži na glazuri i lokaciji.
Prvi gotov blok ima zelenu farbu spolj što ima neke veze sa nazivom , drugi gotov blok ima spolja braonsku farbu , što nema blage veze sa nazivom a u sredini planiraju treci blok koj spolja moze da bude i na tufne , kad vec nema veze svezom o imenu :lol:
A da ... ima dečija igrališta al u mikro formi.
Iz pravca T Bunara trenutno ima šoder parking verovatno do gradnje novog seta zgrada...

Nedavno na cošku T.B. otvorena vekika
samoslužeca perionica. Moze biti i bitno nekome da da sam sazna ii šta se nalazi preko puta naselja, u T.Bunaru br. 56-58.

Eto ... mozda bude o koristi i ovaj post

:sesir:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=854887#p854887:1gshvjcb je napisao(la):
jovankka » Uto Jun 01, 2021 7:18 pm[/url]":1gshvjcb]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=854726#p854726:1gshvjcb je napisao(la):
JohnnyQuid » Uto Jun 01, 2021 9:31 am[/url]":1gshvjcb]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=854587#p854587:1gshvjcb je napisao(la):
dnkr » Pon Maj 31, 2021 1:57 pm[/url]":1gshvjcb]Zdravo, zagrejan sam da kupim stan u 3. fazi zelene avenije. Voleo bih da cujem neke sumirane utiske ljudi koji su se uselili sada nakon sto se slegla prasina?
Btw cene u 3. fazi su znatno vece nego u prethodnim fazama - 2200 eur/m2 za vece stanove, manji stanovi su skuplji.

Verovatno zavisi od individualne situacije, ali generalno su stvari dovedene u red (dovode se i dalje - negde nisu interfoni povezani ljudima, obodni zidovi u garaži se saniraju od vlage na pojedinim mestima). Organizovali su se stanari svih 5 lamela i izabrali nove upravnike i jedinstvenu facility management firmu, tako da to liči na nešto.

Glavni benefit je lokacija, mir i tišina, a blizina svega u suštini. Glavni problem sa prve dve faze je bio, slobodno mogu reći, Konstruktor i njihov nivo završnih radova odnosno angažovani podizvođači i njihova koordinacija. A ako bude neki od Izvođača sa boljim referencama stambeno poslovnih objekata na ZA3 (naročito što sad idu na 3 podzemna nivoa garaže, mada to zavisi od firme koja bude radila obezbeđenje temeljne jame u suštini), moglo bi to biti konačno baš kako treba sve (oprema npr. u ZA2 i ugrađeni materijali su bili na visokom nivou za tu cenu i konkurentske projekte). Plus ZA3 je veliko dečije igralište, ali treba biti pažljiv sa izborom orjentacije stanova (npr. ka Lidlu, može biti buke od tunela za istovar ili mašinske opreme). Pored sitnih standardnih problema (kod nas bar, koji su se u većini rešili), u suštini smo prezadovoljni izborom, za porodicu super.
Plus ZA3 je veliko dečije igralište?? Molim te za info o kakvom velikom decijem igralistu govoris...ja imam info da ce podizvodjac biti firma Brigade,pa ukoliko neko zna neku blizu informaciju o kvalitetu njihovih radova molim vas da podeli. E da, najsvezii info je da su vec podigli cenu za 100eur po kvm, sto je svojevrsni bezobrazluk,u petak ti komuniciraju jednu cenu a sledece nedelje kao super nam ide prodaja tako da smo odlucili da podignemo cenu za100eur! Sada jednoiposobni kostaju 2.600eur, dvosobni 2.400eur, a trosobni pretpostavljam 2.300eur..potpuno nenormalne cene! Uveravaju da ce biti kvalitetnija i modernija gradnja ali ne znam da li im verovati jer smo imali prilike da vidimo neke od neprodatih stanova iz II faza i iskreno bas su traljavo uradjeni zavrsni radovi...parket, plocice, hodnici itsl...nekako sve u razgovoru zvuci ok ali kada udjete i vidite te stanove na licu mesta, njihova prica pocinje da bledi.

...pogledajte malo bolje rendere, a i lokacijskim uslovima je definisano da moraju imati 1m2 dečijeg igrališta po stanu, znači nešto više od 100m2 što ako se ispoštuje, za kompleks reda veličine te je više nego ok...

Brigate navodite podizvođač, verovatno ste mislili Generalni Izvođač. Oni su jedan od glavnih podizvođača Exing-a za konstrukciju koji je od skoro izrastao i u Generalnog Izvođača (kao ZOP npr.) i trenutno su kao GI angažovani na projektu The One. Za konstrukciju imaju reference i imaju evidentno dobru organizaciju gradilišta, videćemo završne radove koga će angažovati i kako će koordinisati. Svuda je to otprilike na nekom sličnom nivou, istina da se prethodni izvođač radova nije proslavio sa završnim radovima na prethodnim fazama.

Što se tiče cene, to zavisi od njih, kalkulacije sa bankom ukoliko imaju projektno, tako da imaju pravo da menjaju kad hoće. Naročito sada dok još nemaju građevinsku dozvolu i tehnički ne mogu ni da prodaju. Manji stanovi se svuda razgrabe jer su dobra investicija i često se kupuju za keš pa je za očekivati da imaju, kao skoro svuda, značajno višu cenu. Na gore pomenutom projektu na NBg cena preostalih manjih stanova počinje i sa brojem 3, dok je reklama sa cenom koja se vrti OD dosta niža..
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=854897#p854897:3fpbj8zp je napisao(la):
boca-ica » Uto Jun 01, 2021 8:26 pm[/url]":3fpbj8zp]@Roger_Severijns
Uglavnom video sam manje kvadrature
a raspored je ,,sudaranje,, sa zidovima
pa i to moze biti razlog tvog stava
a celo naselje opasano je uskim jednosmernim ulicama tako da pristup je kružnog tipa, ako nisi kupio garažu jeste prava muka. Moj utisak da se cena drži na glazuri i lokaciji.
Prvi gotov blok ima zelenu farbu spolj što ima neke veze sa nazivom , drugi gotov blok ima spolja braonsku farbu , što nema blage veze sa nazivom a u sredini planiraju treci blok koj spolja moze da bude i na tufne , kad vec nema veze svezom o imenu :lol:
A da ... ima dečija igrališta al u mikro formi.
Iz pravca T Bunara trenutno ima šoder parking verovatno do gradnje novog seta zgrada...

Nedavno na cošku T.B. otvorena vekika
samoslužeca perionica. Moze biti i bitno nekome da da sam sazna ii šta se nalazi preko puta naselja, u T.Bunaru br. 56-58.

Eto ... mozda bude o koristi i ovaj post

:sesir:

Moguće da se na ZA3 boja/nijansa HPL-a (Fundermax-a popularno) promenila jer su ih možda uslovili sa A klasom protivpožarnosti, na ZA2 su se provukli sa B klasom. A klasa je značajno skuplja i nema istih dezena kao B klasa, pa je to moguće razlog razlike u odnosu na prethodne faze, a samim tim i razlog dosta manjeg procenta ventilisane fasade u odnosu na ZA2. Šteta što će se izgubiti uniformnost bloka, bezveze. Dobra stvar je što će izgleda konačno staviti maske klima spoljašnje.

A što se tiče naziva projekta nema veze sa fasadom, već energetskom efikasnošću, neko je čini mi se napisao u prethodnim postovima.
 
Počelo je rušenje starih kuca izmedji zgrada zelene avenije najverovatnije za još jedan dodatni blok zgrada ....
:sesir:
 
Mi smo u ZA2, stan je kontra od Lidla i gleda ka Dunavu. Za sada prezadovoljni kupovinom. Stoje sve primedbe o završnim radovima ali mi nismo ni očekivali da sve bude idealno pa nismo mnogo ni razočarani. Sve naše reklamacije su rešene u kratkom roku. Održavanje zgrade je u jednom trenutku bilo dovedeno u pitanje ali je to uspešno rešeno i čisti se redovno.
Čitam i čujem dosta žalbi na grejanje. Mi smo više nego zadovoljni...u februaru smo skroz isključili grejanje jer nam bilo pretoplo ali to valjda zavisi ko koliko voli toplo i sa koje strane je stan.
Naša najveća primedba su kontejneri ispred zgrade. Vidim, postavljaju neke ramove oko njih pa izgledaju malo bolje ali videćemo šta će biti kada stigne leto pa prismrde.
Kada se sve sabere i oduzme mislimo da smo dobro izabrali.
 
Кућно васпитање....неће по својим зидовима да пишу,паметно...
327ba4cd0b8355172a2bc3777ce6df8e.jpg


Послато са SM-G9500 помоћу Тапатока
 
Ima li neko informacije kada ce poceti izgradnja ZA3?
 
Jel može neko od vas koji sada živite u ZA da podeli koju svežu sliku sa nama koji retko kad stignemo do Zemuna?
 
Dragi stanari Zelene avenije, posto se razmisljam da kupim stan u ZA3 zamolio bih vas ako moze neki komentar da li je prezagadjeno zimi pogotovo zbog grejanja od tih okolnih kuca i da li dopire od ciganskog naselja prekoputa Tosinog isto dim jer oni loze zimi sve i svasta? Hvala unapred!

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
bocja87":l5x7qxt9 je napisao(la):
Dragi stanari Zelene avenije, posto se razmisljam da kupim stan u ZA3 zamolio bih vas ako moze neki komentar da li je prezagadjeno zimi pogotovo zbog grejanja od tih okolnih kuca i da li dopire od ciganskog naselja prekoputa Tosinog isto dim jer oni loze zimi sve i svasta? Hvala unapred!

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
Ne znam sta da kazem nismo jos doziveli zimu ovde ali kazu da se oseca neka paljevina tj smog. Videcemo sta ce biti ove zime.
Ima dosta kuca okolo…


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=882209#p882209:bcqhlvm9 je napisao(la):
bocja87 » Uto Sep 21, 2021 5:45 pm[/url]":bcqhlvm9]Dragi stanari Zelene avenije, posto se razmisljam da kupim stan u ZA3 zamolio bih vas ako moze neki komentar da li je prezagadjeno zimi pogotovo zbog grejanja od tih okolnih kuca i da li dopire od ciganskog naselja prekoputa Tosinog isto dim jer oni loze zimi sve i svasta? Hvala unapred!

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

Koja je trenutna cena ako nije tajna?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=882209#p882209:3m39bpsu je napisao(la):
bocja87 » Uto Sep 21, 2021 4:45 pm[/url]":3m39bpsu]Dragi stanari Zelene avenije, posto se razmisljam da kupim stan u ZA3 zamolio bih vas ako moze neki komentar da li je prezagadjeno zimi pogotovo zbog grejanja od tih okolnih kuca i da li dopire od ciganskog naselja prekoputa Tosinog isto dim jer oni loze zimi sve i svasta? Hvala unapred!

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

Oseca se miris dima i smog, ne moze da se otvori prozor, koji ne moze da se otvori ni zato sto je grejanje lose pa je hladno :) Bar je tako bilo prosle zime, videcemo kakvo je grejanje ove zime ali ovo vezano za smog se nece promeniti. U ulicici pored Ana life klinike do Lidla je kuca gde cuveni "Vaja" lozi daske, raskovan namesta, palete i ostalo smece. Isto je i od strane vecine okolnih kuca u Skadarskoj ulici i ulici Petra Kocica. Takodje se oseca dim i od naselja koje ste pomenuli preko puta Tosinog bunara.

Sto se tice cene, mislim da je trenutna cena 2350 evra sa PDV-om.
 
Dragi stanari Zelene avenije, da li imate neki predlog kako najbezbolnije peske doci do Mega Gym teretane u prizemlju u Petra Kocica ako dolazim 18-icom sa Tosinog bunara? Jedini direktan prilaz, a da ja znam, je onaj gde je rampa i improvizovani parking, gde su blato i rupe na sve strane a ne uspevam da nadjem bolju alternativu.



Isto tako mi treba savet kako bezbolnije doci iz Goce Delceva, da li preko onog pesackog tunela kroz Paviljone? Hvala :)
 
Zdravo svima, registrovao sam se na forum jer me zanima ovaj projekat.
Da li je moguce da niko nema nekakvu detaljniju analizu da iznese posle useljenja, o samoj zgradi, lokaciji i svakodnevnom zivotu u ovom kraju?
Nisam uspeo da nadjem neku alternativnu novogradnju koja bi isla po slicnoj ceni. Dzona Kenedija je valjda vec otislo i pritom sam cuo nesto da je oko 2500-3000 bila cena, Tarunum XXI je isao od 2500 pa na gore, ovde jedino postoji koliko-toliko pristojna cena.

Koliko vidim, u temi se najvise pise o tom dimu tokom zimskog perioda. Jel taj problem rezervisan samo za ovaj kraj ili je opsti problem na gomili mesta u Beogradu?

Moze li neko da iznese prednosti i mane posle useljenja, ili svi cute jer su se "prevarili"?
Meni deluje kao relativno ok lokacija, nisam uspeo bolju da pronadjem, pa pokusavam sebi da potvrdim da je to - to.
 
Vrh