Šta je novo?

Zastoji i poremećaji na linijama i planirane izmene

Pa da bi znali korisnici, moraju prvo da znaju vozači, a kao što vidimo prethodnih dana, na više mesta po gradu gde se rade stajališta / okretnice, ni vozači ne znaju gde treba da staju.​
 
Ono kada nemaš metro u milionskom gradu pa radovi na okretnici autobusa na Zelenom Vencu izmene trasu 17 linija autobusa jer je to kičma prevoza na pravcu Novi Beograd-Centar.

zeleni venac.jpeg
 
Ove izmene na Zelenjaku su mi sasvim ok ako izuzmem Admirala Geprata koji može samo da bude vanredni terminus,ne više i trajni zbog stanara.Kad vidim da 67 i 68 okreću na BNV,ja bi ovo ovako sve ostavio...ne znam sdmo gde bih stavio 52 53 56 i 56 L....ovo ostalo mi je ok...

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
Zar nije bila priča da ministarstvo ne da da terminus bude redovan? 50ice bi možda mogle da idu Gavrila Principa - Brankov most - Blok 20, time bi skraćenje 700ki bilo (nerado) prihvatljivo (mada bih ja jednu proterao Karađorđevom do BNV da se dobije i ta veza).
 
Pa stanari se žalili zato što vozači u par navrata nisu povlačili ručnu,pa se busevi par puta zakucavali u automobile...to je i razlog zašto se taj terminus ne koristi redovno...

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
Gde je terminus u Admirala Geparta? Na terminusu Zvezdara i trole i autobusi s obzirom na nagib to jest nizbrdicu moraju da stave klocne kada izlaze iz vozila.
 
Испред зграде Министарства финансија. Ја сам чуо да су због Министарства укинули терминус.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
preksinoc smo sin i ja prepesacili od tc usce do dedinja posto nas je izdala 78 ica i usput sve ostalo pod imenom gsp... sve me boli😁 usput sretosmo svakakve likove ca. 01:30 iza ponoci
 
Prvi razlog je bio kretanje jedne 52 unazad niz ulicu i karambol koji je nastao, a drugi zahtev da se izmesti zbog ministarstva. Ne znam kako su uspeli da obezbede makar kao i privremenu.

Inače, kroz istoriju tu su okretale 31, 32 i 501 (tada ka belim vodama, ceraku i železniku tj sremčici).
 
Inače, kroz istoriju tu su okretale 31, 32 i 501 (tada ka belim vodama, ceraku i železniku tj sremčici).
*nerd brain activate*
Nije bila linija 32, već linija 31A za Cerak (32 je išla od Trga do Dedinja). 31 i 31A su još tu okretale kad su prenumerisane u 51 i 52. Takođe odatle je polazila i 511.
 
Ove izmene na Zelenjaku su mi sasvim ok ako izuzmem Admirala Geprata koji može samo da bude vanredni terminus,ne više i trajni zbog stanara.Kad vidim da 67 i 68 okreću na BNV,ja bi ovo ovako sve ostavio...ne znam sdmo gde bih stavio 52 53 56 i 56 L....ovo ostalo mi je ok...

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
Realno, ok su izmene. Ja bih na Zelenjak vratio samo 704, 706 i 707 s jedne i 52, 53 i 56 s druge strane. Ostalo bih ostavio ovako kako je sad, pod uslovom da Trg republike i Studentski trg mogu da prime vozila. Ne znam kakva je situacija, nisam prošao nijednom.
 
67 i 68 idu do BNV sad kad se radi zeleni? juče idem od autobuske prema TC galerija i u susret mi ide 3494 na 67. Takođe sam video i ikarkrš jednog preduzeća na 68 tamo.
 
A 67 i 68 idu preko starog? Ja sam pomešao da idu preko Brankovog.
 
@Lazar B.
Уопште није практично решење за 52, 53 и 56 јер се додатно оптерећује 37, а три наведене линије обесмишљавају.
 
Vrh