Šta je novo?

Zastoji i poremećaji na linijama i planirane izmene

Screenshot_20241002_152202_edit_656658108740440.jpg

Ево иста ситуација тренутно на линији 65...
i na 74 juče i danas konvoj van špica. Idu tri jedna za drugom. Ali razmak je najviše 10 minPogledajte prilog 213546
 
Sve što ste danas zabeležili je dobrim delom ybog protesta prosvetara. Čak i oni delovi grada za koje nikada ne bi ste rekli da mogu da imaju problema, danas su imali. Dvadesetak minuta od Grčića Milenka do isključenja na autoput, u suprotnom smeru kolona vozila od Autokomande do Dušanovačke pošte. U Vojislava Ilića trole retko išle. Kod Mostara se nanizalo 15 - ak troli. Od Autokomande (kružni tok), pa do Dragana Mancea kolona vozila za uključenje na kružni tok. Tramvaji u prekidu, u 48 i 33 se jedva ulazilo. Kolona vozila od Autokomande do Slavije čak i u Nebojšinoj...​
 
I na terminusu Pančevački Most danas niko nije j***o red vožnje ni 0%. Info-tabla lista 37-cu za 37-com, a 2-3 busa sa uključenim displejem 37 stoji parkirano sa druge strane okretnice skoro pa petnaestak minuta. Vozači sede u kabinama i bleje u prazno ko debilni, umesto da realizuju polaske u skladu sa minutažom.

Ova bahatost i k******lja veze nemaju sa prosvetarima; tek kasnije se bus kilavio u kilometarskoj koloni alternativnom rutom od Bajlonijeve Pijace kroz 27. Marta do Skupštine gde sam sišao i nastavio pešice, ali ovde je reč o situaciji da busevi stoje na terminusu i svesno propuštaju polaske. Da nijedno vozilo nije moglo na vreme stići do Pančevca i napraviti obrt zbog gužve to ne bi bila njihova krivica, ovo je čist bezobrazluk privatnih vozača koje ne kontroliše niko. I nije prvi put da mi se ovo dešava, pogotovo sa 37, pogotovo kada je čekam na ovom terminusu.
 
Šri Lančani su se mnogo opustili, ja ne pamtim kad sam video belog vozača za volanom. Počinju da mi idu na živce. Nit znaju srpski, čak ni engleski, nit kreću na vreme, izađu i bleje, ćaskaju međusobno na njihovom jeziku umesto da krenu po redu vožnje, propuštaju polaske... Nemam više komentara za gradski prevoz u Beogradu.

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 
Vrh