Šta je novo?

Zapaljeni/izgoreli autobusi GSP-a i privatnih prevoznika od početka 2008

zadimio 85 sinoc na banovom brdu. verovatno se pregrejale ili zablokirale kocnice.
 
Juce sam osetio neki miris paljevine u Ik 112Le 3218, izašao sam iz autobusa i video sam kako se dimi točak, a vozač je normalno nastavio da vozi.
 
Evo zvaničnih podataka za GSP za 2022 i 2023 godinu
2022: 10 požara -9 u saobraćaju
2023: 2 požara - 1 u saobraćaju

Gorelo je sve i svašta, Mercedes Conecto 2, Mercedes Conecto 3, IK-103F, IK-112N, SG-313, IK-218, IK-2018M i Solaris Urbino 18
Zajednično svima njima je da su to autobusi i da ih održava GSP
 
Evo zvaničnih podataka za GSP za 2022 i 2023 godinu
2022: 10 požara -9 u saobraćaju
2023: 2 požara - 1 u saobraćaju

Gorelo je sve i svašta, Mercedes Conecto 2, Mercedes Conecto 3, IK-103F, IK-112N, SG-313, IK-218, IK-2018M i Solaris Urbino 18
Zajednično svima njima je da su to autobusi i da ih održava GSP
kako genijalan zaključak s tvoje strane, ne bismo znali da nam nisi rekao. iskreno za nas ovo nisu autobusi kao za tebe već vatrene kočije koje samo što ne izgore.
 
Vidi, nema razloga da budeš bezobrazan.
Nije normalno da gore autobusi a pogotovo ne da gore u ovom broju.
Čista je sreća da niko nije nastradao.

Tako da, malo da se brati pažnja na osnovne stvari i poboljša održavanje i neće više glava biti u torbi
 
Njegov posao je da vozi vozilo, ne da isključuje iz saobraćaja neispravno vozilo. ;)
Haha, pre par godina sam vikao iz kola vozaču da mu se auspuh vuče po putu, misleći da ne zna. Kaže "druže ja jedino da legnem dole da varim ne znam šta drugo. Zvao sam garažu, kažu ako može da se vozi, vozi" :D
 
Vrh