Šta je novo?

Zastoji i poremećaji na linijama i planirane izmene

Pa dobro da, ako izuzmemo te tri linije, ove ostale se I mogu raštrkati.
 
Kad su radovi na Zelenjaku,trebali su 704,706 i 707 da stave da ide do BNVa.S time da idu preko Brankovog mosta da se spuste dole i desno u karadjordjevu,pa od glavne autobuske da prate trasu 51 do BNVa.Jer je uradjen kruzni tok kod Ugostiteljske skole i da koristi stanicu kod Brankovog mosta
 
Kad su radovi na Zelenjaku,trebali su 704,706 i 707 da stave da ide do BNVa.S time da idu preko Brankovog mosta da se spuste dole i desno u karadjordjevu,pa od glavne autobuske da prate trasu 51 do BNVa.Jer je uradjen kruzni tok kod Ugostiteljske skole i da koristi stanicu kod Brankovog mosta
Zgodnije je Streli ovako. Ni ne moraju da skupljaju putnike u Bloku 20, ni kod Ušća (juče sam prijavio 4 vozača za ovo, verovatno je to redovna praksa, ostao bih na okretnici da se nije pojavio jedan koji je skrenuo na stajalište jer su parking pozicije bile pune), ni da se cimaju sa spustom s mosta, ni da uče Šrilančane na male kružne tokove, savršeno im je.
 
Likovi su raskopali pola Grada.

Al ajd makar mi u VS dobijamo pravu zamenu za tramvaje.


20240802_135704.jpg
 
Vitanovačka je problematična za dvosmerni saobraćaj vozila JGP-a.
 
Jel se desilo nešto na autoputu pošto su došle tri 711 i dve 611 za redom.
 
Od 05.08.2024. godine do 11.08.2024. godine izvodiće se radovi na rehabilitaciji glavnog pravca: preticajne, vozne i zaustavne saobraćajne trake, kroz petlju Beograd, od početka izliva Šid-Novi Sad do kraja uliva Čačak-Beograd/Aerodrom, na auto putu E-70, između petlje Dobanovci i petlje Beograd, u smeru ka Beogradu.
Ovo pravi kolaps na petlji Dobanovci, zato ispadaju 611 i 711.
 
Pukla cev u Vasinoj. 22A, 31, 71 i 75 su skratili do Trga, a 41 takođe nisam primetio uopšte.
 
IMG-20240817-111910.jpg

Stanje na i dalje svežoj liniji 607. Jučerašnji polazak 07:30 sa Banovog brda je u pitanju. Ljudi natrpani kao sardine, eventualno još 2-3 osobe mogu da uđu. Još gora je situacija na prethodnim polascima u 06:30 i 07:00. Potrebno je hitno pojačanje što ne verujem da je Streli problem pored tone novih vozila koja se nalaze u njihovoj garaži koja su po tablicama registrovana još u aprilu.
 
Ovako je počela i 85,pa vidimo u šta se pretvorila....mislim da će oni još linija uvoditi,mislim na Strelu....a ovo da se pojača svakako...

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
607 je pun pogodak od linije, jako brzo se stiže sa Banovog brda na Novi Beograd, a uz pojačanje mislim da bi mogli izmestiti 72 sa Aerodroma koja mi više tu nema svrhu i samo bezveze ide prazna i kruži gradom.
 
607 je pun pogodak od linije, jako brzo se stiže sa Banovog brda na Novi Beograd, a uz pojačanje mislim da bi mogli izmestiti 72 sa Aerodroma koja mi više tu nema svrhu i samo bezveze ide prazna i kruži gradom.
Pošto prolazi kroz moj kraj, primetio sam da je 607 ujutru prepuna. Ja mislim da će dobiti više vozila kad stigne još vozila.
 
Vrh