Šta je novo?

Zastoji i poremećaji na linijama i planirane izmene

Ja sam odavno prestao da prativ Studio B. Neverovatno je koliko oni govore suprotno od onoga sto je stvarno, kao sto si i ti sada sve ovo rekao... Jos u vestima dana su rekli da je situacija u gradskom prevozu bolja nego juce. Jes' malo sutra... Ista je situacija, ako ne i gora... Tramvaji se jedva pokrecu, trolejbusi gube kontakt, autobusi prepuni, kasne...
 
bezanija.jpg
 
Pokvareno okretnice gutaju vozila cist bg fenomen
 
како их није срамота да причају такве глупости? јуче сам само од Генекса до Душановца видео 4 покварена буса (око 18 часова)
 
Стављам овде јер је изазвано кашњењем аутобуса :D

Nervozna putnica išamarala i vozača autobusa i policajca

Mlađa putnica u autobusu na liniji 48 odlučila je da svoj bes zbog dugog čekanja prevoza iskali na vozaču, tako što ga je prvo gađala hemijskom olovkom, a zatim mu i udarila šamar. Ovde se nije zaustavila već je kasnije šamar dobio i saobraćajni policajac, ali srećom niko nije povređen, a ona je privedena u Policijsku stanicu na Vračaru.


http://www.24sata.rs/vesti/beograd/...ala-i-vozaca-autobusa-i-policajca/67139.phtml
 
Problem sa puknutom cevi na vrhu Ljutice Bogdana je prisutan i danas. I dalje su velike gužve u smeru ka gradu.
Autobusi saobraćaju Bulevarom kneza Aleksandra Karađorđevića i Dr Milutina Ivkovića.
 
Стављам овде јер је изазвано кашњењем аутобуса

Nervozna putnica išamarala i vozača autobusa i policajca

Mlađa putnica u autobusu na liniji 48 odlučila je da svoj bes zbog dugog čekanja prevoza iskali na vozaču, tako što ga je prvo gađala hemijskom olovkom, a zatim mu i udarila šamar. Ovde se nije zaustavila već je kasnije šamar dobio i saobraćajni policajac, ali srećom niko nije povređen, a ona je privedena u Policijsku stanicu na Vračaru.

Samo mi osudjenici na tu liniju znamo sta znaci svakodnevni kosmar autobusa poznatog i kao Godo. Prosecno se ceka 30 minuta radnim danom, u spicu i van njega, za to su krivi i bezobrazni i nemarni vozaci, kao i guzve kroz koje prolazi, Despota Stefana, Autokomanda, Pravni, Slavija, Crnotravska - jako nezgodna trasa. Posebno je zanimljivo kad se na Marakani igra neka utakmica oni uopste ne idu, cak i ako nema guzve na Autokomandi i to moze da se vidi na saobracajnoj kameri - oni i dalje ne voze jer znaju da postoji nesto na sta mogu da se vade, bilo to osnovano ili ne. Isto tako prisutne su i famozne prazne voznje. Mnogima od nas je 48 JEDINA direktna veza sa centrom grada i jedina alternativa je 504 koji ide na 30 min (ali po redu voznje) i onda preseda na 47 ili tram 3.
 
Grad paralisan
Kolaps u Beogradu, gužve i zastoji na sve strane

Beograd, 18:30, 13.12.2012. Autor: EPK/Smedia


Kolone i zastoji vozila uočeni su u Ustaničkoj, Bulevaru despota Stefana i Pančevačkom mostu

BEOGRAD - Obaranje pešaka u Ustaničkoj ulici izazvalo je saobraćajni kolaps i gužvu od Konjarnika do Bulevara. Gužvi je doprineo i sudar koji se dogodio u Bulevaru oslobođenja.

Saobraćajni kolaps dogodio se i na Pančevačkom mostu u smerku ka Pančevu, kolona vozila proteže se duž celog Bulevara despota Stefana.

Kolonu i zastoj izazvao je kamion koji se pokvario.
 
Opet neko sranje sa tramvajima.

Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
 
Ја стварно не видим разлог да 303 касни по 20-30 минута. Нема ничег на путу а аутобуси касне као луди.. :roll:
 
U vojvode stepe tramvaji nisu isli 1i30h nije bilo struje .Za to vrijeme nisu poslali zamjenske buseve u 33 se nije moglo uci ,a tek nepropisno parkirana st*** u kontra smjeru strasno policija kulira idu na burek .Skor 3 sata sma potrosio do banjice i nazad pritom sam od trosarine do oketnice banjici isao pjeske
 
Uzas. Opet u Vojvode Stepe je doslo do nekog zastoja sa tramvajima kod Gimnazije, guzve na stanicama, nije bilo vajde da se ceka 33. Isao sam na 47 ili 48 do Banjice (bazeni), tu sam cekao 50 koji je odmah naisao, ali pun. Nekako sam se uglavio, ali sam izasao na Trosarini, jednostavno nije bilo podnosljivo da se stoji u onolikoj guzvi. Onda sam cekao jos 10 minuta, druge 50ice nije bilo, spustio sam se do Jerkovica, 18, pa na 29, pa do Konjarnika, pesice uz Ustanicku. Tu sam cekao 306 pola sata, guzve koliko hoces. Autobus je bio prepun, ja mislim da je jos jedan mogao da se napuni, koliko je ljudi ostalo na stanici.
Ja sam iz skole izasao u 15 casova, kuci sam dosao u 18:30. Uglavnom mi treba oko sat i 10-20 minuta, ali ovo je bilo neverovatno.
 
Danas je 50 stajala na okretnici BB više od pola sata bez ikakvog razloga, iza nje su bile još dve pedesetice, i krenula je naravno prepuna. Da li je ovo tihi štrajk vozača, ko stoji iza svega, da li političke stranke kojima odgovara sabotaža i destrukcija, talovi vozača sa taksistima i vozačima minibusa ili nešto drugo, ovo treba ispitati...
 
I meni je ovo sve sumnjivije... U sredu ujutru vozač 23-ke u Kneza Miloša saopštava putnicima prepunog "japanca" (koji je potpuno normalno radio sve vreme) dok stoji na stanici da svi moraju napolje "jer je u kvaru", a zatim bez problema odvozi prazan autobus nekuda. Sutradan ujutro vozač privatne 37-ce na isti način kod Sajma izbacuje sve putnike iz prepunog autobusa, i odvozi ga praznog nekuda. Iako su glavne ulice uglavnom čiste, bez snega, od mnogih čujem da je gradski prevoz vidno neredovan, i da su čekanja na stanicama često jako dugačka...
Ako i postoji neki plan iza ovoga, meni je najlogičnije da su u pitanju oni koji priželjkuju smenu na kormilu Bg-a, pa im odgovara izazivanje što većeg nezadovoljstva kod građana načinom kako funkcioniše grad...
 
Сад код мене прође 302! Вероватно су поново почели да са 302 обаве полазак на 303 па да аутобус из Заклопаче настави за Бегаљицу.
 
sta je sa 303 ukinuli on dok dodje u Zaklopacu pa do Begaljice pa nazad to ce prodji bas dosta 302 je sama po sebi predugacka
 
Нису укинули него су безобразни. Исто ово су и пре радили. Замисли колико је требало том аутобусу до задње станице. Стварно нема смисла.
 
Šomi da sumiramo. Oni su poslali bus 302 koji regularno ide za begaljicu, da usput sa smederevca skrene za zaklopaču umesto 303, pa kad krene da se vraća za iz zaklopače za grad, umesto da na smederevcu skrene levo za grad, on skreće desno ka grockoj pa dalje ka begaljici. Sto znači da ako neko iz zaklopače oće za grad on prvo mora da se provoza do begaljice, tu sačeka da se šofer odmori i nazad za bgd. Iskreno se nadam da postoji neka alternativa.

Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
 
Juce u Kneza Milosa 23 i 53 nema te nema i onda nailazi jedna prepuna veolia 53, niko nije usao u nju, pa onda prolazi japanac sa 23 samo sklonjen broj sa displeja, pa prolazi konekto sa 37 isto tako "Gsp Beograd" na displeju, pa prolazi prazan dupli ikarbus novi sa 53 ako se ne varam, pa prolazi jos neki prazan autobus nisam zapazio tacno i onda nailazi prvo puna 23 pa za njom liaz 23 koliko se secam.

A u sredu u Resniku na 4. stanici od okretnice pise da autobus dolazi za 4. stanice tj. da je na okretnici. On dolazi i samo prazan prolazi stanicu, unutra upaljena svetla, isto "Gsp Beograd" a na stanici 35 ljudi. Sledeci je pogadjajte za 24 stanice, otprilike Bulevar Oslobodjenja. Sreca pa je naisla 504 pa su se ljudi prevezli do Miljakovca pa onda na "alternative" 48 i 50, jedino jos 59 ostaje tu kao krstena linija u oba smera, ali uvek puna, i 94 ka Nbg.

I da, 42 od Slavije do Petlovog Brda sat vremena, a u onom ikaru iz 2008 ne znam sad koji je model, slab sam s oznakama, sedeo sam na jednom od ona 2 zadnja sedista, jedva sam cuo muziku sa slusalica na max. od onog motora, a kicma mi se iskrivila kao kifla.
 
Тако је Милисаве, а ако је неко из Заклопаче хтео за град могао је да изађе на излазу из Заклопаче и сачека 302 која иде из Бегаљице.
 
Pa onda samo mogu da ih pitam zašto stati u begaljici? Nek bus napravi još jedan krug do pudarca, a odatle možw i do umčara.

Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
 
MilisaV":3t4onpi6 je napisao(la):
Pa onda samo mogu da ih pitam zašto stati u begaljici? Nek bus napravi još jedan krug do pudarca, a odatle možw i do umčara.

Да линије ка тим насељима одржава ГСП тако би и било.

Мени се десило следеће:

302 је прво свратио у Болеч до окретнице, вратио се до смедеревца, наставио ка Бегаљици, скренуо у Заклопачу, вратио се до смедеревца и онда коначно отишао за Бегаљицу.

Само што нисам љубио земљу када сам изашао из буса.
 
Vrh