Šta je novo?

Zapaljeni/izgoreli autobusi GSP-a i privatnih prevoznika od početka 2008

Naslov i tekst ok, al ne može to bez GSP-a, pa makar i kroz fotografiju. Kako videh članak, tako odmah pomislih ode još jedan zemunac. Mogli bi ovakve vesti bar jednom da objave, a da se GSP potpuno zaobiđe, ako već nije akter. Nadam da takvih vesti neće ni biti u budućnosti, tesko nažalost, al baš bi svi redom mogli malo više da se potrude kad postavlju te tekstove. I fotografija je bitna, i to ne malo bitna.
najgori krsevi od autobusa su liaz i bmc i turski guleriuz i kobre
 
Ova dva što si poslednje naveo ti je jedan te isti bus. Gilerjiz je brend, Cobra model. Daleko je ona od najgoreg. Isticao sam i sam neke mane, al stvarno se ne može reći da je krš.
 
Možemo da ih volimo ili ne, ali Cobre krstare već 15-ak godina našim ulicama, i da se nisu pokazale kao solidan bus, ne verujem da bih privatnici i dan danas koristili.
 
A jesi delimično u pravu. Vidiš i sam da kupuju sve i svašta, a iz više izvora znam da se Akia nija pokazala bog zna kako, pa je opet kupuju. Cobra se već nije pokazala lošom sigurno.
 
A jesi delimično u pravu. Vidiš i sam da kupuju sve i svašta, a iz više izvora znam da se Akia nija pokazala bog zna kako, pa je opet kupuju. Cobra se već nije pokazala lošom sigurno.
Meni ove nove Akie deluju bolje od onih starih Banetovih, jesu lošeg kvaliteta, ali se za sad još nisu raspale, a tu su već jedno 3 godine. Privatnicima je bitno da je bus u stanju da odradi 10 godina kakav god da je i to je to.
 
Meni ove nove Akie deluju bolje od onih starih Banetovih, jesu lošeg kvaliteta, ali se za sad još nisu raspale, a tu su već jedno 3 godine. Privatnicima je bitno da je bus u stanju da odradi 10 godina kakav god da je i to je to.
Boga mi počele su uveliko da se raspadaju, ušao sam u septembru po paklenoj vrućini u P40367, unutra ko u rerni, a bus razdrndan samo tako
 
Ima i toga, plus pojave nekih čudnih rupa u patosu. Samo ti noga propada kroz podolit. Al za privatnike je @Vinča307 u pravu. I takve kakve su, odradiće im tih deset godina, a ne koštaju mnogo. To je njima suština.
 
Ima i toga, plus pojave nekih čudnih rupa u patosu. Samo ti noga propada kroz podolit. Al za privatnike je @Vinča307 u pravu. I takve kakve su, odradiće im tih deset godina, a ne koštaju mnogo. To je njima suština.
crn dim iz auspuha i prevelika buka prate najvece krseve od autobusa kao to je liaz i jos neke autobuse privatnih prevoznika
 
Boga mi počele su uveliko da se raspadaju, ušao sam u septembru po paklenoj vrućini u P40367, unutra ko u rerni, a bus razdrndan samo tako
Ako je taj bus Banetov onda nije iznenadjenje, M&Movi su takođe loši, dok su Beobusovi dobri. Ali mi se nikad nije desilo da ne radi klima u njima, još imaju sasvim dobro grejanje.
 
akie su veliki krsevi od autobusa i nisu puno bolji od arive litas autobusa koji su maltene velike olupine koje jos uvek kotrljaju i ispustaju velie oblake crnog dima iz auspuha i motora i proizvode cudne zvukove lomljave
 
Boga mi počele su uveliko da se raspadaju, ušao sam u septembru po paklenoj vrućini u P40367, unutra ko u rerni, a bus razdrndan samo tako
То ти је већ до Банета. Провозај се било којом од 3 ТП Ракије по могућуству П41536 и П41537 са 59 и видећеш разлику.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
akie su veliki krsevi od autobusa i nisu puno bolji od arive litas autobusa koji su maltene velike olupine koje jos uvek kotrljaju i ispustaju velie oblake crnog dima iz auspuha i motora i proizvode cudne zvukove lomljave
Не можеш поредити Аривине аутобусе са Ракијом. Од турака имају Темсу која није Бог зна шта али је много квалитетнији аутобус од Ракије. Нарочито серија која није лагер.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Ode Otokar
Screenshot_20240409_183811_Instagram.jpg
 
Имала је и Стрела Отокар зглобове,не сећам се дал је баш овај што је изгорео узет од Стреле,али бар 3 зглоба су узета од Стреле сигурно.
 
Имала је и Стрела Отокар зглобове,не сећам се дал је баш овај што је изгорео узет од Стреле,али бар 3 зглоба су узета од Стреле сигурно.
Стрела је све Отокаре продала Ластри.
 
Ovo jeste 18403 (upoređivao sam po slikama poziciju grba i Lastinog logoa). U pitanju je bivši Strelin 70052.
 
Vrh