Šta je novo?

Zastoji i poremećaji na linijama i planirane izmene

Toliki je haos u gradu da je Batutova bila kompletno blokirana u oba smera. Plus 40 nije bilo 30 minuta, period između 16h i 17h, a i neki protest ispred skupštine.
 
Биле су демонстрације фриленсера код владе, судар на Газели и гажење у Карађорђевој пре моста.
 
Чекао сам 50 преко 30 мин, један отишао да крати, 2 отишла ка окретници и није их било, шта се дешава кад је све чисто?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Obavestite Vesica da 95 jedva stize vreme, ceo gornji deo Kozare od Imocentra do Ivana Ribara oko pola 2 grtalice nije video, 95 je kasnio pa su se uklapali u red voznje, ni na 71 i 601 nije bilo bolje... Cim padne sneg Vesic i kr**** su gori od Kostunice...
 
_20210125_171426.JPG

Бранков мост.
 
Промена траса линија јавног превоза за време отварања споменика Стефану Немањи

За време свечаног отварања споменика Стефану Немањи на Савском тргу, сутра од 17 до 24 часа и 27. јануара од 17 до 22 сата доћи ће до промена у раду линија јавног превоза, саопштено је из Секретаријата за јавни превоз.

Укидају се трамвајске линије 7, 9 и 12, а појачавају 6 и 11Л.

На потезу Омладински стадион – Бањица успоставља се трамвајска линија 9Л, док ће трамвајске линије 6 и 14, као и линије 11Л и 13 радити на својим
трасама без измена.

Аутобуске линије 3А, 51, 511, 601, у оба смера, ићи ће трасом: Савска – Николаја Кравцова – Булевар Вудроа Вилсона – терминус „Београд на води”;

Возила на линији 36 ићи ће у оба смера трасом: Немањина – Кнеза Милоша – Булевар војводе Путника и даље редовном трасом;

На линијама 52, 53, 56 и 56Л возила ће се кретати трасом: Савска – Николаја Кравцова – Булевар Вудроа Вилсона – Земунски пут – Карађорђева – Црногорска – Југ Богданова – Зелени венац;

Возила са линија 78 и 83 ићи ће у оба смера трасом: Трг Славија – Немањина – Кнеза Милоша – Мостар – Савска – Николаја Кравцова – Булевар Вудроа Вилсона – Земунски пут и даље редовном трасом.

izvor: beograd.rs
 
Ето доказ да 511 не треба да кружи.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ако је путницима из Сремчице циљ да стигну до ТЦ Галерије, онда да.
 
Prelazio pa se obesio, ili udaren pa nabačen? Prevmi deluje ovo drugo.
 
Žikina slika treba da se nađe u barem još dve teme, komunalna policija (kojoj treba pridodati šta to beše) i bahato parkiranje..
 
Копају нешто на Студентском, 31 и 22А иду до Трга а троле до Славије.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=820227#p820227:3pxjzaop je napisao(la):
Djole Pevcanin » 04 Feb 2021, 11:43[/url]":3pxjzaop]Копају нешто на Студентском, 31 и 22А иду до Трга а троле до Славије.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Videh juče buseve SP Kosmaj na 21A...ništa im nije sveto :shock:
 
Нема трола на Дорћолу за 21 ја мислим.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
De pere Franš. Ova Afla kao da je iz njive izletela.

20210207_071601.jpg
 
Već treću nedelju za redom (možda je bilo i pre, ali ja nisam primetio), 15 i 78 nedeljom pre podne menjaju trasu i ne idu Geteovom. Pošto nigde ne vidim zvanično obaveštenje, ne znam da li to vozači rade na svoju ruku. Ako je to zvanično, imamo još jedan gradski idiotluk, da se menjaju trase JGP zbog klošara koji nedeljom ujutru preturaju po starim stvarima, remete javni red i prave ruglo.
 
Izgubila kontrolu nad kolima, probila zaštitnu ogradu i ZAKUCALA SE U AUTOBUS! STRAVIČAN SUDAR u Bulevaru Oslobođenja!

U Bulevaru Oslobođenja u Beogradu jutros oko sedam sati, sudarili su se automobil "Alfa romeo GT" koji je vozila 26-godišnja devojka i autobus gradakog prevoza na liniji 30, za čijim volanom je bio 38-godišnji muškarac.

Prvi rezultati istrage ukazuju da se automobil kretao Bulevarom Oslobođenja ka Slaviji i da je nakon gubitka kontrole, vozilo izletelo u levu stranu, probilo zaštitnu ogradu i prešlo u suprotnu kolovoznu traku, gde je udarilo u čeoni deo autobusa.

Povređenih osoba, srećom nije bilo. Na licu mesta bio je obustavljen saobraćaj tokom uviđaja.

Na mesto udesa došao je zamenik gradonačelnika Goran Vesić, koji je nalozio komunalnim službama da odmah nakon policijskog uviđaj osposobe važnu saobraćajnicu za normalno funkciononisanje.

Saobraćaj je normalizovan oko 7:40h.

676


676


676


izvor: Pink
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=821709#p821709:1ti0xewp je napisao(la):
solecar » 09 Feb 2021, 18:00[/url]":1ti0xewp]65 i 77 trenutno saobraćaju preko Kneza Miloša.

Bio je lancani sudar 3 vozila i motocikla u Terazijskom tunelu...haos je napravio.
 
Radovi na čišćenju mosta Gazela do 12. februara

Na autoputu E-75, u blizini Sava Centra, do 12. februara od 22.00 do 5.00 časova izvode se radovi čišćenju i pranju mosta Gazela.

Radovi se izvode u pokretu, u oba smera, u sve tri saobraćajne trake, naizmenično, a saobraćaj se odvija zaustavnom i voznom saobraćajnom trakom, saopštili su Putevi Srbije.

izvor: studio B
 
Zatvorena Crnotravska ulica za saobraćaj, deo od Bul. Oslobodjenja do Paunove, radovi će trajati do 1. Maja. Linije će ići okolnim ulicama, iz pravca Vma, će iz Crnotravske da skreću desno u Paunovu, pa kod Tc Banjica levo u Baštovansku pa zatim levo u Bul. Oslobodjenja. Evo cela vest na sledećem linku: https://www.bgprevoz.rs/linije/aktuelne ... sta-faza-2
 
Ово што су урадили на 50 не желим ми најгорем непријатељу. Возач је продужио у Саве Машковића, па у рикверц окренуо Код Лидла, трамвајским шинама дошао до ТЦ Бањица и скренуо десно.... А могло је другачије, право Баштованском па лево ка Чачанину и тако се ништа не губи.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Nestala struja kod hipodroma.

7VkFWD0.jpg

lmKg6DJ.jpg
 
Vrh