Šta je novo?

Zapaljeni/izgoreli autobusi GSP-a i privatnih prevoznika od početka 2008

Ako ako samo da nekvare statistiku od 1 busa sedmicno oborice rekord ove godine
 
1622621_556762811092836_3935200856875814210_n.jpg

https://www.facebook.com/beogradski...4334707668981/556762811092836/?type=1&theater
 
To somi to se cjeni tako da nemogu zataskati sto dobro gore remontovani busevi :twisted: Bar nece pokvariti prosjek
 
За три месеца ове године 6 пожара од тога на два возила тотална штета (#386 и #94), један негде између расхода и ремонта (#88) и три мања (#867, #110 и #158) :gobb:
 
stf":c4cvlgbp je napisao(la):
A-88 je skoro remontovan.
Kada je on remontovan? :? Meni se sve cini da je on jedan od izostavljenih, a upravo je bio u najgorem stanju.
 
Remontovan je. Pogledaj boju na njemu.
Somi zaboravio si stetu na 1385 i dva manja pozara na 936...
 
Da, da, ja sam ceo dan mislio da je ti neki drugi autobus, a ne 88, pa kada sam procitao da ima staru masku IK103, onda sam shvatio da nije to taj autobus.
 
88 je remontovan u Centralno Remontu, tako da i nije cudno sto je izgoreo :)
 
Samo da se vratim na 386, Somi me je podsetio. Taj auto je 7 dana stajao u garazi zbog kvara koji je bio uzrok onoga sto se desilo, nekome je palo na pamet da ga takvog istera u saobracaj. Iskljucen je nekoliko puta, pre nego sto desilo ono sto se desilo, neko je svesno naterao takvo vozilo u saobracaj, taj se sakrio iza ledja 'smenjenih' sefova i i dalje se visoko kotira...
 
Ima, samo sto ne zelim to ovde da objavim, a on ce se pronaci posto znam da prati ove forume i moje pisanje.
Samo bih dodao da su smenjeni ljudi koji su trazili njegovu odgovornost u celoj prici, a isti taj covek je kriv za otpustanje dva radnika, kojima je gle cuda, on nadredjeni...
 
Felixe jesi li uspeo sve da ih uneses na spisak :)
 
Ako se racunaju i tramvaji danas je tramvaj na liniji 9L na stajalstu Blok 23 ,krenuo da se pusi, cak sam dok sam sedeo u tramvaju osetio uzasan smrad neke paljevine,verovatno nije nacinjena neka veca steta, sva sreca pa nije bilo puno putnika u tramvaju,sta je dalje bilo ne znam,nisam imao vremena da se zadrzavam stvarno. U pitanju je tramvaj garaznog broja 417
 
Појавио се снимак пожара на #88
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Fs5epy6fQqM[/youtube]
 
Ја мислим да ће ове године изгорети око 20 бусева :p
 
Bas, ne racunajuci jutro, promenio sam tri prevoza u povratku, jedino je u Solarisu bila ukljucena klima, ali se id*** setili da otvore prozore pa kao da nije bila ukljucena. Ostala dva ni k od klime, a u svima guzva. Siguran sam da se negde neki zapalio, samo mi ti ne znamo.
 
Neki ni nemaju sređenu klimu, bolje da ne pale. Ne verujem da je bila kontrola uređaja za rashlađivanje i čišćenje istih, a to nije za igranje.
A ne smeju je paliti, dok god ne dobiju obaveštenje od direkcije putem bus plusa.
 
Аутобус оштећен у пожару у оквиру СП Земун ГСП Београд by Somi303, on Flickr
MILE":3ghetx9x je napisao(la):
Zemunu teško šta valja od kola, neće niko da vozi M seriju jer su puni kvarova, slabo na kom kočnice i rade a da ne pominjem problem sa pogonskim osovinama za koji im je inače priznata fabrička greška pa će svi na doradu da bi se rešilo sve što ima. N serija isto tako nije baš sva svoja, 218ice muče isto muku saa diferencijali,ma i osovinama,
http://www.gspbeograd.net/viewtopic.php?f=23&p=127801#p127801
 
Vrh